reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Mazia89, Marlenka2233, Moniat84, Katik, Forget me not, Makaronka, *Selena*, Wesoła24, Neska11, Małgosiek1986, Toola, Camela80, Milena11, KwietniowaStudjującamama, Coyote, Słonko26, Sandrahaha, Aneczka77, Paulinsien, Sospettosa, AgniesiaB, Agnieszkareymond, Kasiulek1982, Netula, 1kkarolaa1, Elisse, Olapolap, Olka84, Agnes1, Amande, Zielona maupa, Netula, Mycha30, Apis, Karollla Witajcie!!! Alfa, Ilona1985, Justys84 zapalam światełka dla Waszych aniołków (*) i życzę spokoju podczas tych 9 miesięcy wszystkim tutaj obecnym dziewczynom!!!


Witam serdecznie
Mam na imię Agata i chciałabym dołączyć do Waszego grona i zostać z Wami do 10 kwietnia 2010 roku. Chciałam zaczekać z przywitaniem się do środy czyli dnia wizyty u gina ale uważam to za formalność i już cieszę się na te 9 wspaniałych i mam nadzieję spokojnych dla Nas 9 miesięcy

Przerobiłyście już duzo tematów więc do niektórych sie odniosę:tak:
O ciąży powiem po wizycie u gina choć nie wszystkim bo ostatnio niestety mój dzidziuś nie został z nami...
Jem teraz więcej niż w poprzedniej ciąży ale dziś już mam mdłosci więc moze jak ostatnio schudnę trzy kilo na początku.
Torbiele się zazwyczaj wchłaniają w ciąży i u mnie na pierwszym usg był a na kolejnym już nie
Lekarz potwierdził mi poprzednią ciążę w 36dniu od ostatniej @, widział pęcherzyk na USG i inne objawy się zgadzały
Teraz czuję się inaczej niż przy pierwszej ciąży, brzuch wprawdzie boli od 26dc ale coraz mniej ale piersi już nie bolą tylko lekko drażnią.
Wielkość brzuszka jest sprawą indywidualną -macica się powiększa i może być nabrzmiały i większy.
Lekarze ciążę liczą od ostatniej @ i często dziecko zmienia szybko swoje rozmiary dlatego plus minus tydzień jest standardem.
My staraliśmy się 2 cykle z tym że pierwszy ze względu na progesteron nie przyniusł efektu a teraz -niespodzianka!! z pierwszym dzidziusiem to też był drugi cykl po odstawieniu hormonów.
BADANIA na cytomegalię i toxoplazmozę, cytologia, morfologia, HIV, mocz to według mnie podstawa

Cieszę się że mogę do Was dołączyć i trzymam kciuki za każde kwietniowe (i nie tylko) maleństwo.
 
Mazia89, Marlenka2233, Moniat84, Katik, Forget me not, Makaronka, *Selena*, Wesoła24, Neska11, Małgosiek1986, Toola, Camela80, Milena11, KwietniowaStudjującamama, Coyote, Słonko26, Sandrahaha, Aneczka77, Paulinsien, Sospettosa, AgniesiaB, Agnieszkareymond, Kasiulek1982, Netula, 1kkarolaa1, Elisse, Olapolap, Olka84, Agnes1, Amande, Zielona maupa, Netula, Mycha30, Apis, Karollla Witajcie!!! Alfa, Ilona1985, Justys84 zapalam światełka dla Waszych aniołków (*) i życzę spokoju podczas tych 9 miesięcy wszystkim tutaj obecnym dziewczynom!!!


Witam serdecznie
Mam na imię Agata i chciałabym dołączyć do Waszego grona i zostać z Wami do 10 kwietnia 2010 roku. Chciałam zaczekać z przywitaniem się do środy czyli dnia wizyty u gina ale uważam to za formalność i już cieszę się na te 9 wspaniałych i mam nadzieję spokojnych dla Nas 9 miesięcy

Przerobiłyście już duzo tematów więc do niektórych sie odniosę:tak:
O ciąży powiem po wizycie u gina choć nie wszystkim bo ostatnio niestety mój dzidziuś nie został z nami...
Jem teraz więcej niż w poprzedniej ciąży ale dziś już mam mdłosci więc moze jak ostatnio schudnę trzy kilo na początku.
Torbiele się zazwyczaj wchłaniają w ciąży i u mnie na pierwszym usg był a na kolejnym już nie
Lekarz potwierdził mi poprzednią ciążę w 36dniu od ostatniej @, widział pęcherzyk na USG i inne objawy się zgadzały
Teraz czuję się inaczej niż przy pierwszej ciąży, brzuch wprawdzie boli od 26dc ale coraz mniej ale piersi już nie bolą tylko lekko drażnią.
Wielkość brzuszka jest sprawą indywidualną -macica się powiększa i może być nabrzmiały i większy.
Lekarze ciążę liczą od ostatniej @ i często dziecko zmienia szybko swoje rozmiary dlatego plus minus tydzień jest standardem.
My staraliśmy się 2 cykle z tym że pierwszy ze względu na progesteron nie przyniusł efektu a teraz -niespodzianka!! z pierwszym dzidziusiem to też był drugi cykl po odstawieniu hormonów.
BADANIA na cytomegalię i toxoplazmozę, cytologia, morfologia, HIV, mocz to według mnie podstawa

