reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dawno się nie odzywałam, bo w sumie nic sie u mnie nowego nie dzieje... ale regularnie czytam co tam u was słychać :-)
Ciesze się że mamy nowego moderatora i wreszcie jest porządek :-)
Ja jutro mam USG genetyczne więc znów zobacze moje maleństwo- tym razem idziemy z M więc nie mogę się doczekać jego reakcji :-) A on żeby zobaczyć nasze małe Cudo :-D
Zakładam, że wszystko będzie ok i nie wykryją żadnych wad ;-)
A tymczasem idę odpoczywać a Was wszystkie gorąco pozdrawiam :-)
 
reklama
ella - powodzenia!!
ewka - gratulacje!!
Przydałoby się to uczcić, proponuję drinki mounte:-D
Kupiłam dziś nieprzyzwoita ilość, bo pyszne są - polecam!!
 
nie mam nikogo by sie wyżalić....
mam zle przeczucia co do dzidzi...
mój facet ubzdurał sobie ze Bobo nie jest jego bo go zdradzałam, co jest nieprawda... a teraz siedzę spakowana w walizy i nie mam gdzie jechać.... mam ochotę sie zabić :-(!
 
Nie powinnaś mieć złych przeczuć odnośnie Dzidzi - nigdy!!
Na facecie świat się nie kończy!!
Masz jeszcze rodzinę, która z pewnością Ci pomoże..
Trzymaj się, masz dla kogo żyć!!!!!!!!!!!!!!
 
nie mam nikogo by sie wyżalić....
mam zle przeczucia co do dzidzi...
mój facet ubzdurał sobie ze Bobo nie jest jego bo go zdradzałam, co jest nieprawda... a teraz siedzę spakowana w walizy i nie mam gdzie jechać.... mam ochotę sie zabić :-(!


Co za typ :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Kur... niech sobie zrobi badania jak sie urodzi .. Frajer jeden jak tak można :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: niech on idzie na ulice a nie Ty
 
jestesaniolkiem zacznijmy od tego że twój facet to kretyn.
Ja jako facet (tu przepraszam moderatorki) zlał bym takiego po ryju do nieprzytomności.
Ja też nie jestem idealny (oj nie jestem) ale coś takiego robić swojej babie w ciąży to niewyobrażalne skur*&(*^.
Pogadaj z tym kretynem jeszcze ;/

A twojego faceto-farfocla niech (*&^&*^ i *&^&* i *&^&^.
(sam siebie musiałem ocenzurować)
 
reklama
najgorsze ze nie mam nikogo...
stracilam dla niego kontak ze wszzytkimi znajomkami.... rodzina - jest bo jest, ale w dupie ma wszystko!
nie radze sobie... moze on ma racje - nie powinnam byc matka... nie bede dobra mama dla bobo.... nie umiem nic.... nie radze sobie momentami sama ze soba a co dopiero z dzieckiem :"(
 
Do góry