reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dziewczynki widze ze z tym goleniem to nie jestem sama:) hahaha ale o patencie z lusterkiem to nie pomyslalam:) Trza wyprobowac. A zebra bolą mnie niesamowicie dzisiaj... Buziaki
 
reklama
Aniez - mowisz, ze mialas "urwisa" cyckowego?
Ja mam nadzieje, ze corcia bedzie jak mamusia. Istny aniolek, i poki w 3 miesiacu zapalenie ucha sie nie przyplatalo - rodzice nie wiedzieli nawet jaki mam glos :-D:-D Za to Ł podobno darl sie stale i ciagle :-(

Ba - trzymam kciuki, za Vanesse i Ciebie. MUSI byc dobrze!




A w brzuszku na pepuszku :-D mamy : 112 cm.
 
Ja to taka "zosia samosia" jestem, nie lubie jak ktoś mi się krząta po kuchni, czy mi okna myje (no chyba ze to mąż:tak:). Dlatego nie chce i nigdy nie chciałam nikogo do pomocy. Taka dziwna ze mnie bestia. Nie lubie tez prosic o pomoc:sorry2:.
ja to samo, wrecz nie cierpie jak mi ktos pomaga, ja wszystko chce po swojemu, tylko meza dopuszczam zeby mi pomogl tzn. daje mu wskazowki co mi musi zrobic hihi

karola322 - ja tez mam dziwne sny...ciagle mi sie sni ze gdzies dziecko zostawilam albo wogole zapomnialam o mojej malej kruszynce...:zawstydzona/y:

akaata - mega glod to mnie przesladuje cala ciaze, koszmar normalnie, juz niedlugo zostane zarlokiem roku:szok:

agnieszkasz - rzeczywiscie pokazny twoj brzuszek hihi ale to fajnie:tak: a na glupie dogadywki nie reaguj wogole, bo to nie ma co, kazda ciaza inna, jednej sie rozejdzie po ciele a inna - tak jak ty dostanie duzy brzuszek tylko
 
justa24 ja się nie przejmuje żadnymi głupimi dogadywaniami... Ale jak to lekarz ujął ja już takie mam predyspozycje żeby duże dzieci rodzić... zresztą u nas w rodzinie to poniżej 3600 g nie zeszliśmy... a w moje pokolenie urodziło już 6-ro dzieci...
 
An!a o jeny... nie pamiętam ale dawno może to było w grudniu... nie pamiętam... wcześnie mimo wszystko... a właśnie... mój pierworodny to przychodzi i robi "din dą" w pępek...
 
13x13 koniecznie uprzedz chlopa, ze z tym planowaniem plci to roznie bywa... :) Mam kolezanke o dwa lata starsza niz ja. Jej rodzice postanowili splodzic kolejnego potomka z nadzije, ze bedzie chlopak. Rok pozniej urodzila sie druga baba ;) Po 6 latach staran, na swiat przyszlo kolejne dziecie - baba ;) Po kolejnych kilku (nie pomne ilu) latach urodzilo sie dzieciatko - sliczna, blond wlosa dziewczynka. Mniej wiecej 11 lat temu, gdy najstarsza corka byla juz urodziwa dwudziestojednolatka, rodzice przyniesli do domu zawiniatko, a w nim kwilacego dziurawca ;) Ha ha, nie wiem czy w ciagu tych 11 lat starali sie nadal o obszczymurka, ale cos mi sie zdaje, ze nawet jesli - to i tak maja kolejna babeczke. ;)

W Waszym przypadku moga pojawiac sie sami chlopcy... ;)


An!a, ja tam pepek mam na swoim miejscu. Znaczy ciagle go mam i chyba do konca ciazy nie zniknie ;)
 
reklama
Ba trzymaj się słonko. MUSI BYĆ DOBRZE!

An!a mój pępul jeszcze na miejscu, u góry trochę jakby rwał się do wyskoku, ale póki co schowany, myślę, że już taki pozostanie.
 
Do góry