reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Położyłam B. w nowym łóżku o 19:50... i nic... hm... śpi znaczy się, spacerów niet...
 
Zielona - moja liczy z OM, czyli od 27.07.2011r. i skoro 40tc mi mija 8 maja to teraz jest równe 39tc.

Poszłam sama z małą na krótki spacer, umordowałam się potwornie, bo w wózku tylko trochę jechała a później chciała biegać a ja nie wiedziałam czy za wózek łapać czy za nią gonić. Teraz siedzi i danonka wcina, M. ogląda mecz a ja mam chwilę spokoju:-) Zrobiło się duszno, szaro, wieje i chyba znów będzie burza.
 
Elvie, jakby co to stary bedzie go pacyfikowal ;-) w koncu jego pomysl :-)

Mlody nas tez zaskoczyl tym, ze dzisiaj nie bylo wypadku... sikal do nocnika i lecial wolajac SIIIIIIIIIIII...

W odcinkach bede pisac, bo musze kota isc pogonic... gad jeden!
 
hej
ja tylko na sekunde, wlasnie uspałam małego. juz z nim co raz lepiej , bo chory, ale jeszcze katar ma po pasa, i kaszle potrochu, z podawaniem leków ciagła walka bo nie naleza do slodyczy.
Po spotkaniu z Agniesia i jej rodzinką super1 Chlopcy sa niesamowici, młodszy strssznie mnie sie wstydził, za to z K szalał na ogrodzie. FAJNA Z nICH RODZINKA I GADATLIWA TAK JAK MY, hehehe Aga-dzieki za miłe przyjecie!

Pozdrawaim wszystkie kwietniowki i dzieciaki.
Iskladam zalegle zyczenia dla kwietniowych dzieciaków, bo na inne watki nie mam czasu, glowy i zbyt możliwośći,.
pozdrawiam buzki
 
aniez super że mały załapal duże łózko

a u nas jak to w dzień wolny - Julka wstała o 5:00 teraz właśnie wcina mleko :) ja juz nie zasnę, więc mój dzien zaczął sie szybko.

Pozdrawiam i udanej majówki
 
Barteq przespal w nowym lozku cala noc :))) wstal o 7.30 bez pobudki w nocy. Ale teraz bedzie trudniejsza proba, bo sen w dzien :)))

Ja sie w ogole dziwie, ze to lozko tam weszlo... ten maly pokoj normalnie jest z gumy ;P

Teraz kawe pije i musze podszykowac jedzenie na urodziny meza. Drinki wczoraj probowalismy, wiec szykowanie moze isc ciezko ;)
 
Brawo dla Bartoliniego:-)
Trzymamy kciuki za spanko w dzień

Słoneczko za oknem, przed południem park i plac zabaw, po obiedzie jak pogoda się nie schrzani pojedziemy na podzamcze fontanny zobaczyć

Słonecznego dzionka
 
reklama
hej,
brawa dla Bartka. W odróżnieniu od M., który w swoim "nowym" łóżku dziś nie przespał ani chwili.
Do tego budzi się prawie codziennie przed szóstą, świątek, piątek czy niedziela i zaraz chce się bawić. Pospałabym sobie chętnie, chociaż do ósmej....
gosienka jak tam nocka wam minęła? biedna Helenka musi się męczyć, kiedy jest taka piękna pogoda. Zdrówka dla niej.
Uciekam na kawkę
 
Do góry