reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Aga2010 masz rację. Grunt to dobre i mocne łóżko (no coś musi utrzymać mojego męża :-)) i wygodny materac. Jak to czasami się u mnie mówi "nie stać nas na tanie rzeczy" bo wiadomo że zapłacisz i tak więcej bo częściej będziesz wymieniać. Ale niestety na łóżko za 4 tys. też nas nie stać tym bardziej że ten taras się nam będzie robił a to koszt ponad 10 tys. Dla tego łóżka zrezygnowaliśmy w tym roku z robienia balustrady :-p ale co tam... i tak pogody ma praktycznie nie być fajnej tylko w sierpniu a to jestem na wczasach a potem już wrzesień i jesień to na co komu balustrada :-D
Kurde podobały mi się tam też meble do salonu...i teraz kombinujemy skąd wziąć na już na nie kasę... ale chyba trzeba będzie poczekać do przyszłego roku.
 
reklama
czesc Mamusie,

witam sie weekendowo....

ostatnio cos z czasem u mnie na bakier, nie moge sie wyrobic...

dzis sobota, M wymyslił grilla dla znajomych z pracy...nazbieralo sie troche powodow: urodziny Hanki, 10ta rocznica slubu, dzien dziecka, urodziny M, ech, no trza bylo....
tylko nie rozumiem, dlaczego - jesli grill jest dzis na 16ta (na 12 osob plus dzieci) - to M sie zapakowal do fury i do pracy pojechal :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i zostawil mnie sama z 2ka dzieci, burdelem w chalupie i grillem na glowie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:...kurna, nie recze za siebie jak wroci...oczywiscie, nie zamierzam sie zdzierac...poczekam na Niego, nic nie bede robic...poczytam Was troche i ide z dzieciem na spacer...

ech ci faceci...

a tak apropo's urodzin dla dzieci - Aniez, Agnieszka - ja tez juz troche tych urodzin w zyciu zaliczylam, bo mam 8latke, wiec:
--> impreza dla chrzestnych to zawsze u mnie tort, ciasta, salatka owocowa (ew.innna), 1 danie glowne (ale nie zawsze,np .szaszlyki z pieczywem czosnkowym i salata) i lody...no i pikollo !! z przystawek - koreczki owocowe, paleta serow i wedlin....wsjo...
--> dla dzieci - nigdy sie nie odwazylam zrobic urodzin w domu na kilkunastu rozbrykanych zawodników (balam sie ze mi chałupe rozniosa, a ja wyladuje w wariatkowie), wynajmuje zawsze sale zabaw (info dla Aniez - np. Piotruś w TGG na legnickiej albo "bajkowe biuro podrózy" na kielbasniczej) ...to jest najlepsze rozw.
 
Kolejny dobry sposób na laktację
SOLARIUM
Matko:szok::szok::szok::szok:
moje cyce nie wiedza ze to nie upał i dzidzi nie chce się pic a tylko ich właścicielka się chce trochę opalić
zaraz mi pękną a S z mała na spacerze:eek::sorry2:
idę pod prysznic:-);-)
 
Pare dni temu wyeliminowalam ze swojej diety nabial,bo maly mial brzydka i szorstka skore w dotyku, z jakimis krostkami,poza tym wiecej ulewal.Od kiedy nie jem przetworow mlecznych,skora malego jest gladsza,ladniejsza,Samuel mniej ulewa ( wczesniej ulewal duzo,chwilami myslalam ze wymiotuje,i moze tak bylo ).Ja jej wiecej miesa,zeby mi zeby nie poszly i musze isc do lekarki po jakis wapn dla karmiacych bo tu dentysta
 
Hej dziewczynki:-)
Motylek dzisiaj spał 6,5h w nocy i później dospał jeszcze 2h i 1h, więc rodzice wyspani i szczęśliwi:-)
Zaliczyłyśmy już spacerek, a teraz małą niańczy babcia a mamusia gotuje gulasz - wołowinę w winie.

W poniedziałek musimy się na 3 dni wyprowadzić do mojej mamy, bo nam stolarz będzie schody lakierował. Wqrzona jestem, bo ten stolarz to lewus jakich mało. Kasę za schody dostał, wiedział, że ja w ciąży i już od listopada niby te schody robi, wrrrrrr.. Opie..oliłam go ostatnio jak nikogo nigdy wcześniej, bo tylko kawa, ciasto i jak my siedzimy to i on siedzi, ciągle gdzieś wyjeżdża i zdąrzył od listopada już chyba na wszystkie choroby świata chorować.
 
a z kim masz? bo ja mialam z Grzywaczem i bylo spoko. zaliczenie bylo na auli glownej, wszystkie jego przedmity na raz, wiec duzo ludzi bylo i sciagac sie dalo - tylko jakby co, to nie daj sie zlapac! bo bedzie bieda, ale u nas byl sam na auli i prawie nie pilnowal, bo zrobil sobie wtedy tez seminarium, wiec zajety byl omawianiem prac z ludzmi, a nie pilnowaniem nas:-p
duzo masz jeszcze tych studiow?

okazało się że dzisiaj miałam tylko zerówkę z Prawa finansowego i podatkowego :-D za tydzień mam z tych wspomnianych ;-) i tak mam z grzywaczem... wiem, że u niego ponoć lajtowo, poza tym na pierwszych zajęciach mówił nam że wystarczy odp na definicje tak jak nam się wydaje, bo w gruncie rzeczy znamy odpowiedzi, ale boimy się pisać własne interpretacje :-D przeczytał nam odpowiedź jednej laski z poprzedniego semestru... pisała że nie chodziła na zajęcia bo jej kolidowały z innymi i że generalnie nie do końca potrafi odpowiedzieć na pytania... napisała właściwie nic ale jej zaliczył za szczerość :-D

a zarządzanie mam z Tomaszewskim... :eek: irytujacy typek... cały czas chrząka :szok: a został mi jeszcze rok - zachciało mi się magisterki po przerwie :-p
 
Gdzie ty to mieścisz kobieto:szok: i jak to robisz, że ci w bioderka nie idzie?

U nas nocka bardzo dobra
Zosia zlitowała się nad mamą i usnęła o 21.30, potem pobudka o 2.30 i po 6, a teraz znowu śpi.

Ale się cudny weekend zapowiada, dziewczyny zjedzą śniadanko i ruszamy w plener:-):-):-)

u nas Kubuś spał dokładnie tak samo jak Twoja Zosia :-D
 
reklama
Dzieńdoberek:-D
spanie w dzień nic nie zmieniło
noc była spokojna od 20 do 3.30 i później do 7.30 ale to przez przebieranie tyłka:sorry2: teraz leży i śpi po trochę...

e.salamandra proszę Dania gotowe 100% naturalne, włoszczyzna suszona, producent suszonych warzyw - Mazowieckie hehehehe (SyS - Suszarnia Warzyw i Owoców - Sklep)

Uciekam
tatuś dziś idzie z córą na spacerek a mama zmyka na solarę
w końcu:-p

wow ale fajne te zupki...

i są dostępne w sklepie w którym robimy często zakupy :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry