reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Hej:-)

Na początek:

Ella, wielkie gratulacje i spokojnych 9 m-cy :-)

Katik, u mnie tż dzisiaj placki ziemniaczane były, nawet nie liczylam ile wrabałam;-(

zielona no ja na bank na diete od stycznia ide, a teraz jem na zapas heheheh, a tak poważnie, dostałam zaproszenie na zjazd absolwentow na moją uczelnie do Poznania, który odbedzie sie w maju, już sie z kumpela podjarałyśmy heheheh, no ale najpierw trza się po ciązach do porzadku w końcu doprowadzic. Na szczeście mam na to 5 m-cy hehehe. Juz sie doczekac nie moge, jak za dawnych studenckich czasów, pokój w hotelu zarezerwujemy i na imprezkę. Od razu mi się humor poprawil bo ostatnio dol, za dolem. Martwie się tylko za co ja tam pojade, ale chocbym miała swiat na glowie posatwic to coś wykombinuje hehehe.

salamandra...milej zabawy, takie spontaniczne z reguły są najlepesze;-)

aniez...oj zazdraszczam jak ja bym chciala na jakiś bal przebieranców pojśc, jeszcze nigdy nie byłam. Baw się dobrze wampirzyco;-0

My na sylwka w domu, w zasadzie to juz rok temu postanowiliśmy ,że zostajemy z dzieciaczkami. Może za rok gdzies pojdzeimy. Z Wercią tez bylismy jak była w wieku Boryska, zresztą ja chyba tylko raz na sylwku byłam odkąd matką jestem...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniez, wyprobuje ta cytryne. Mam nadzieje, ze lemonka moze byc, bo w tym rejonie cytryn niet. Ale tak czy inaczej musze kanape uprac, bo na niej wszystko juz bylo ;-)

Wronia, to co Dukan reactivation? ;-) Duzo nie mam do stracenia, ale musze to zrzucic szybko. Dzis nawet udalam sie do jakiegos klubu, gdzie mialam zamiar zaczac chodzic na zumbe (nic to, ze poczucie rytmu nam zerowe, ale moze jakis przystojny Kubanczyk jako instruktor naklonilby mnie do ruchu). No i co? Dupa zbita, punkt zlikwidowany, bo czynszu nie placili... Musze poszukac drugiego.

No i tak sobie dzis pedalowalam po miasteczku i dotarlo do mnie, ze nigdy nie wiadomo skad wyjedzie jakis samochod i we mnie pierdzielnie. Na polnocy kraju jest pelno znakow STOP (to ze wzgledu na wplywy z zagranicy) i troche swiatel. Na tym oznakowanie sie konczy. Tutaj sa swiatla (gdzieniegdzie), ktore wszyscy olewaja i w niektorych dzielnicach na rogach ulic namalowane sa strzalki wskazujace kierunek ruchu. No i oczywiscie dzis juz kilku wariatow jechalo pod prad, a dwaj kierowcy chcac zachowac pozory poprawnej jazdy, jechali na wstecznym, znaczy przodem do kierunku ruchu... Znakow drogowych tu nie ma i nie mam pojecia kto, gdzie i dlaczego ma pierwszenstwo.
 
Witajcie,

Ella, piękna wiadomość na zakończenie roku. Serdecznie gratulujemy i dbaj o siebie. Koniec z dietami !

Aniez, ja nie wiem co tam w swoim gardziołku hodujesz, ale ja podobnie jak Ty od kilku tygodni zapalenia krtani nie mogę wyleczyć...co lepiej, to kilka dni spokoju i powtórka z rozrywki...właśnie zakończyłam leczenie we wtorek, więc na razie spokój. Zdrówka !

