reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Marta rozleniwiłaś mnie postem... sama bym chętnie wypiła schłodzone piwko i zatopiła się w ciszy. Piwa mam teraz pod nosem w pip, ale brak ciszy i mozliwosci wypicia :-p
Aniam
wypoczywaj i słoneczka dużo życzę!
Beti super, że odpieluchowywanie zakończone sukcesem :-)
Aniez jaki torcik serwujesz? Ja na samo słowo tort się ślinię :-) dziś wchłonęłabym bezowy z bitą śmietanką :-)
Elvie suwaczek cudowny. Aż trudno uwierzyć, że to już.... Trzymam kciuki, żeby to było dziś, szybko i bezboleśnie :-)


My wczoraj otworzyliśmy bar. Wasze kciuki pomogły. Wydaliśmy ok 500 obiadów. Od 12 do 15 kolejka ciągnęła się od lady do drzwi non stop. Szał spowodowany był przede wszystkim ceną, bo zamiast wydawać 1000 zł na reklamę, zrobiliśmy na otwarcie obiad dwudaniowy za 2 zł. Mozna powiedzieć, że albo dołożyliśmy, albo zainwestowaliśmy w taką reklamę. Napewno skuteczną, bo dzisiejszy dzień rownie dobrze się zapowiada. Oby jak najszybciej przynosiło zyski, bo długów mam po pachy.

Ponadto ładny, słoneczny weekend. Rany jak ja jestem wytęskniona takiej pogody!
Brzuch już też leży mi na kolanach i pozycja siedząca jest bardzo nie wygodna. Mimo wszystko pierwszeństwo ma Elvie :-)
pozdrawiam!
 
reklama
Salamandra, super, ze sie kreci! Oby tak dalej!

Beti, moja ma dni, ze ladnie je, ale wcale nie duzo. Ma tez takie, kiedy ledwo co skubnie. Ladnie zjedzone to: owsianka na sniadanie, serek homo na drugie, zupa na obiad, galaretka albo koktail owocowy na deser, kanapka z szynka na kolacje, Jasne, cos tam podjada, a to orzeszki, a to ciasteczko...

Aniez, gratulacje dla Bartka


Elvie, jak tylko bede miala kase, to ten fotelik kupie - poki co posucha...


List oczywiscie z UP. Zostalam wyrejestrowana, bo sie nie stawilam w okreslonym terminie... A srac na nich.
 
salamandra - zaszaleliście z ceną obiadu, trzymam kciuki by taka forma reklamy się sprawdziła i zapewniła Wam duże i wierne grono klientów!

Zielona - napisz jakieś usprawiedliwienie, aby Cię znów na listę wciągnęli, bo ubezpieczenie dzięki temu masz. Te terminy są po to, że masa ludzi pracuje za granicą a z ubezpieczenia korzysta i oni chcą tego typu przekrętów unikać.

aniez - brawo dla Bartuli!

Rozłożyłam parasol i namiot plażowy na balkonie - Lenka przeszczęśliwa:happy: zatargała tam sobie lalę, kocyk, poduszkę i chyba planuje tam spać:-D Dobrze, że już cień mamy, bo upał był nie do wytrzymania, więc w domu siedzieliśmy. Teraz małe spanko po obiadku i wyruszymy na jakiś spacer;-)
 
Elvie, mialam 7 dni na przedstawienie usprawiedliwienia, wiec po ptakach... Na moim ubezpieczeniu mi nie zalezy, tylko na Konstancji - choc i tak do ortopedy wybieram sie prywatnie, bo terminy z NFZ sa wsciekle odlegle. A o tym stawiennictwie w UP zapomnialam, bo mi ciolki niczego na pismie nie daly - niby bazujac na tym moge sie odwolywac, ale mam to gdzies.
 
hej,
duchota dzisiaj straszna, nie dla mnie taka pogoda. W zeszłym roku majówkę ze śniegiem mieliśmy, pokazywali dziś w tv, w tym roku w drugą stronę!
Dopiero wróciłam, obiadek się robi, M. śpi. jak zjemy uciekamy na podwórko, bo w taki upał nie wystawiam go w południe. Krzyk jest na pół wioski, ale nie dałabym rady na takim skwarze za nim latać.
Zielona miałam, będąc w ciąży z Matim, taką sytuację, poszłam po 10 dniach do UP i o dziwo babka mnie nie skreśliła, zaniosłam jej kawę za to w podzięce. Także spróbuje może się uda, szkoda ubezpieczenia.
Salamandra trzymam kciuki, żeby wam się udała. 2 zł za dwudaniowy obiad to reklama świetna. Mam nadzieję, że znajdziecie stałych klientów i będzie się kręciło. Oby tak dalej.
Beti M. też nie bardzo z jedzeniem w taki upał. Nie ma co się dziwić, daję mu wieczorem pożywną zupę z mięsem i warzywami. w ciągu dnia skubie...
Elvie suwaczek piękny, gratuluję! oby teraz poszło szybko i bezboleśnie.
 
Witam
Lubię takie tygodnie - dziś praca, jutro wolne, w piątek praca i znowu weekend:-)
Po pracy jeszcze park z dziewczynami zaliczyłam - mamy 3 fontanny i mam totalny luz, rozdaję wiaderka, łopatki, konewki i panienki całe szczęśliwe, a mamusia LB na ławeczce:tak:

Elvie suwaczek piękny ale wypadałoby już urodzić:tak:

Salamandra super pomysł z tymi obiadami, na pewno mnóstwo ludzi będzie do was wracać:tak:

Zielona nie odpuszczaj tego UP, szkoda ubezpieczenia, może trafisz na jakiegoś ludzkiego urzędnika i nagnie trochę przepisy

Beti moja przez ostatnie dni też mniej je, normalne to chyba, dorosłemu w upały też spada apetyt, jedyne co wchodzi zawsze i wszędzie to kasza i zupa, warzywa z mięskiem trochę skubnie na drugie danie, owoce w ilości mikro przemycane gdzie się da, bo w ząbki kolą
 
Hejka

Melduję się, Helenka nadal słaba, temperatura wysoka i prawie cały czas śpi, dużo pije więc to jakiś plus, wieczorkiem do lekarza śmigamy zobaczymy co powie.

Pozdrawiam was gorąco i miłego wieczorku życzę
 
reklama
Zielona - pismo dopiero odebrałaś, więc się odwołuj. Jak ładnie poprosisz to Ci babki uznają. Ubezpieczenie ważna rzecz:tak:

gosienko - zdrówka dla helenki, daj znać po wizycie!

Z tym suwaczkiem to jakieś jaja są, wg mojej gin. mam teraz równe 39 a nie 40tc, bo termin na 8 maja. Chyba przez ten rok przestępny się suwaczki popsuły;-)

A ja dzisiaj głównie leżę, pocę się przy tym niemiłosiernie i pod prysznic biegam i od nowa:baffled: Jakieś szaleństwo, bo nawet rodząc Lenkę się tak nie spociłam jak dzisiaj z tego leżenia. Myślałam, że na jakiś spacer się wybierzemy, ale M. chory, a Lenka śpi, więc zamówiłam jedzonko z naszej ulubionej chińskiej knajpy i czekam na wyżerkę. Skoczę tylko do sklepu pod domem po coś zimnego do picia, bo wszystkie zapasy dzisiaj wypiliśmy.
 
Do góry