reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Na basen wybieramy się dopiero teraz, byliśmy już kilka razy i Kubie szalenie się to spodobało :-) Z drugim planujemy zacząć wcześniej :tak:

...

Polecam wybrać się przed skończeniem 5 miesięcy przez dziecko, wtedy pozostanie mu odruch z brzucha wstrzymywanie powietrza pod wodą . Mój nurkuje bez problemów z otwartymi oczkami:tak:
 
reklama
Witam dziewczynki :-)

Życzę wam wspaniałego dnia! :-)
Ja się właśnie do fryzjera zbieram i wreszcie odnowie sobie pasemka, bo nie dość że "posypała" mi się cera to jeszcze na głowie masakra z odrostami :-D:szok: jeśli to prawda że "córka zabiera urodę" to anie chybi będzie dziewczynka :-D

Pozdrawiam Was wszystkie!:cool2:
 
Też ni się cera posypała i wszystko boli jak bym już w 9 miesiącu była.Fajnie by było jak by dziewczynka była bo bym miała parkę:-) ale każda ciążą inna.Moja ciocia była w ciążach trzy krotnie za każdym razem dziewczynka i za każdym razem inne zachcianki i dolegliwości.
ja syna mam z 27 lutego więc wychodząc na pierwsze spacery już powoli robiło się ładnie :-) a potem całe 8 miesięcy na dworze od rana do wieczora :-p Super sprawa nie trzeba było się w domu męczyć, a na dworze dziecko cały czas spało.
 
Dziendobry

U mnie tez dzieci zimowe i po kilku dniach wychodzilismy na spacerki. Nietety mieszkamy w takim kraju, gdzie ciagle wieje, ciagle pada, wiec trzeba sie bylo jakos przemoc, bo inaczej czlowiek, by nosa nie wysciobil za prog. A z Maciejka pojechalismy na pierwsze wakacje juz w lutym (urodzil sie w grudniu) do Zakopanego na narty. Tez nie obylo sie bez gadania, ze to ostry klimat, zimno, ze zapalenie pluc i takie tam. Wrocilismy cali i zdrowi.
Tez sie w koncu musze za siebie wziac, bo zapuscilam sie strasznie. Jutro zakupy kosmetyczne, potrzebuje jakis dobrych peelingow, bo mi sie okropnie skora luszczy. Mam nadzieje, ze to tylko reakcja po odwodnieniu, a nie jakis powazniejszy problem dermatologiczny.

katik - ale Ci fajnie, my dopiero sie wybieramy na swieta, niestety jestem juz ograniczona szkola Kubusia :-(
 
Też ni się cera posypała i wszystko boli jak bym już w 9 miesiącu była.Fajnie by było jak by dziewczynka była bo bym miała parkę:-) ale każda ciążą inna.Moja ciocia była w ciążach trzy krotnie za każdym razem dziewczynka i za każdym razem inne zachcianki i dolegliwości.
ja syna mam z 27 lutego więc wychodząc na pierwsze spacery już powoli robiło się ładnie :-) a potem całe 8 miesięcy na dworze od rana do wieczora :-p Super sprawa nie trzeba było się w domu męczyć, a na dworze dziecko cały czas spało.


no właśnie moja cera też dość słabo wygląda... wszyscy mi mówią, że ładnieję, ale z drugiej strony wysypują mnie różne krostki... :confused2:
 
Witam dziewczynki :-)

Życzę wam wspaniałego dnia! :-)
Ja się właśnie do fryzjera zbieram i wreszcie odnowie sobie pasemka, bo nie dość że "posypała" mi się cera to jeszcze na głowie masakra z odrostami :-D:szok: jeśli to prawda że "córka zabiera urodę" to anie chybi będzie dziewczynka :-D

Pozdrawiam Was wszystkie!:cool2:

właśnie chciałam się wybrać do fryzjera... a wszystkie moje koleżanki z pracy że jak to, że przecież w ciąży... że przesąd mówi, że w ciąży nie wolno... a ja im na to że nie mam zamiaru wyglądać jak maszkara! a dziecko jak ma być chore to i tak będzie nie zależnie czy zetnę włosy czy nie...
 
właśnie chciałam się wybrać do fryzjera... a wszystkie moje koleżanki z pracy że jak to, że przecież w ciąży... że przesąd mówi, że w ciąży nie wolno... a ja im na to że nie mam zamiaru wyglądać jak maszkara! a dziecko jak ma być chore to i tak będzie nie zależnie czy zetnę włosy czy nie...

Uwielbiam te przasądy:wściekła/y:, totalna bzdura:crazy:. Kiedyś pewna babcia powiedziała mojej kolażance, (byla juz wysoko w ciaży i wiedziala,że będzie chlopak),że nie powinna się w ciąży malowac bo jej syn bedzie gejem:szok::-D:-D:-D:-D.

 
właśnie chciałam się wybrać do fryzjera... a wszystkie moje koleżanki z pracy że jak to, że przecież w ciąży... że przesąd mówi, że w ciąży nie wolno... a ja im na to że nie mam zamiaru wyglądać jak maszkara! a dziecko jak ma być chore to i tak będzie nie zależnie czy zetnę włosy czy nie...

Mój synek to powinien być łysy i rudy bo jak się ścina to podobno dziecko bedzie łyse , a jak farbuje to rude . A urodzil się z grzywką do oczu czarnych włosów he he to samo ze śconaniem włosów dzieciom do roku że się nie powinno he he mój miał obcięte jak miał jakies 7 miesiecy ku protestom teściowej . jakbym mu nie obcieła to do roczku miałby włosy do ramion

Uwielbiam te przasądy:wściekła/y:, totalna bzdura:crazy:. Kiedyś pewna babcia powiedziała mojej kolażance, (byla juz wysoko w ciaży i wiedziala,że będzie chlopak),że nie powinna się w ciąży malowac bo jej syn bedzie gejem:szok::-D:-D:-D:-D.

Dobre ,a tego nie słyszałam he he
 
Witajcie kochane ja po śniadanku i zaraz musze iść po wyniki to mi pomożecie je odczytać bo ja pewnie nie za bardzo będę wiedziała co i jak dzisiaj miałam kolejny koszmar że moja mama zmarła obudziłam się taka spocona ale mi ulżyło jak się obudziłam a że sny się sprawdzają odwrotnie to moja mamusia będzie bardzo długo żyła:-):-):-)
a ja kochane z utęsknieniem czekam na poniedziałek i wizytę u ginki musi być wszystko dobrze mężuś już się naszykował że ze mną wchodzi więc tym razem musi byc dobrze nie tak jak przy tamtej ciąży. Wszystko będzie dobrze i już:-):-):-)
 
reklama
Witajcie kochane ja po śniadanku i zaraz musze iść po wyniki to mi pomożecie je odczytać bo ja pewnie nie za bardzo będę wiedziała co i jak dzisiaj miałam kolejny koszmar że moja mama zmarła obudziłam się taka spocona ale mi ulżyło jak się obudziłam a że sny się sprawdzają odwrotnie to moja mamusia będzie bardzo długo żyła:-):-):-)
a ja kochane z utęsknieniem czekam na poniedziałek i wizytę u ginki musi być wszystko dobrze mężuś już się naszykował że ze mną wchodzi więc tym razem musi byc dobrze nie tak jak przy tamtej ciąży. Wszystko będzie dobrze i już:-):-):-)

Ja też dzisiaj odbieram wyniki (byłam rano), a wponiedzialek mam wizyte u gina i usg. Także widzę karola,że będziemy razem przeżywac...heheh:tak:
 
Do góry