Moja H ma ząbków 11, więc z tego co piszecie3 jesteśmy w tyle ;-)


Monia tylko jak będziesz Hanię odzwyczajać to się nie zrażaj tak jak ja po pierwszym albo drugim dniu. Musisz być stanowcza, choć Ty pewnie to doskonale wiesz mając drugą starszą córę;-)

no nie wiem, zważając na fakt, że L smoka nie miała, to pewnie będę jeszcze bardzie przeżywać niż Ty :-(
no i ja też kupiłam dziś kieckę na sylwestra, ale że u mnie więcej tu i ówdzie, to moja przed kolanko sięga :-D

Nata, biedna Julik, taka mądra z Niej dziewczynka...mam nadzieję, że już jest ok.


mój pies mnie właśnie mocno przed chwilą zadziwił....dorwał coś na podłodze i bawi się i bawi... nie chciało mi się za nim latać, więc trochę to trwało zanim wstałam...podchodzę do gamonia, a on tarmosi już na wpół żywego pająka - potwora, ale takiego byka, że szok...ja nie wiem skąd takie bydlęta mi się w domu biorą, ale wczoraj tez takiego M ukatrupił....buuuuuu....ja się brzydzę....
PS. piesek dostał szynkę za ten wybryk, niech wie, że dobrze zrobił....
 
Zielona:

1. GDZIE TY MASZ COŚ DO ZRZUCENIA??????????????? :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: Wronka się ostatnio nie pokazała, więc nie będę jej pytać ;-)

2. Specjalnie dla Ciebie Usuwanie plam, plamy i zabrudzenia oraz sposob jak usunac plame

Nata
- ułoży się :-) MUSI i tego Ci życzę w Nowym Roku!

Monia- mi się wydaje, że w naszym mieście to norma :-( kiepski klimat i tyle... jak mieszkałam w Gdańsku to nie chorowałam tyle, ledwo mnie tu przywiało i zaczął się cyrk :-( to nam w Nowym Roku życzę zdrówka ;-)

ZRESZTĄ WSZYSTKIM ŻYCZE ZDRÓWKA I POCIECHY Z DZIECIACZKÓW!

Zęby się gotują :p
 
Ostatnia edycja:
zielona...nie nie, Dukan mnie znudził, ja jednak nie lubie gotowac, a ta dieta żeby nie nudzila wymaga wymyslania potraw, poza tym nie mam kasy na Dukana, drogie to dzidostwo. Postanowiłam MŻ + cwiczenia, w marcu dolącze basen, i pownno byc ok;-). Na zumbe tez się chcialam zapisac , mam klub blisko, ale godziny mi nie odpowiadają bo moge dopiero ok 18, jak małż z roboty wróci a zumba do 16 jest.
 
Aniam oj to wesoło u Was będzie, a jak wy te maluchy uśpicie w nocy?

:)

Moje dzieciaki jak sa wymeczone zasypiają same , przyjaciółki starsze też . koleżanki tak samo ( ci to padną najszybciej bo już nie raz tak było ) będą ganiać póki będą mieć siłę więc potem z zasypianiem nie ma problemów :tak:

Jestem zona idealna!!! Nie moge mowic!!! Masakra, zapalenie krtani pewnie to jest, albo strun glosowych. Maz sie ze mnie natrzasa... malpa jedna... jak juz odzyskam glos to mu nawtykam.

:-D znaczy się nie będziesz gderać

Moje kochane kwietniówki...

Kończy sie rok, a ja w nowy wejde z nową niespodzianką...przypuszczenia okazały sie jednak słuszne...przed chwilą zrobiłam test....w brzuszku mieszka mały kropek :-D:szok: małż w szoku ale is ecieszy na szczescie:szok::sorry2: musze ochłonąc bo mimo przypuszczen jak juz staly sie faktem to...ufffff....ojojojojoj! 2 dzieci jka ja jednego czasem nie ogarniam!:szok::szok::sorry2::-D musze to rozkminić na spokojnie...w każdym razie póki co nikt nie wie...

gratulacje

Mamusiu, trzymam kciuki za dzidzie. Bedzie dobrze &&&


Tak mysle o naszej Elli... to niesamowite, jak my , kobiety, znamy swoje ciala... jeszcze przed pokazaniem sie dwoch kreseczek wiemy, ze cos sie dzieje.
U mnie z Pola bylo tak samo. Praktycznie od razu czulam, ze tym razem sie udalo, a pozytywny wynik testu po kilkunastu dniach nie byl zadnym zaskoczeniem...

