reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam Mamusie
Zimno i ciemno jeszcze ,moj starszy chrabaszcz jeszcze spi u nas w lozku a nasza gwiazdeczka juz zaczela poranna gimnastyke i skacze w brzuszku.;-)
A jak wam minela nocka?W poniedzialek bylam u poloznej i :wyniki ok brzuszek ok,malutka ok,jedynie potwierdzila ze lozysko jest przodujace i kazala uwazac na siebie zeby kruszyna nie urodzila sie zawczesnie jak bylo w pierwszej ciazy 33tydz.:szok:
Wiec kiedy moge to sie bycze na sofce i staram sie nie przemeczac.
Mam nadzieje ze sie cofnie.:happy2:
Trzymajcie sie kobietki zajrze do was pozniej ,milego dzionka i wszystkiego dobrego.
 
reklama
Witam w tą zawieruchę... ale wieje...brrrrrrr
Ja już też dzisiaj nie śpię od jakiegoś czasu bo czekam na fachowca co ma mi wymienić kabinę prysznicowa na nową. Teraz wstało moje dziecię i mnie woła na poranną zabawe w łóżku także zmykam ... trzymajcie się cieplutko
 
Z kolczykiem wróci do normy :tak: wiem bo sama mam a to druga ciąza

No niestety nie zawsze:-(. Mi w pierwszej ciąży właśnie tam gdzie kolczyk porobily się rozstępy (małe bo małe ale są). A tam gdzie dziurki skora się troszke naciagnęla.

Co do pępka...mnie jeszcze nie wyskoczył, ale pamietam ,że z córcia mialam na wierzchu, tylko nie pamiętam od kiedy:tak:

Ja właśnie po śniadanku, córcia tez wcina i zaraz chyba jakąs kawke sobie zrobie, bo to cisnienie dzsiejsze może mnie wykonczyc:szok:

Dzisiejsza nocka nawet ok.znalazłam sobie wygodną pozycje i jakos dałam rade. Bolec bolalo, ale znosnie, no i tylko jedno wstawanie na siku, wiec możnaby powiedziec ,że pelen sukces:-D
 
Za chwilę w Dzień Dobry TVN. "Nowe prawa kobiet w ciąży - sama zdecydujesz jak będdzie przebiegal Twoj poród".....hhhmmm ciekawe
 
witam o poranku dziewczyny!!!
dziś nie ominie mnie juz raczej prasowanie Tymusiowych śpioszków, bo ile moga się suszyć?????????:-D
ogólnie jestem szczęśliwa bo wczoraj zamówiliśmy szafkę do pokoiku Hani na te ubranka, to taki ciasny pokoi no ale muszę coś tam dostawić bo inaczej nie dam rady
znalazłam w tym sklepie taki fotelik rozkładany do spania jak ma Hania,
tylko ona ma szerokość 120 cm a ten był taki sam tylko 90 cm i tak jakoś na siłe jakby drzwi zdjąć (choc szkoda bo nowe) i zalozyc harmonijkowe to takei dwa 90 cm moze by i weszly bo 120 odpada
to byl dla mnie taki pozytywny impuls na przyszlosc jak Tymus urosnie ze moze jakos tam sie jednak pomieszcza, bo mialam dola ze z dwójką dzieciaczkow sie nei pomiescimy
a co mi marzyc o kredycie na wieksze jak na razie tylko maz pracuje
 
Cześć Brzuchatki !
My dziś znowu nie śpimy od ok 6 zaczyna chyba mnie łapać bezsenność bo to już któryś dzień z kolei że budzę się i koniec spania. Poza tym wszystko ok:)
A mnie pępek szybko wyskoczył. Zawsze miałam taki ładniutki płaski delikatnie schowany a teraz taki pępolek śmieszny a jeszcze dwie dziurki nad nim od kolczyka ale przyznaje że lubie go też takiego, najbardziej się Mojemu M podoba i zawsze po treningach jak wraca robi mi na niego dźwignię hehe
Miłego dnia dziewczynki!
 
kwiatuszek mam ten sam problem z pokojem dla dzieci. Długi, wąski a do tego spadzisty dach... porażka...
Ale mam dla ciebie propozycję. A jakbyś tak kupiła im później łóżko piętrowe?? Zaoszczędzisz miejsca! U mnie niestety ten patent odpada ze względu właśnie na dach, ale może u ciebie??
 
Za chwilę w Dzień Dobry TVN. "Nowe prawa kobiet w ciąży - sama zdecydujesz jak będdzie przebiegal Twoj poród".....hhhmmm ciekawe

dzięki za info włączyłam, czekam...

maonka ja swoich stóp juz dawno nie widzę. Od grudnia słysze: O to pewnie rodzisz na dniach... a jak odpowiadam, że dopiero w kwietniu to jest :szok::szok: i pytanie czy to aby nie bliźnięta... :confused2: W pierwszej ciąży było to samo... .

wiem coś o tym, ja też już od dawna jestem w oczach innych "do porodu"
najbardziej w kurza mnie kolezanka ktora jest bardzo drobna z budowy, w ciazy przytyla 6 kg a 3 tyg po miala minus 8 kg, ma zawodowa przemiane materii, a moje zdjecie na nk komentuje: "oj Hania bedzie miala duuuuzego braciszka" otóż wcale nie, z Hania mialam jeszcze wiekszy brzuch, a wazyla 3450kg, wiec normalnie, niektorzy nei moga pojac ze ktos ma inne tendencje do tycia, inaczej wyglada i ma inna przemiane materii

A tak z ciekawości- jak tam u Was dziewczyny z obwodem "kuleczek"? :-) Bo dawno się nie chwaliłyście :-)

u mnie 107 cm- 31 tydzien :-)

Agnieszka- piekny brzunio, moj tez tak duzy tylko jeszcze bardziej okraglejszy i jakos tak troche wyzej
 
reklama
Do góry