reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam niedzielnie...
smutno tu na forum...takie pustki...

Niedziele wybitnie rodzinnie i w domu bo pada...ale jakoś strasznie chłodno nie jest. Powiedzialabym, ze jest rześko :tak:
Od jutra chłopaki wracają na pełny etat do szkoły i przedszkola :-D ;-) więc jestem szczęśliwa :cool2:

Nata olśniło mnie, że M. ma za 2 tygodnie urodziny i trzeba mu prezent kupić... i nie mam pojęcia co...bo kolejne autko?? Już ich nie mają gdzie dawać...

Zmykam do rodzinki :-)
 
reklama
Dzień Dobry :)Wczoraj Dziadek kupił Julce rower na urodziny - jest śliczny (to warunek Julki) i lekki (to moj) także On ma prezent z glowy a my nadal kminimy - bo to już za tydzień.
wrzucisz linka? bo właśnie takich parametrów szukamy, ale niczego takiego jeszcze nie znalazłam:-(

Nata olśniło mnie, że M. ma za 2 tygodnie urodziny i trzeba mu prezent kupić... i nie mam pojęcia co...bo kolejne autko?? Już ich nie mają gdzie dawać...
:-D:-D aleś mnie kobieto rozbawiła :tak::-D:-D
 
Witam,
my po weekendzie. Dzieci dały trochę Babciom w kość, ale nikt nie mówił, że będzie lekko;-) My połaziliśmy trochę po górach, byliśmy w Sosnówce na najlepszej rybce i gdyby nie dzisiejszy deszcz - pewnie dłużej byśmy się zbierali do domu.

Agnieszka - kolejne autko to byłoby nieporozumienie;-) Może w ramach prezentu gdzieś go zabierzcie?

nata - wrzuć link do rowerka, my nadal szukamy.. okazało się przy okazji, że Lena jeszcze na 16-stkę za mała i Aktywny Smyk zaproponował nam zakup 14-stki lub pozostanie przy biegowym.

Zmykam z psem i ciocię na siłownię namówić. W piątek jej się podobało, więc może dziś będzie chętna na powtórkę.
 
Aniam jak po wczorajszym, mozesz usiasc na tylku? Niezle 25km, ja sie wybieram z Leonem (jego pierwszy raz na rowerze) do najbliszego miasteczka 5km w jedna, ale ciezko to widze.
Sobota byla piekna, w koncu bez tych wszystkich kurtek, czapek itp. Nawet na balkonie w poludnie bylismy w krotkim rekawku.
A dzis leje, przez co jakas rozleniwiona jestem. I tak ma byc do srody.
We wtorek siostra ma wyslac rower, wiec dojdzie przed urodzinami. Ciekawa jestem w koncu jaki bedzie.
 
Mamopaulinki, Marta mam nadzieje ze uda sie wywalczyc ta place minimalna dla Was. Trzymam kciuki, jesli to nie przejdzie to wstyd jak nie wiem co. Kobitki widac ze sa zdesperowane i latwo nie odpuszcza.
 
Dzień Dobry :)
ja ostatnio zdecydowanie na zbyt dużych obrotach - nie mam czasu podrapać się po głowie :( ale cóż życie.

Wczoraj Dziadek kupił Julce rower na urodziny - jest śliczny (to warunek Julki) i lekki (to moj) także On ma prezent z glowy a my nadal kminimy - bo to już za tydzień.

MOże spytaj Julki co chce dostać , lub idź Z nią do sklepu i niech sana wybierze .,
Olka wybrała sobie konika i juz go zamówiłam jakiś czas temu .

MY LITTLE PONY KSIĘŻNICZKA TWILIGHT SPARKLE A3868 (4046269375) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mniejsza o to czy mi się on podoba , to jej prezent :)

Mamopaulinki, Marta mam nadzieje ze uda sie wywalczyc ta place minimalna dla Was. Trzymam kciuki, jesli to nie przejdzie to wstyd jak nie wiem co. Kobitki widac ze sa zdesperowane i latwo nie odpuszcza.

