reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Pięknie na zewnątrz, więc cały dzień na tarasiku mam w planie spędzić.
Wczoraj przeżyłam bardzo pozytywną niespodziankę. Chciałam jechać do sklepu, upatrzyłam sobie bluzkę w orsay, a miałam kupon na 20 zł zniżki, z tym, że zupełnie o nim zapomniałam i wczoraj się termin kończył. B na kosza jechał, więc albo z dzieciakami albo wcale. Przedyskutowałam temat z Igorem, obiecał być grzeczny i siostrę zabawiać. Oczywiście nastawiona byłam na mordęgę, bo wiadomo Młody zawsze obiecuję, a potem tysiąc rączek się włącza, tu coś ciekawego, tam; mamy problem ogarnąć ich jak jesteśmy w dwójkę. I :szok::szok: Igor był mega grzeczny, z siostrą gadał, 2 bluzki kupiłam, potem jeszcze udało mi się o dwa inne sklepy zahaczyć. I jeszcze panie w sklepie miały ubaw; Młody chciał kartę, nie miałam "wolnej", ale wygrzebałam kupony zniżkowe na pieluchy do tesco. Tłumaczę mu co to i mówię, żeby do swojego portfela nie wkładał, bo jak będzie wyciągał to wypadną mu pieniądze, na to moje dziecko na pół sklepu, że on ich nie będzie wyrzucał, bo jak już będzie brat to się przydadzą, że on je teraz schowa, a jak ja już nie będę plastrów używać i urodzi się brat to kupimy te wykorzystamy te kupony:eek:

Gratulacje dla Bartusia. Ja chyba dopiero po wakacjach na duże łóżko wymienię, teraz Młoda by pewnie w łóżku nie została.
Zielona spróbuj coś załatwić w UP, zawsze to jednak lepiej mieć ubezpieczenie.

znikam pić kawkę
 
reklama
Elvie, rodzisz wreszcie czy jak??? ;-)

Annaoj, hehe no to zdejmij te plastry i staraj sie o brata ;-)

U nas wieje jak w Kieleckim, taki zimny ten wiatr, ze po drodze do pracy doszczetnie mnie pprzewialo.
Ja chce lato!!!!!!
 
Witam.
anka no to nic tylko postarajcie się o brata dla Igora :-D
Filonka :-)

Pozostale kwietniowki pozdrawiam bo my dogorywamy. Jakiś wirus nas złapał i mamy bliskie spotkania z wc...cudowny długi weekend:-(
 
Witam,
wyspana i pełna energii, zupełnie jak nie w ciąży:baffled:

aniez - gratki dla Bartuli i kciuki za popołudniowe spanko!

gosienko - jak Helcia? Mam nadzieję, że lepiej.

nata - wyślij Julkę do nas to ją nauczymy do której się w wolne dni śpi. Wczesnej pobudki współczuję.

gosia - Ty też Matiego możesz do nas na podszkolenie wysłać;-)

anna - Igor mnie rozbawił do łez:-D

Agnieszka - zdrowiejcie szybko!

Katik - przyleć do Wrocka, urodzisz za mnie a i na pogodę nie będziesz narzekać;-)

Zmykam Peppę malować, bo Lenka ze sprzętem już stoi obok:-)
 
Anna oj buhahahahahaha!!! Brawo dla Igorka :)

Katik no niech juz jakas wiosna/ lato do Was zawita!

Elvir sio na porodowke!!! No ilez mozna!

Barteq zazyczyl sobie dzisiaj jazdy na biegaczu, jak Qubula pociskal na rowerze. Zmeczylo go to niebotycznie, przyszedl do domu, siknal sobie NA STOJACO! I poszedl spac bez najmniejszego problemu :) taki byl padniety ;)))

Na spacerek poczlapal bez pampka, bo nie dal go sobie zalozyc ;) cwaniaczek.
 
U nas akcja odpieluchowania przerwana ze względu na biegunkę M. chociaż i tak zawoła kpa (kupa) i leci na sedes i czeka na nakładkę i siada :-) więc dumna jestem z niego bo przeważnie i tak zdąży mimo biegunki. Siku też stara się wołać ale nie zawsze... poczekamy aż minie sraka i wracamy do majtek :-)

Mnie dalej coś w żołądku i jelitach siedzi...nie latam ale czuje się nieciekawie. A. zalał to wódką ziołową i mu przeszło ja wódki nie trawię ;-) więc się męczę
J. niby już ok ale apetytu nie ma...

Mam pytanie do dziewczyn z katowic ewentualnie z wrocka... szukam porządnego sklepu z biustonoszami...chodzi mi o taki brafiting z prawdziwego zdarzenia... chce żeby mi ktoś dobrze dobrał stanik... wie któraś gdzie takie coś jest??
 
Agnieszka - w salonach Milla możesz na profesjonalizm liczyć, są dwa we Wrocku, jeden na Ruskiej a drugi nie pamiętam na jakiej ulicy, ale jak jadę w stronę PKS-u to mijam, więc mogę sprawdzić;-)
Milla Wrocław - Zakupy/Sprzedaż detaliczna - Wrocław - Życiorys | Facebook
Stanikowe sklepy: Milla - stacjonarny - Stare Miasto

A ja qrwicy dostaję z M.:wściekła/y: Duszno mi, słabo, nogi opuchnięte, zapierdzielam jak mały samochodzik - czyt. obiad, zmywanie garów, pranie, do tego Lenka wywaliła znów zawartość szafy i mojej szafki z butami a M. leży i chrapie:wściekła/y: No żesz.. Przeanalizowałam te jego majowe chorowanie wstecz i odkąd się znamy to on zawsze na przełomie kwietnia/maja chory i to alergia jest a nie jakaś choroba obłożna wymagająca całodziennego leżenia w łóżku:no: W dodatku wlazł do kuchni i klapkiem Lenie po nodze przejechał, obtarł palucha u stopy bo młoda na boso biega i ryk i krew.. Wiem, że celowo tego nie zrobił, że przypadek, ale opieprz dostał:angry: Później zostawiłam młodą w krzesełku z obiadem, sikać poszłam, jestem w łazience, pralka głośno chodzi, drzwi mam zamknięte i słyszę jak mała płacze a ten metr od niej śpi i zero reakcji, więc znów opieprz:angry: Nagadałam mu ile wlezie, że ma się ogarnąć, bo się jak zwłoki zachowuje a to ja powinnam teraz do góry brzuchem leżeć nie on. Słowem się nie odezwał, ale doopy z wyrka też nie ruszył:crazy: Śpi i chrapie:wściekła/y:

Idę sobie paznokcie pomalować, może mi to nastrój poprawi;-)
 
reklama
Młoda pindzia zdrajczyni poszła tatusia uściskać, pampersa jej zmienił i teraz razem śpią, więc mam spokój;-)

Zielona - szkoda lakieru:-D
 
Do góry