Cieszę się że mogę do Was dołączyć i trzymam kciuki za każde kwietniowe (i nie tylko) maleństwo.

chej kochana
fajnie ze dolaczylas do nas :tak::tak::tak:
my sie w ogole juz ,,znamy'' ze staranek ;-):tak::tak: hihihhi
twoja kruszynka jest tylko troszeczke starsza od mojej :tak::-)
u mnie jak na razie ok... nie mam mdlosci ale juz herbatka imbirowa juz w szafce czeka na ,,gorsze dni'' :-):-):-)
cyce mniej bola ale sa jak z waty... :confused::confused::confused:
no ale zeby tak wygladala cala ciaza jak teraz to byloby super :-):tak::tak:
czasami mnie brzuchol jak na @ poboli ale tylko jak pochodze szybciej...
ale siadam na minutke i jest ok...

 
Witajcie Nowe Mamuski w naszym gronie............
Jak tam sie miewacie?
Ja wlasnie ucielam sobie popoludniowa drzemke, juz trzeci dzien z kolei. Cos mnie rozlozylo zmeczenie, a dodatkowo pogoda zrobila sie przepiekna i wreszcie mamy choc troche lata.
Mam poltorej tygodnia taryfy ulgowej - nie gotuje wogole. Tesciowie wpadli i teraz oni rzadza w kuchni, a ja odpoczywam, i bardzo dobrze mi z tym.
Co prawda tesciowa testuje moja cieprliowsc pod wieloma innymi wzgledami , ale na razie glebokie wdechy i liczenie do 10ciu wystarczaja....
 
Czesc dziewczynki!!!
13x13 gratuluje ie swiatelko dla Twojego aniolka ['][']['].
Oby tym razem wszystko bylo dobrze.

mnie dzis boli brzuch jak na okres znow no i plecy na dole po bokach ale czuje to tylko kiedy leze...bo kiedy sie ruszam to nie czuje bolu.
Dziwne to jest.
 
WITAM KWIETNIÓWECZKI:-)
mam nadzieje,że dowas dołącze dzisiaj testowałam i wyszła druga kreska
ale blada:baffled:.
do terminu @ jeszcze 3dni.
 
reklama
Cały dzień za Nami:tak: idziemy do wanny a później do łóżeczka -mam jeszcze do dokończenia "wyznania zakupoholiczki" -pierwsza godzina była średnia:confused: Dziś miałam pracowity dzień -teściowa nie wie a żeby się nie dowiedziała i nie obraziła trzeba było jej pomóc -trochę sie poschylać, poprzysiadać i ponosić ale czuję się naprawdę ok. Brzuch nie boli póki co:tak:

Dziewczyny chce mi się piwa -nigdy przenigdy nie wypiłam piwa bez soku a teraz tak mnie ciągnie do gorzkiego, ciemnego że szok!!! oczywiście opanuję się ale to dziecko jest niesamowite -chyba trzeba jakoś nazwać nasze kruszyny bo tak bezosobowo się nie da.... w sumie Kruszynka może być póki nie znam płci:tak:

Justys84, Coyote dziękuję i oby to były dla każdej z nas spokojne i szczęśliwe miesiące!:tak: ja wolę tą stronkę
Kalendarz ciąży tydzień po tygodniu - serwis eDziecko.pl
ale ta którą podajesz też jest dobra:tak:

Sandrahaha witaj:tak::-D ja nie nastawiałam sie na kwietnióweczkę bo nie wierzyłam ze tak szybko mój organizm będzie gotowy i pozbiera się po stracie. Ale wielkim zaskoczeniem były moje II choć w dzień spodziewanej @ była jedna:confused: powtórzyłam test i były -prawie zemdlałam, myślałam ze mam omamy!!! tyle szczęścia!!!:-D:-D:-D to na staraczkach dziewczyny napisały że póki nie ma @ jest nadzieja i to prawda!!!

Katik cóż -teściowa jak to teściowa -moja jest boska bo daleko;-) ja wyjątkowo dobrze znoszę moją drugą ciążę, poprzednio spałam 24h/dobę dlatego wiem ze każda jest inna:tak: kożystaj z odpoczynku -za 8 miesięcy nie bedzie luksusu!!!

Ilona1985 -poleż sobie troszkę jak boli brzuch -tak mi podpowiedział lekarz, proponował jeszcze nospę ale nie biore -może ulży Ci troszkę? Jeszcze trochę i wszystko powinno się naciągnąć i rozciągnąć i będzie lżej:tak:

Tatusia to trzymam kciuki:-):-):-):-):-)

Uciekam dziewczyny -jutro może pojedziemy z S nad morze i zostaniemy do wtorku. Odpoczniemy choć jeden ddzień -w środę do pracy a później do lekarza!!!! w czwartek wyjeźdźamy na wesele. Miłego wieczoru i do napisania!!!
 
Do góry