reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

mamopaulinki pewnie że masz rację :tak:
Co nie zmienia faktu że z pustego nie nalejesz niestety :-(
A dla matek pewnie bardziej by się przydała rehabilitacja i opieka dla dzieci i mozliwość pracy , niż sama kasa .
Pominę już serwowaną tam grę polityczną przed samymi wyborami .
Zdrówka dla Pulinki . oby było coraz lepiej :tak:
 
reklama
Dzięki.
Powiem Ci, ze mam dosyć ostatnie tygodnie to masakra. Moja matka jest u mnie, sama potrzebuje pomocy w zwalczaniu nałogu. Ale po dwóch tyg widzi jak wygląda życie z takim dzieckiem. Powiedziała mi tylko, ze nie wyobrażała sobie, że jest tak źle i że ja mam takie nerwy na co dzień:-( To się kiedyś odbije, jestem pewna.
Młoda nadal szaleje po domu, nie chce jeść i znów leci z wagi, pobudzona na maksa, rzuca się i wali głową o podłogę, wrzeszczy, widzi duchy i potwory :no: jakis czas był spokój i znów wróciło.
Jutro czeka mnie szukanie psychiatry na cito dla matki co by jej skierowanie na leczenie wystawił. I oczywiście prywatnie bo na nfz oczekuje się miesiącami:no:
 
Dorota - siły Ci życzę i cierpliwości. Oby stan Paulinki się szybko poprawił &&&

maonka - powodzenia na wycieczce rowerowej, Maciek uwielbia jeździć:tak:

nata - rower świetny!

M. uszył ze starego materaca plandekę na piaskownicę. Dumna z niego jestem:)
 
Dorotko trzymam &&& zeby udalo sie wywalczyc pieniazki dla was, co to bylo 1000 zl przeciez to nie wystarcza wynawet przy zdrowym dziecku, a co dopiero przy chorym. Natalka tez jest po raz 3 chora w tym miesiacu:mad: 2x zapalenie ucha a teraz infekcja drog moczowych :-( swira mozna dostac

Sonia dobrze ze trafiliscie na kompetentna osobe ktora pomogla Kubie

Maonka udanej wycieczki zycze , pogoda tylko dzisiaj nie dopisuje, przynajmniej w Bialymstoku
Nata fajny rowerek, dziadek sie spisal ;-)
 
Witam...
Pogoda paskudna...chłodno...ale w domu nastala cisza :-) i oby jak najdłużej :tak:
Mamusiu zdrówka dla Natalki...
Elvie zdolnego masz męża :tak:
Dorotko jak coś to wiesz, gdzie i jak mnie szukać ;-)

Idę poodkurzać :-) i zasiądę z herbatką na sofie i będę się dzisiaj relaksować w oczekiwaniu na transport z Obi :-p A jak się szybko uwiną to jadę na zakupy... bo w lodówce to światło przeważa ;-)
 
znalazłam fotkę - rower jest dokładnie taki
w7qu50_wheeler161_alu_lady_copy.jpg
dodatkowo ma koszyczek, dzwonek w kształcie owieczki, fluorescencyjną chorągiewkę i kask pasujący kolorystycznie do roweru :)
 

Załączniki

  • w7qu50_wheeler161_alu_lady_copy.jpg
    w7qu50_wheeler161_alu_lady_copy.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 32
To ja tez sie witam po urodzinowym szalenstwie. Julcia wczoraj skonczyla 4 latka a ja nie wiem gdzie to zlecialo? Dopiero mi z brzucha taki okruszek wyjeli a teraz zbuntowana malolata juz z niej. Torty dla dziewczyn wyszly mi na szczescie tj planowalam i goscie dopisali. Alisia tez honory Jubilatki jednorocznej sprawowala z promiennym usmiechem cale popoludnie wiec super. Jedyna kicha to ze ja w pt wieczorem sie czyms strulam i caly czas mimo nifuroksazydu brzuch nie daje za wygrana i boli zapewniajac wszelkie atrakcje...ehhh..
Lece dom ogarniac po dwudniowym szalenstwie urodzinowym ;)
Milego dzionka kobitki!

