reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Aniez WITAJ kobieto strasznie tu pusto jak ciebie nie ma !!!! Super że u ciebie wszystko w porządku i chłopaki i wy zdrowi jesteście.:-)

Co do wczesnego wspomagania to my dostaniemy od 4 do 8 godzin terapii. Już umówiłam się w PROMITIS że jak tylko dostanę opinię z PPP to mam się do nich zgłosić i w zależności co trzeba poprawić to w takich proporcjach dostaniemy SI i Logopedę:-) bezpłatnie - to jest to co robię z małym prywatnie od prawie roku a teraz będę miała to za free

Co do przedszkola to nie ma szans a z drugiej strony aż tak mi nie zależy bo jest ryzyko że przy zmianie otoczenia mały by się cofnął i znowu zamknął w sobie i wg pani Psychiatry to nie było by za dobrze, chcieliśmy starać się o orzeczenie o specjalnym kształceniu aby nasze przedszkole mogło wystąpić o subwencję ale w myśl przepisów nam nie przysługuje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się :-)

Aniez jak dobrze, że jesteś :tak: oby na dłużej :tak:
Gosieńka a ciebie gdzie wcięło??
Sonia biedny Kuba :-( oby szybko wrócił do siebie :tak: dobrze, że sprawę zgłosiłaś :tak:


Oj wiem żę wiosna jest... ledwo rękami i nogami poruszam... ale ogród zaczyna wyglądać przyzwoicie ;-) jutro jedziemy po tuje i może się zestawu mebli z technoratanu doczekam na balkon ;-) Coś czuję żę dzisiaj o 20 to już spać będę...

Spokojnego weekendu
 
fotki wstawiłam ;-)

Basia z tym panelem to na dwoje babka wróżyła, nie zawsze wychodzi. Pisałaś, że chcesz też robić, więc nawet jak wyniki wyjdą dobrze, to alergia i tak może być. My akurat zaryzykowaliśmy, Leonowi też miałam robić, ale teraz widzę, że to nie ma sensu. Alergolog doradziła nam jeszcze, żeby w jego przypadku stosować po prostu kremy nawilżające. Super, że udało się załatwić bezpłatnie logopedę i SI :-)
Sonia co to teraz się dzieje w szkołach :no: Biedny, oby mu nic nie było i szybko doszedł do siebie
I pochwal się potem tortami, co tam wyczarowałaś
Elvie to Ci Lucky zrobił poranny trening ;-)
Aniez w końcu babo dałaś dać znać, że żyjesz i to całkiem dobrze
 
[Sonia żartujesz sobie :szok::wściekła/y::wściekła/y: ja nie wiem kto niektóre dzieci wychowuje że tak się zachowują :no::no: mam nadzieję że nic mu nie jest ?

Basia ciężki temat widzę z załatwieniem czegokolwiek w naszym kraju :no: A w moim rozumowaniu to naszemu państwu powinno zależeć na tym żeby twoje dziecko jak najlepiej z problemów wyprowadzić . Przyszły podatnik w końcu . No ale jak woidać , to tylko moje rozumowanie :tak:


Dzionek dzis ładny i oby tak zostało . :tak:
Podoba mi się taka pogoda . Od pon u nas remont , dla odmiany u teściowej :no: Ale zawsze syf to syf nie ważne na którym piętrze .


Maonka my w pon drugi panel robimy pokarmowy tym razem plus do tego jakieś krzyżowe ma babka zrobić . Ale ja tam jestem pewna że wielkie nic z tego wyjdzie .
 
Oglądam właśnie spotkanie premiera z rodzicami dzieci niepełnosprawnych... brak mi słów
Kuba fizycznie już dobrze, psychicznie też lepiej, dużo pomogła rozmowa z babeczką z zespołu do spraw nieletnich.
 
sonia - słów brak.. mam nadzieję, że Kuba szybko o tym incydencie zapomni i że więcej on się już nie będzie powtarzał. Dramat jakiś normalnie.

Agnieszka - z Ciebie to prawdziwa ogrodniczka, Teraz się napracujesz, ale później jak przyjemnie będzie grillować czy kawę na świeżym powietrzu pić :) Ogród to jednak jest luksus.

aniam - remontu współczuję.

Zabrałam ciocię na siłownię, bo w piątki moge przyprowadzać osobę towarzyszącą i ona ma wejście gratis. Już miałyśmy kończyć gdy nas instruktorka na zajęcia zorganizowane SHAPE zaprosiła, bo kobiet mało a jakiś tam limit musi mieć by się zajęcia mogły odbyć. Tym sposobem spędziłyśmy tam łącznie 2h a mnie jeszcze spacer z psem czeka. Nie wiem jak ja jutro po tych górach będę chodzić.
 
Witam się...
Kolejny intensywnie spędzony wiosenny dzień za mną... ;-) przycięliśmy ostatnie 2 drzewa (głównie ja cięłam choć A. też mi pomagał a teść rozdrabniarką gałązki robił) :tak: pozbyłam się białych cegieł oddzielających grządkę od trawnika i wszystko przygotowane do sadzenia tuji :-) Byliśmy dzisiaj w Obi i nabyliśmy 40 sztuk tuji brabant i mamy ten zestaw z technorattanu :-D :-) już sie doczekać nie mogą jak na nim usiądę na balkonie... tylko muszę jeszcze najpierw balkon umyć po zimie bo nie powiem jak wygląda ;-):sorry: Muszę jakąś szczotkę sobie zorganizować bo sam karcher chyba nie da rady :eek: Nowe doniczki na balkon też już zakupone (poprzednie grad ubiegłoroczny potraktował jak tarcze strzelnicze i nie było ani jednej całej sztuki). Dobrze, że dzisiaj mamy wychodne na ten kabaret... tylko nie wiem czy nie zasnę ze zmęczenia :zawstydzona/y::cool:

Elvie luksusem jest usiąść na tym ogrodzie ale zanim tam zasiedniesz to jest się przy czym narobić... nasz ogród ma 18m x 20 m chyba
Aniam ja tam remontu nie współczuję tylko syfu ;-)
Sonia dobrze, że rozmowa pomogła :tak: pozdrów i uściskaj go od nas :tak:

Idę się zregenerować po robocie... bo wykąpana już jestem... Spokojnego wieczoru i udanej niedzieli.
 
reklama
Dzień Dobry :)
ja ostatnio zdecydowanie na zbyt dużych obrotach - nie mam czasu podrapać się po głowie :( ale cóż życie.

Wczoraj Dziadek kupił Julce rower na urodziny - jest śliczny (to warunek Julki) i lekki (to moj) także On ma prezent z glowy a my nadal kminimy - bo to już za tydzień.
 
Do góry