reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dziewczynki, czy wy też jesteście ciągle głodne??? Ja systematycznie co dwie godziny mam ssanie w żołądku! Tak mnie ssie, że aż mi słabo i muszę coś zjeść. Boże! Na pewno strasznie przytyję....!!!:sad::szok:
Ledwo siędzę w tej pracy. Nic mi się nie chce, najlepiej strzeliłabym drzemkę. No i dzisiaj boli mnie głowa....:sad:

ticker.php
 
reklama
ja mam odwrotnie, mam bardzo mały apetyt, zawsze lubiałam sobie dobrze zjeść a teraz jem jak kurczak, wezme kilka kesów i juz jestem najedzona.

mam juz ustalona pierwsza wizyte u ginekologa - 7 września :-) szkoda, ze to tak długo, ale wytrzymam :-)
 
Witam wszystkie oczekujące mamusie, szczególne te, które dopiero niedawno dołączyły do naszego grona :-)

Mnie się wydawało, że na początku ciąży to powinnam być niemal non stop śpiąca, a ja tymczasem mam problemy ze snem. W nocy nie mogę zasnąć a potem często budzę się rano. Przez to w weekend jakoś nie udało mi się za wiele wypocząć, a dzisiaj już poniedziałek i znowu aż do piątku muszę wstawać o 6 rano do pracy :baffled:

Wczoraj się naczytałam jak to dobrze ćwiczenie w ciąży wpływa na dziecko i samą ciężarną. Chyba zatem zaczne częściej chodzić na siłownię i aerobic.
A Wy dziewczęta ćwiczycie czy czujecie się za bardzo zmęczone albo obawiacie się o maleństwo?
 
Witam wszystkie przyszłe Mamusie ;-)
Zaglądam do Was ponieważ u mnie w pod-forum już wszystkie jesteśmy po odstawieniu leków... chodzi dokładnie o to, że wczoraj musiałam kupić Duphaston jedynie dla 7 tabletek ponieważ mam już w niedzielę odstawić i zostaje mi 13 tabletek z którymi na prawdę nie mam co zrobić, a szkoda by było żeby sobie leżały, ponieważ też nie kosztują 5 zł. Pytanie za 100 pkt. !:-) Która zażywa Duphaston ?:-) To wkładam w pudełko do koperty i wysyłam i proszę bez wstydu się przyznać :-p Podobno dobre uczynki popłacają więc dajcie mi się wykazać :-D:-D:-D
 
Wczoraj się naczytałam jak to dobrze ćwiczenie w ciąży wpływa na dziecko i samą ciężarną. Chyba zatem zaczne częściej chodzić na siłownię i aerobic.
A Wy dziewczęta ćwiczycie czy czujecie się za bardzo zmęczone albo obawiacie się o maleństwo?

Siłownia i aerobic w ciaży??:szok::szok: Są specjalne ćwiczenia dla kobiet w ciąży:tak:nie jestem specem od tych spraw ale ja osobiście siłownie i aerobic bym odradziłaią. jak tak bardzo chcesz poćwiczyć to własnie poszukaj sobie np. w necie jakiś ćwiczeń dla kobiet w ciąży:tak:
 
Witam serdecznie wszystkie Kwietniowe Mamusie!!!

Tak mi sie wszystko poukładało,że mam wielki zaszczyt dołączyć do Waszego grona i z całego serca gratuluję Wam wszystkim!:-)Pierwszy raz w zyciu pisze na forum ,ale jest to tak wielkie wydarzenie,że chce się tym dzielić ze wszystkimi:)W sobote 08.10.2009 zrobilam pierwszy testy i 2 kreseczki, w niedziele kolejny i tez dwie kreseczki:)Dzis pobiegłam do ginekologa i juz mam przed nosem zdjecie z usg narazie chyba jest to sam pecherzyk wiecej nie widze :( (wielkość 11 mm)Dodam,że jest to 3 tydz. od zaplodnienia, a 5 tydz.od ostatniej miesiaczki- termin porodu z wyliczeń mojej pani gin to 12 kwietnia choc sama stwierdzila,ze moze byc tak 15-17 kwiecień. Moja dzidzia nie była do konca planowana,ale strasznie się cieszymy!Chociaz przede mna inne wielkie wydarzenie bo 12 wrzesnia wychodze za mąż:). Troche się tego wszystkiego nazbierało:):-)
Narazie martwie sie czy wielkosc tego pecherzyka jest w normie,kolejna wizyte mam pod koniec sierpnia,a do tego czasu musze porobic wszystkie badania.
 
reklama
bosiaczku, jezeli pani doktor nic nie mowila to znaczy ze pęcherzyk jest ok, inaczej na pewno by Cie o tym poinformowala.

ilonko, do piatku jeszcze troche czasu, ale juz zaczynam trzymac kciuki.
 
Do góry