reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

ja już po wizycie, dzidzia ma się świetnie, ma 14,4 mm i jest straszną wircipietą, przez cało usg sie wierciło, to machało nóżką to rączką :-)
nastepna wizyta 1 października, ale mam przyjść za 2 tygodnie do położnej, bo musze kontrolować cisnienie i cukier bo jedno i drugie mam podwyższone no i dalej musze brac duphaston bo coś tam jeszcze nie tak jak powinno być.
 
reklama
karola322 super wiadomosci! ciesze sie ze wszystko juz dobrze i ze w domu juz jestes, lez odpoczawaj i oszczedzaj sie, to teraz bardzo wazne i czesto tu do nas pisz!
coyote tez super wiadomosci, gratulacje, a leki bierz jak trzeba to bedzie wszystko dobrze!
elvie3 i keisha witam serdecznie i od razu buziaki dla waszych brzuszkow

ja dzisiaj mam jakis glupi dzien, czuje sie tak brzydko jakos, zle mi i wogole...
 
ja byłam dzisiaj rano w szputalu ale lekarza nie było...poszłam do niego prywatnie po wyniki z cytologii powiedział ze są w 'normie' i żebym jutro przyszła na badania do szpitala :( kolejny dzień stresu wczoraj nie spałam całą noc takie głupoty się mi śniły chcę mieć to już z głowy.... zastanawiam się keidy da mi skierowanie na badania moczu krwi,.... bo z tego co widzę dziewczyny miałyści to robione
 
Ja jeszcze wogole nie bylam u lekarza planuje isc za jakies 2tyg ;)
Mieszkam w Irlandii a tutaj po nizej 10 tyg c niektorzy lekarze wogole nie przyjmuja...
 
tak sie ciesze,ze wszystko ok,tym bardziej,ze jakies dwa tygodnie temu ustaly mi wymioty,a piersi to mnie wogole nie bola ale mialam nadzieje,ze bedzie dobrze choc byly dni zwatpienia...ale jest dobrze i moze teraz odetchne z ulga i bede sie cieszyc ze bede mamusia:)

Aniołek31.05.08
[*]:*
 
reklama
lady87 tylko sie nie stresuj! lekarze roznie robia badania, niektorzy wczesniej inni pozniej, ja tez mialam robione badania tydzien temu czyli bylam w 8 tygodniu, a badania moczu jeszcze nie mialam, dopiero za tydzien pierwszy raz bede miala, takze roznie to bywa, a co snow to mi sie tez glupoty snia kurde, chyba za duzo myslimy...i sie martwimy...
 
Do góry