reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

ja juz po usg. Malenstwo ma juz 3,36cm. Jestem o niebo spokojniejsza. No ale nadal jak anwiecejc zasu mam spedzac w lozku...
Wow, jakie to malenstwo? to juz gigant!! :szok: moj kropek jest o 125 mm mniejszy, chyba zaczne miec kompleksy ;-) (znaczy byl tydz temu, teraz nie wiem)

Macie moze takie uczucie w pochwie no i na pachwinach to nie jest bol ale jednak dokucza cos tam..tak jakby obolale miejsce...
Prosze o odpowiedz. Boje sie,ze moja szyjka moglaby sie otwierac
Ja tez mam takie dziwne uczucie, tylko raczej po bokach podbrzusza, przy pachwinach wlasnie. Nie jest to bol, cos jakby kluci bardziej, trudno to opisac, tak czy inaczej czuje to miesjce. Wczoraj sie zaczelo i przestraszylam sie nie na zarty, bo lecialam samolotem z przesiadka (w sumie 3h lotu) i balam sie ze to przez to i ze cos sie zlego dzieje. Dzis zadz do swojej gin i pow, ze jezeli to "tylko" takie uczucie dyskomfortu, to wszystko ok, bo rozciagaja mi sie wnetrznosci, ale jesli zacznie mocno bolec to mam sie do niej natychmiast zglosic, wiec narazie jestem spokojna, bo sie nie nasila:)

Dziewczyny, spac nie moge!!!!!! Bylo przed pierwsza jak jeszcze przewracalam sie z boku na bok, a teraz zamiast obudzic sie o 7:10 to od przed 5tej juz nie spie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: I tak juz ktoras noc z kolei jak budze sie wczesnie i zasnac nie moge, a potem w pracy umieram.
Musze sie przyznac, ze powoli zaczynam w pelni cieszyc sie z bycia w ciazy - mam na mysli przechodzace uciazliwe objawy. Brzusio rosnie, skutkow ubocznych nie ma, pieknieje z dnia na dzien hahaha....
Jedyne co zauwazylam to to, ze ubierajac rano spodnie do pracy - leca mi z tylka. Ide droga i podciagam je co chwile (z paska zrezygnowalam jakis czas temu), a jak po pracy zdejmuje ciuszki robocze i wbijam sie znow w spodnie to sa przyciasne. Chyba nogi mi puchna. Jest to mozliwe juz w trzecim miesiacu??????????? Co bedzie w 9tym?????
Skoro piekniejesz to bedzie chlopak, tak przynajmniej mowi ludowa madrosc :rofl2:
Ja mam podobnie ze snem, ale troche inaczej, bo wieczoram wogole zasnac nie moge, a rano ciezko wstac:(
Co do spodni, to tez tak mam - rano spadaja bo tez paska nie noze, a w miare uplywu czasu (i sporzytego pokarmu oczywiscie) robia sie coraz ciasniejsze az po poludniu musze guziczek rozpiac bo cisnie :-( Dlatego planuje w weekend kupic takie z gumka, powinny rozwiazac ten problem :-(

Możecie spojrzeć na liste kwietniówek???
Po 1: Czy podoba Wam sie taki układ?
Jak dla mnie super :-( nie moge sie doczekac az bedziemy plec znac :-D

A teraz trzeba cos zjesc, bo moj pasozytek maly dopomina sie czegos na zab:happy:
 
reklama
Jej ale mam do nadrobienia!!!kiedy ja to wszystko przeczytam...
U mnie jakos leci;-) Czuje sie dobrze,nadal zero wymiotow i mdlosci .Czasem brzuch poboli ale to by bylo na tyle i chyba odpukac minely mi bole glowy.I zmeczenie tez odpuscilo :-)
We wtorek ide na 1wsza wizyte,ale watpie bym sie dowiedziala czegos nowego bo to tylko Gp (lekarz 1wszego kontaktu) a nie gin ,
myslicie ze powinnam sie wybrac do ginekologa ?Myslalam by wybrac sie do polskiego ale sama juz nie wiem...

Dziewczynki nie wiem czy to znacie :
Chinese Conceptie Tabel Jongen of Meisje?

W rzedzie poziomym szukamy swojego wieku, a pionowo szukamy miesiaca zajscia w ciaze i krzyzujemy -wychodzi wynik
j- jonge-chlopczyk
m-meisje- dziewczynka

jestem ciekawa jak to sie u was sprawdza ????????
mi jak nic wychodzi chlopczyk ,a nam sie marzy dziewczynka

ps.u wszystkich ktorych pytalam zgadza sie!Az sama bylam w szoku ze taka niby tabelka a jednak prawda!!!

Acha i ja rowniez poprosze o dopisanie do listy
Termin mamy na 29-04-2010.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny, nie miejcie do mnie pretensji, że nie ma wszystkich na liście, jest nas tak duzo, ze nie jestem w stanie przeleciec wszystkich stron, zeby spisac wszystkie daty porodów - zreszta z Waszej strony to wielka pomoc :-)
 
Dziewczynki nie wiem czy to znacie :
Chinese Conceptie Tabel Jongen of Meisje?

W rzedzie poziomym szukamy swojego wieku, a pionowo szukamy miesiaca zajscia w ciaze i krzyzujemy -wychodzi wynik
j- jonge-chlopczyk
m-meisje- dziewczynka

jestem ciekawa jak to sie u was sprawdza ????????
mi jak nic wychodzi chlopczyk ,a nam sie marzy dziewczynka

słyszałam o tym no i wychodzi mi dziewczynka :) ciekawe czy to się sprawdzi
w sumie mało ważna jest płeć oby tylko dziecko było zdrowe.

pozdrawiam wszystkie fasolki krejzolki :-)
a teraz uciekam na allegro szukać spodni bo moje już cisną w brzuszek...
 
Coyote ja absolutnie nie mam do ciebie pretensji ;-)
mamusia87
oczywiscie ze plec jest nie wazna, aby tylko bejbik byl zdrowy:-) ale jakos zawsze mi sie marzyla malutka ksiezniczka ;-)ciekawe czy tobie sie sprawdzi.
 
taka tabelka juz sie pojawiła u nas w wersji polskiej, mi i tak wychodzi dziewuszka i oby tak było, bo dla chłopca nawet opcji nie mamy, nic nam sie nie podoba :-)
 
Ta tabelka nie ma żadnych podstaw. Znam nawet taką, która bierze pod uwagę wzrost mamy:>
P.s. któraś ma ochotę umyć za mnie okno;)? Mam dziś kryzys, czuję się fatalnie.
 
jestem ciekawa jak to sie u was sprawdza ????????
mi jak nic wychodzi chlopczyk ,a nam sie marzy dziewczynka
ps.u wszystkich ktorych pytalam zgadza sie!Az sama bylam w szoku ze taka niby tabelka a jednak prawda!!!

.

U mnie wychodzi pół na pół he he , bo mniej wiecej w chwili zapłodnienia miałam urodziny , no i co teraz :-D:-D:-D

Wysyłajcie może do Coyote te terminy na priv będzie jej latwiej :)

Ja posprzatałam w kuchni dziś tylko i odwiozłam teścia do szpitala . Ma jakies bolesci brzucha tak że ledwo chodzi , do tego wymioty:-( Wydaje mi się że to żołądek . Starsznie mi go szkoda , bo to taki fajny facet . Zawsze jak jest ciepło siedzi z małym na dworku , a dziś Szymek szukał go po podwórku i wołał dziadzia:-(
 
reklama
Do góry