reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Witajcie dziewczynki:-)

Ja dzisiaj tylko sie przywitam i musze zmykac. Jestem z córcią w domku bo cos zaczęla psikac i mówic "przez nos", niestety pogoda sie skiepścila no i choróbska pewnie bedą wyłazic częściej...brrrr. Mam nadzieje, że nic się jej nie rozwinie ale wole "dmuchac na zimne":tak:

akaata, madzia 1978, toola, super wieści, cieszę się dzidzie się dobrze rozwijają;-)

coyote...daj znac jak tam po wizycie:tak:

tabletki- ja biorę folik i prenatal, tak samo brałam z córcią i jest ok:-)

JA do lekarza idę w piatek więc pewnie wtedy usłysze serduszko mojej fasolki i dowiem sie co i jak, no a dzien wcześniej muszę zrobic badania: morfologia, mocz, WR i glukoza na czczo.:tak:

Tyle na razie...trzymajcie się ;-)
 
wronka zaobserwowałam że z suwaczka wychodzi nam ten sam tydzień i dzień ciązy :-)
i uważaj na siebie żebyś sie nie zaraziła od córci.
 
Troche mnie nie bylo ale nadrobilam juz zaleglosci. Ja biore tylko kwas foliowy i do konca ciazy bede dawac sobie zatrzyki w brzuch z cleaxine..Ja wazamz e lepiej ejsc owoce i warzywa niz wcinac witaminki sztuczne. Dopiero jak lekarka zaleci. Dzis ladna pogoda a mnie mdli buuu...Ja na usg smigam za tydzien an 12 i juz nie umie sie doczekac
 
wronka zaobserwowałam że z suwaczka wychodzi nam ten sam tydzień i dzień ciązy :-)
i uważaj na siebie żebyś sie nie zaraziła od córci.

Hehe, to prawda, ale zauważylam ,że jest Nas więcej tutaj na tym samym etapie ciąży...heheh. Z tego co czytałam na wątku "lista kwietniowych mamuś" najwięcej ma termin wlaśnie na 14 kwietnia:tak: Swoja drogą ciekawa jestem ile z Nas urodzi w terminie...hehehe
 
Dodam, że aktualnie jestem w Niemczech.
Biorę Feminital 800 Metafolin, a naszą Kochaną Fasolkę będziemy oglądać już w Polsce 22 września - doczekać się nie możemy!!
 
Dodam, że aktualnie jestem w Niemczech.
Biorę Feminital 800 Metafolin, a naszą Kochaną Fasolkę będziemy oglądać już w Polsce 22 września - doczekać się nie możemy!!

hej elvie ja również biorę Feminital 800 Metafolin jeszcze nie słyszałam złych opini na jego temat :)


pozdrawiam wszystkie brzuszki ;-)
 
reklama
Witajcie kochane ja dzisiaj wróciłam do domku po tygodniowej nie obecnosci. Niestety pobyt w szpitalu nie był słodki ale najwazniejsze ze z dzidzia wszystko dobrze.miałam dzisiaj usg i nasz smerfus lub smerfetkka ma 1,4cm i serduszko bjie. Plamienia ustały ale krwiak jest powoli zaczyna sie wchłaniac ale mówili ze od czasu do czasu moze sie otworzyc i moge plamic. 14wezwsnia mam wizyte u mojej ginki i z nia porozmawiam:-) kochane brakowało mi was bardzo :-):-) ja juz jestem w domku i mam lezec ale dzidziaj dzidzius dał popalic i mamusia wymiotowała pare razy.buziaczki kochane odezwe sie póxniej
 
Do góry