A ja jednak uważam że panie deczko przesadzaja .
Ja wiem że mają ciężko , ale mają zaproponowane tysiąc złotych plus wyrównanie do 1300 zł przez następne dwa lata .
A budżet jednak maszyny do robienia kasy nie ma . dadzą jednym zabiorą drugim .
Brutalne , ale prawdziwe .


Maonka ja ćwicze dwa razy w tyg , więc dziś luzik nic mnie nie bolało . Chciałam dziś też jechać , ale padało :-(

Agnieszka a ty tak samo , do sklepu i niech sobie dziecko coś wybierze , jego urodziny :tak:
 
Aniam he he he zakręcona ostatnio jestem to się pogubiłam że to już tak niedługo. Co do prezentu... musiałabym najpierw kazać wszystkie samochodziki schować ;-) bo ma ich tyle a coraz żadziej sie nimi bawi :-( jeszcze z nim będę gadać ale zaczynam myślec o puzzlach...
 
Agnieszka nie ważne ile ma to prezent dla niego :tak: Juz Ci to zresztą kiedyś klarowałam przy okazji potworków z lego :-D
To kup mu coś do autek z carsów żeby do tego wrócił . :tak:

AUTA CARS - GARAŻ WALIZKA WYRZUTNIA GP -MATTEL (4083137780) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ew pudełko na autka :tak:

WALIZECZKA walizka PUDEŁKO na autka x18 AUTA CARS (4060594720) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nata rower super :tak:
Ola tego filmu nie zna , dlatego kucyki na topie pewnie :-D
Ale ona jakoś długo już ma szał za konikami :tak:
 
reklama
Witam na chwilę, młoda w ciągu ostatnich 2 miesięcy 4 raz jest przeziębiona i od jutra znów siedzi w domu:-(
Sonia to straszne co się dzieje, mam nadzieję, ze młody jakoś z pomocą specjalisty sobie z tym poradzi:-(
Maonka dzięki.
Aniam dla mnie (z racji mojej sytuacji) to inaczej wygląda, ponieważ obiecane 1000 zł miałyśmy otrzymać w 2012 roku. Jak widać obietnice złożone w 2011 roku nadal nie obowiązują. My chcemy aby uznać naszą pracę przy dzieciach jako zawód, bądź uzyskać pozwolenie na dorobienie do pułapu choćby płacy minimalnej. W tej chwili na świadczeniu nie wolno mi pracować. Nie będę się powtarzać ile kosztuje terapia mojego dziecka, że nie ma placówek oświatowych a wspomniane ośrodki dzienne znajdują się w większych miastach, w małych mieścinach te dzieci wraz z matkami są skazane na własne 4 ściany a matka jest również nauczycielem i rehabilitantem. Nas z rehabilitacji na nfz wyrzucono jak młoda miała 1.5 roku, mimo iż lekarz rehabilitacji nadal każe jej chodzić na ćwiczenia i to 3 razy w tyg... Bez komentarza też jest dla mnie fakt, że na świątynię opatrzności bożej i generalnie na kościół pieniądze są, a posłowie nie zaciskają pasa tak jak my musimy. Asystent niepełnosprawnego posła dostaje 6 tys zł a ja nie mam ani SUO ani nauczyciela wspomagającego aby dziecko posłać do szkoły ze zdrowymi dziećmi mimo iż jest to jej prawo zapisane w karcie praw osoby z autyzmem!!! Martwe przepisy powodują to, ze dziecko jest tylko 5 godz w przedszkolu a ja w tym czasie nie mam szans iść do pracy. 2 pampersy na dzień, 1000zł na turnus co 2 lata z PCPR (gdzie koszt to kilka tysięcy), wózek raz na kilka lat...
Sorry nie mam ostatnio ochoty gadać na ten temat, bo mam dość i nie raz juz mi się nie chce z łóżka wstawać a młoda jest teraz w tak fatalnym stanie psychicznym, że wysiadam. I wsio się cofa do tyłu, to wkurzające jest naprawdę:no:

Zmykam bo wszyscy chcą na raz ode mnie coś... Jak zawsze.
 
Do góry