reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Kasia musisz w ustawieniach wejść w edycję sygnatury i tam wkleić kod suwaczka i wtedy suwaczek na stałe zagości pod twoimi postami.

Mnie cera się nie zmieniła, ale za to zaczęły wypadać mi włosy, a miałam ambitny plan, żeby zacząć zapuszczać, ale chyba ciąża to nie jest najlepszy moment i chyba znowu obetnę się na króciutko
 
reklama
JA JUŻ ODEBRAŁAM I MAM NIE SA CHYBA ZA DOBRE.
mocz badanie ogólne
przejrzystość - lekko mętna
barwa - jasno żółta
cukier - nieobecne
bilirubina - nieobecne
ciała ketonowe- nieobecne
ciężar właściwy- 1.030
erytrocyty- ślad
ph - 5.0
białko - nieobecne
urobilinogen - 0.2 eu/dl
bakterie - obecne
leukocyty - ślad
osad moczu
nabłonki płaskie - pojedyncze w pw
śluz - dość liczne pasma w pw
krwinki białe -2-4 w pw
krwinki czerwone - 1-2 w pw świeże
składniki mineralne - pojedyncze szczawiany wapnia w pw
inne - nieliczne bakterie w pw

dziewczynki ja tylko z tego rozumiem że mam bakterie ale czy one są groźne czy nie to nie wiem. Ale wiem że chyba przez to mam teraz te upławy bo mają nie ładny zapach. Pomózcie

Każde laboratorium ma zazwyczaj inny zakres wartości, no ale nie uważam żebys miała złe te wyniki. Jedyne co może troszkę niepokoić to osad moczu i te bakterie, ale jak napisali nieliczne w polu widzenia, czyli nie jest ich zbyt dużo więc myślę że lekarz raz dwa się z nini rozprawi. Głowa do góry.


A ja mam dziś zły dzień. Wczoraj męzul mnie zdenerwował i od wczoraj mam smutasa. Nie umie mnie zrozumieć, i mam wrażenie że ostatnio traktuje mnie jak jakis przedmiot w domu. :wściekła/y: Dziś pojechał na studia i siedze sama. A tam ....... :-:)-:)-(
 
Mnie cera się nie zmieniła, ale za to zaczęły wypadać mi włosy, a miałam ambitny plan, żeby zacząć zapuszczać, ale chyba ciąża to nie jest najlepszy moment i chyba znowu obetnę się na króciutko

Ja moge oddać troszkę włosów bo nie dośc że mam ich dużo to jeszcze długie:-D

A ja dziś zbierałam winogrono i jutro robimy soczek mniam , mniam;-)
Dalej nie chce mi się nic jeść dziś na obiad były grzenki z masłem a potem bułka z parówką i serem na ciepło , na kolecje kanapki z dzemem .. nie mogę patrzeć na mięsko , ani na wędliny:-(
 
A mnie M. postanowił trochę utuczyć, bo niby już brzuszek malutki mam, ale waga w miejscu stoi, a to już ponad 11 tygodni przecież.. Wiem, że niektórym od wymiotów i braku apetytu to waga nawet spada, ale M. się przekonać nie daje i znosi mi co chwilę coś pysznego.
Zjadłam już 2 ogromne wypasione kanapki:tak: 8-składnikowe mi zafundował:-D ale się uśmiałam:-D chlebek orkiszowy+masło+ser żółty+schab pieczony+pomidor+plasterki ogórka ze szwedzkiej sałatki+jajko na twardo+cebulka prażona:-)
A przed chwilą puchar pysznych lodów czekoladowych z bita śmietaną, kawałkami czekolady, bananem, biszkoptem i sosem - mniam mniam:tak:
Teraz leżę jak słonica i zamierzam oglądać "Tatarak";-)
 
ja nie dość że blada się jak ściana zrobiłam to jeszcze te okropne pryszcze !!! straszna sprawa!!!! w pierwszej ciąży miałam ładną cerę tyle że przytyłam 27 kilo heh:-)
 
Dziendobry

U mnie dzis wczesnie rano pobudka byla. Tatus wrocil do domku i dzieciaki od 6 szaleja :tak: Teraz juz sie wybrali na narty, a ja sama zostalam w domeczku. Zamierzam sobie wziac dluga i relaksujaca kapiel. I nikt mi sie do lazienki nie bedzie dobijal :-)

elvie3 - u mnie tak bylo 5kg w tyl, a jak na razie nie cale 0,5kg przytylam, ale pod koniec sie rozpedze i do 20kg pewnie dociagne, a jak sie czulas po wczorajszym jedzonku, bo maz Ci zaserwowal niezla mieszanke?
 
Nie jestem wrażliwa na mixy, nigdy nie byłam, więc czułam się super;-)
Ale 20kg na plus mnie przeraża. Chcę 12kg przybrać:tak:
No, ale zobaczymy, jak to będzie;-):-D
 
Dziendobry

U mnie dzis wczesnie rano pobudka byla. Tatus wrocil do domku i dzieciaki od 6 szaleja :tak: Teraz juz sie wybrali na narty, a ja sama zostalam w domeczku.
kurcze, a gdzie Oni na te narty smigneli?


Ja dzis milam takie sny, ze szok. Snily mi sie pierogi :-D Weszlam do sklepu - Pierogarni, a tam sprzedawala swoje wlasne wyroby Bozena Dykiel. Mialam ochote wykupic wszystkie, slinka mi leciala ciurkiem. Jak juz sie zdecydowalam, to sie okazalo, ze nie mam w portwelu ani pieniedzy, ani karty. Zaczynam spanikowana szukac w torebce, a tam chyba ze 20 portweli. Ale w zadnym nie ma funtow, a tylko dolary. Pani Dykiel bardzo sie zdenerwowala, ze jestem oszustka, i z innymi z kolejki wyrzucili mnie ze sklepu :szok::szok::szok:


U nas zimno od rana, raptem 4 stopnie. Co prawda slonko swieci na bezchmurnym niebie, ale powietrze zimne, nawet takie mrozne sie zrobilo. Oj chyba juz jesien pelna para i zima nadchodzi :no:
 
Dzień dobry..chociaż nie dla mnie:(od wczoraj bolą mnie strasznie plecy więc długo nie posiedzę,mam zwyrodnienie kręgosłupa i do końca ciąży będzie przechlapane,na dodatek wczoraj nażarłam się bo tak muszę powiedzieć placków z sosem grzybowym i myślałam że się rozpadnę,mdłości itd..po za tym to strasznie mnie wysypało na twarzy ale to jakieś białe grudki ten mój 3 skarb jakiś niegrzeczny...
Mój M miał mieć dziś wolne a ja miałam być w szkole no i klapa a myślałam że odpocznę od mojej gromadki psychicznie i poklacham z koleżankami.Pogoda paskudna pada i zimno nic tylko pod kołderkę...ale nabazgrałam.Gorąco pozdrawiam i miłego dnia życzę...
 
reklama
Do góry