Widze ze rowerki kupujecie. Ladne :) my tez planujemy dla Julki podobny.
 
witajcie

niedziela umknęła nam na lenia :-D cały dzień nic nie robiliśmy, za to w sobotę szał ciał całe popołudnie poza domem.
Najpierw na chwilkę pojechaliśmy na Tarchomin pozałatwiać sprawy i szybko z powrotem zjedliśmy obiad i zabrałam małego do na plac zabaw do parku niestety po 40 min uciekłam z nim stamtąd bo mały był nieznośny.
Rozrabiał tak że nie dawałam rady np. dziewczynka sobie usypała kopiec z piasku a on skoczył centralnie na obie nogi w ten kopic potem próbował innemu dziecku zabrać piłkę a na koniec podbiegł do dziewczynki i próbował zabrać jej grabki z wiaderka i zrobił to tak energicznie że fontanna piasku wylądowała na jej ojcu:zawstydzona/y: Wulkan energii ogólnie - więc zabrałam go w kulki tam przynajmniej mogłam spokojnie usiąść i patrzeć spokojnie jak szaleje.
Niestety po godzinie przyszłą para z dwójką dzieci jeden chłopczyk w wieku Wiktora ale jego przeciwieństwo taki spokojny że szok i drugi chłopczyk malutki raczkujący więc znowu musiałam za nim cały czas chodzić i pilnować aby nie uderzył któregoś i nie zabierał zabawek dzieciom uff ciężko było ale po godzinie wyszli a my jeszcze pół godziny zostaliśmy . Do domu dotarliśmy tuż przed 20:baffled:

mamoPaulinki tulę mocno może to ta pogoda tak wpływa na tak wysokie pobudzenie naszych dzieci. Trzymam mocno kciuki aby mała szybko wróciła na właściwe tory i dała ci trochę odetchnąć.


maonka
mam zamiar i tak zrobić panel pokarmowy ale bez stresu bo nie widzę aby był na coś uczulony ale chcę zrobić bo psychiatra sugerowała nam wprowadzenie diety bez glutenu i kazeiny. Ale ja jakoś nie widzę powodu do tego bo mały nie ma regresów - choć chyba muszę mu trochę ograniczyć cukier bo jest za bardzo pobudzony

Aniam zgadzam się z tobą co do podnoszenia zasiłków - jednak jak dla mnie powinna być zapewniona całkowicie bezpłatna i nie ograniczona rehabilitacja dla tych dzieci oraz filtracja rzeczywistych dochodów obojga rodziców i wg tego ustawione powinny być progi zapomogi

Sonia
co to się dzieje w tych szkołach szok !!!! dobrze że Kuba już lepiej się czuje

Agnieszka
zazdroszczę ci tego ogrodu może kiedyś uda mi się nabyć gdzieś w okolicach W-wy jakąś małą działeczkę ale to dopiero za kilka lat pewnie

nata super wygląda ten rowerek Julcia na pewno się ucieszy - my mamy akurat na teraz rowerek bo mały odziedziczył po swojej siostrze ciotecznej ( biało niebieski) ale my raczej nic drogiego mu w tym roku nie kupimy pewnie jakąś grę dostanie od nas

elvi super że wypad w góry udany

mamusiu zdrówka dla Natalki

Ella super że urodzinki dziewczynek się udały i jubilatki zadowolone:-) zdrówka dla ciebie
 
Ostatnia edycja:
reklama
okazało się przy okazji, że Lena jeszcze na 16-stkę za mała i Aktywny Smyk zaproponował nam zakup 14-stki lub pozostanie przy biegowym
u nas podobnie, 16ka jeszcze troche duża, ale 14ki nie chce kupowac, bo za rok moze juz być za mala, a kupować nowy rowerek co roku to troche jednak spory wydatek. Sama juz nie wiem więc, czy kupować te 16ke nieco na wyrost czy pozostac jeszcze przy biegowym, bo biegowy juz nieco maly jest:confused:

Idę poodkurzać :-) i zasiądę z herbatką na sofie i będę się dzisiaj relaksować w oczekiwaniu na transport z Obi :-p A jak się szybko uwiną to jadę na zakupy... bo w lodówce to światło przeważa ;-)
ha ha, u nas zazwyczaj światło przewaza w lodówce, no chyba że akurat któraś z mam przyjechała, to wtedy ciężko lodówkę domknąć;-):-D

dzień dobry, Synio odprowadzony do przedszkola. Wysiedział się w domu więc dzis dosłownie w podskokach do przedszkola biegł. Ledwo za nim zdążyłam (no ja już tak szybko się nie przemieszczam;-)). Dobrze że blisko mamy, ale zasapałam się tak, że musiałam w szatni posiedzieć i odsapnąć :zawstydzona/y: W sumie to cieszę się, że tak chętnie poszedł, bo przez długi czas nie był za bardzo chętny do zostawania tam.
 
Do góry