reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Mam dzisiaj przewspaniały dzień!!!Mój mąż z tej okazji otworzył szampana...Miałam wizytę u ginekologa, który potwierdził moją ciążę i nawet dodał jej tygodni. Musiałam zmienić lekarza bo poprzedni nie wywoływał u mnie pozytywnych emocji i na dodatek się pomylił z datą poczęcia mojego dzidziusia. Słyszałam w końcu serduszko bijące 165 razy na min.To coś cudownego usłyszeć tą małą istotkę i zobaczyć jak ssie swojego kciuka...
Życzę każdej mamusi podobnych wrażeń. Ja dzisiaj chyba nie będę w stanie usnąć.Tyle emocji jak na jeden dzień...
Gratuluje !!!!
Oj jak ja juz bym chciala uslyszec i zobaczyc moje malenstwo:-)
 
reklama
dziewczyny, powiedzcie, na suwaczku to podajecie datę początku ciąży licząc od daty pierwszego dnia ost miesiączki , czy raczej dzień poczęcia maleństwa bo to w końcu 2 tyg różnicy. Tu, we Francji liczą od ost miesiączki , stąd tyle tygodni mi wychodzi
 
Uff tylko przez weekend tu nie zagladalam, a pojawilo sie milion postow, ale przebrnelam. Witam nowe Kwietniowki i gratuluje wszystkimn ciezarowkom, ktore wlasnie zobaczyly swoje maluszki - to niesamowite przezycie :D

Mi sie coraz bardziej nic nie chce. Na dokladke jest bardzo goraco i to mnie rozleniwia. W sobote o malo nie zasnelam prowadzac zajecia ha ha ha. Ciuchy zaczynaja byc przyciasne...
 
Witam,Was kwietnióweczki u mnie 2 dni wyjęte z życiorysu,całą niedzielę spędziłam przy muszli,a wczoraj strasznie się przestraszyłam bo dostałam brązowych plamień :szok:na szczęście nie było tego dużo i przeszło a na forum przeczytałam,że w tym tyg.to norma i może tak być,uuuff serce miałam w piętach...10 usg już nie mogę się doczekać...Gorąco pozdrawiam kochane mamuśki :-)
 
Mycha, dobrze, że juz lepiej. Dziecko zawsze troche musi matkę pomęczyć na początku;). Agnieszkareymond, cieszę się:) lubię takie pozytywne posty czytać:).

No ja zaraz na plac boju. dzisiaj egzamin. I muszę zdać, zeby nie było wstydu przed dzidzią:). Buzi. trzymajie kciuki i dbajcie o siebie kochane.
 
A ja poszalałam sobie w weekend.
Byłam na weselisku and morzem, potańczyłam, pojadłam i czuję się rewelacyjnie.
Tylko mam problem z odespaniem tego, bo codziennie wymiękam już kolo 20 :-)
Jak u Was z sexem dziewczyny?
Dla mnie w tym pierwszym trymestrze mógłby nie istnieć.
Nie mam na niego ochoty fizycznie, do tego złe nastawienie psychiczne.
Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że w drugim trymestrze się polepszy, bo inaczej mój mąż będzie biedny.
I tak mi nie ułatwia, bo nie może mnie zrozumieć. wie, że ma racje, bo przecież nei zaszkodzimy w niczym dzidzi.
 
Kurcze, ja to jakaś nieszablonowa chyba jestem.
U mnie wszystko zupełnie normalnie, ochota na sex również ogromna jak i przed:-)
Objawów nie mam, wczoraj jak się naczytałam, że prawie każda coś ma to z wrażenia kolejny test zrobiłam, żeby się upewnić, czy Dzidzia w brzuszku jest i jest!!:-)
Może jeszcze za wcześnie (7tyzien) i jeszcze mnie te "uroki" bycia w ciąży dopadną - oby nie..

Trzymam mocno kciuki za studiującąmamę, zdasz na milion %;-)

Miłego dnia Dziewczynki:-*
 
Witam,Was kwietnióweczki u mnie 2 dni wyjęte z życiorysu,całą niedzielę spędziłam przy muszli,a wczoraj strasznie się przestraszyłam bo dostałam brązowych plamień :szok:na szczęście nie było tego dużo i przeszło a na forum przeczytałam,że w tym tyg.to norma i może tak być,uuuff serce miałam w piętach...10 usg już nie mogę się doczekać...Gorąco pozdrawiam kochane mamuśki :-)
trzymam kciukasy za usg, oby wszystkie dolegliwosci a zwlaszcza te stresujace plamienia jak najsybciej przeszly

No ja zaraz na plac boju. dzisiaj egzamin. I muszę zdać, zeby nie było wstydu przed dzidzią:). Buzi. trzymajie kciuki i dbajcie o siebie kochane.
powodzenia na egzaminie!!

A ja poszalałam sobie w weekend.
Byłam na weselisku and morzem, potańczyłam, pojadłam i czuję się rewelacyjnie.
Tylko mam problem z odespaniem tego, bo codziennie wymiękam już kolo 20 :-)
Jak u Was z sexem dziewczyny?
Dla mnie w tym pierwszym trymestrze mógłby nie istnieć.
Nie mam na niego ochoty fizycznie, do tego złe nastawienie psychiczne.
Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że w drugim trymestrze się polepszy, bo inaczej mój mąż będzie biedny.
I tak mi nie ułatwia, bo nie może mnie zrozumieć. wie, że ma racje, bo przecież nei zaszkodzimy w niczym dzidzi.
no niezle fajnie mialas, nie ma jak to wesele, u mnie z sexem podobnie, ale to glownie przez to ze po pracy jestem potwornie zmeczona a potem jeszcze szalenstwa z corka i padam jak detka :-:)zawstydzona/y:

Kurcze, ja to jakaś nieszablonowa chyba jestem.
U mnie wszystko zupełnie normalnie, ochota na sex również ogromna jak i przed:-)
Objawów nie mam, wczoraj jak się naczytałam, że prawie każda coś ma to z wrażenia kolejny test zrobiłam, żeby się upewnić, czy Dzidzia w brzuszku jest i jest!!:-)
Może jeszcze za wcześnie (7tyzien) i jeszcze mnie te "uroki" bycia w ciąży dopadną - oby nie..
zycze zeby cie nic nie dopadlo, niektore kobitki przechodza ciaze bez specjalnych dolegliwosci i tez dobrze :tak: trzeba sie cieszyc :-D
 
reklama
Witam
Z przyjemnością dołączam do tego forum i kwietniowych mam
ja mam termin na 19 kwietnia już się nie moge doczekac mojej małej kruszynki :)
pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie
Paula
 
Do góry