reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

koszmary tez od ciąży mogą być, to częste. Właśnie wróciłam od gina. Widziałam dzidzie. Ale przeżycie, dobrze, że miałam radiologię, bo jak mówił lekarz, na tym etapie mało co kto widzi. I mówię Wam, to jest chłopak:)
 
reklama
Witajcie przyszłe mamusie :biggrin2:
przede wszystkim serdecznie gratuluje wam wszystkim oraz serdecznie zapraszam mamusie syneczków na mój wątek...TUTAJznajdziecie fajne ciuszki w na prawdę dobrych cenach. Pozdrawiam
 
Witam ponownie:-)
Keisha, ja również z uwagi na pobyt za granicą nie byłam jeszcze u gin., rozmawiałam tylko telefonicznie, zaleciła feminital 800 matafolin, więc kupiłam i codziennie w trakcie obiadku łykam.
Poza wzmozonym siusianiem i sennością czuję się świetnie, jeżdżę na rowerze, zdrowo sie odzywiam, dbam o picie wody niegazowanej i jestem dobrej mysli.
Wracam do PL 20września wieczorem i 22.09. wybieramy się z Tatusiem na pierwszą wizytę i USG:-)
Dziewczyny, czy korzystałescie z tej tabeli w której podaje się nasz wiek i miesiąc poczęcia i wychodzi płeć?
Pierwsy dzień ostatniej miesiączki miałam 21lipca i nie bardzo wiem, czy w tej tabeli nalezy się trzymać tej daty i powinnam wpisać lipiec 26, czy raczej owulacji, wówczas sierpien 26?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkie Brzuszki:-*
 
ewka84dziekuje za przywitanie ;-)
elvie a gdzie pomieszkujesz kochana?i ktory to u ciebie tc?
ja jedynie biore kwas foliowy ,mam nadzieje ze to wystarczy.
I co to za tabelka?
Ja sprawdzalam w jakiejs tabelce ale juz nie wiem gdzie to bylo i wyszedl mi chlopczyk....cieawe czy to sie sprawdzi :-)
 
Wg moich obliczeń to 7 tydzień:-)
Mieszkam w Niemczech, ale od 20.09 będziemy już na stałe mieszkać w Polsce.
Feminital 800 metafolin to aktywna forma folianu, zalecana od planowanego poczęcia do 12tygodnia ciąży. Zawiera kwas foliowy, metafolinę oraz jod.
Wyczytałam o niej w internecie (miała rewelacyjne opinie) i po konsultacji telefonicznej z gin. zaczęłam łykać.
Pozdrawiam:-)
 
ewka84 latwo sie mowi komus kto nie ma przeszlosci....Widzisz jak bys stracila dwa dzieciaczki i drzala o zagrozona ciaze, lezala w szpitalu , plamila to nawet tydzien byl by dla ciebie wiekiem...
 
hej, bylam na usg dzisiaj i widzialam Bobo i serduszko jak mu bije i machalo (do mnie) raczka!! to bylo niesamowite, bylam tak samo wzruszona jak bylam z corka na pierwszym usg
fantastycznie :tak::tak::tak:
Witajcie kochane ja dzisiaj wróciłam do domku po tygodniowej nie obecnosci. Niestety pobyt w szpitalu nie był słodki ale najwazniejsze ze z dzidzia wszystko dobrze.miałam dzisiaj usg i nasz smerfus lub smerfetkka ma 1,4cm i serduszko bjie. Plamienia ustały ale krwiak jest powoli zaczyna sie wchłaniac ale mówili ze od czasu do czasu moze sie otworzyc i moge plamic. 14wezwsnia mam wizyte u mojej ginki i z nia porozmawiam:-) kochane brakowało mi was bardzo :-):-) ja juz jestem w domku i mam lezec ale dzidziaj dzidzius dał popalic i mamusia wymiotowała pare razy.buziaczki kochane odezwe sie póxniej
trzymam kciuki by wszystko bylo dobrze!!!!!!
ja już po wizycie, dzidzia ma się świetnie, ma 14,4 mm i jest straszną wircipietą, przez cało usg sie wierciło, to machało nóżką to rączką :-)
.
ale slodziutko...:tak:
dziewcznyny moje kochane musze sie pochwalic nasz maly groszek ma 2.75cm i serduszko bijace 180 uderzen na minute:))
gratulacje ;-);-)
Właśnie wróciłam od gina. Widziałam dzidzie. Ale przeżycie, dobrze, że miałam radiologię, bo jak mówił lekarz, na tym etapie mało co kto widzi. I mówię Wam, to jest chłopak:)
:tak:super !!!!!



Ja po 4 dniach w domu rozleniwilam sie na maxa, i dzis w pracy ledwie wytrzymalam. Kolo 15stej mialam juz taki kryzys, ze myslalam ze do 17stej juz nie dotrwam...
Zaraz kapiel i do spania.
 
Mam dzisiaj przewspaniały dzień!!!Mój mąż z tej okazji otworzył szampana...Miałam wizytę u ginekologa, który potwierdził moją ciążę i nawet dodał jej tygodni. Musiałam zmienić lekarza bo poprzedni nie wywoływał u mnie pozytywnych emocji i na dodatek się pomylił z datą poczęcia mojego dzidziusia. Słyszałam w końcu serduszko bijące 165 razy na min.To coś cudownego usłyszeć tą małą istotkę i zobaczyć jak ssie swojego kciuka...
Życzę każdej mamusi podobnych wrażeń. Ja dzisiaj chyba nie będę w stanie usnąć.Tyle emocji jak na jeden dzień...
 
reklama
Do góry