Pozatym zrobilam placki ziemniaczane, z masa czosnku i koperku. Pycha. Ktoras chetna??? Ja juz pekam, Pola jak wstanie to wrabie pewnie ze dwa, a jeszcze masy sporo. Ł plackow nie jada, wiec nawet mu nie zostawiam.

to ja w takim razie jestem jakiś jełop :-D bo przy Olce dowiedziałam się uwaga w 8 tyg :-D:-D
nie wiem czy ganianie za SZymkiem tak mnie uśpiło że nic nie zauwazyłam ( do tego miałam jedno coś na kształt okresu ) :confused: także jak poszłam do lekarza i miałam od razu USG to już biło serduszko .
 
Witam wieczorkiem

Brawo dla naszej szanownej TP bo nareszcie mam sprawny internet :szok:
Rano ślicznie każdej z was odpisałam i co i duuuupa połączenia z netem niet:wściekła/y:

Ella kochana gratulacje, super wieści, spokojnej ciąży :tak:

Aniez a może to zapalenie tchawicy, w naszym regionie ostatnio plaga tego dziadostwa była:no: Małż niech ci nie dokucza bo to zaraźliwe może być i sam głos straci:-p

Nata w nowym roku wszystko się poukłada zobaczysz:tak:Przytulam

Zielona, Wronka najpierw fotki wrzućcie to ocenimy czy musicie się odchudzać:tak:

Mamusia kciuki mocno zaciśnięte

Monia powiem ci że od kiedy mieszkamy na 4 piętrze to pająki chyba nie mają siły tak wysoko wchodzić :-Dale w poprzednim mieszkaniu to często nam się takie wielkie egzemplarze trafiały, bleeeee ja nie znoszę pająków:no:

Katik smaka narobiłaś tymi plackami:-p

gosiek super że Ami tak ładnie teraz śpi:tak:

Salamandra takie niespodziewane imprezy są najfajniejsze:tak:

Anna sushi sama bym zjadła oj tak :-)

Kittek ty chudzielcu we wszystko wejdziesz bez problemu :-p

kot-kot to delektuj się ciszą kochana choć myślę że jutro już ci będzie brakowało domu pełnego dziecięcych głosów:tak:

Padam dzisiaj na twarz, chłopcy zażyczyli sobie na jutro barszcz i pierogi, małż ma ochotę na goloneczki i karpatkę więc kochana mamusia i żoneczka wszystko zrobiła, nawet sałatkę jarzynową więc mimo tego że sylwester w domku to głodni nie będziemy :tak:

Spokojnej nocy kobietki
 
reklama
Goście przed chwilą pojechali, Maja też padła niedawno, oj chyba dziadkom jutro też szybko spać nie pójdzie.
Jak będę narzekać,że się nie chce przestawić na stare pory zasypiania to mnie zlejcie bo na własne życzenie to mam,ale co się wyspałam przez ten tydzień to moje.
Dziś u nas dzień basenowo- towarzystki był.
Moja otylka ze dwadzieścia razy właziła sama na zjażdżalnie na basenie i zjeżdżałyśmy wprost pod wodę, po czym krzyczała jeszcze. Ratownik się śmiał,że szogun z niej mały. Gorzej będzie jak wrócimy na zajęcia bo tam ze zjeżdżalni nie zjeżdżają dzieci,ale jest ona obok no i może mnie męczyć.

Ella gratuluuuuuujemy! Dbaj o siebie i swoje maleństwo!
Ja tak za rok-dwa będę planować :)

Nata nie smutaj się tylko pisz co się dzieje?


Katik oj takich placków z czochem to ja jeszcze nie jadłam więc z chęcią bym spróbwała. Wrzuć proszę przepis na kulinarnym. No chyba,że mam do ciasta po prostu koperek i czosnek sprasowany dodać, tak?

Gosiek ty też widzę powera na koniec roku masz ;) ja mam, ale..... lenia totalnego. Trochę mi z tym źle bo mogłam sporo z pracy nadrobić,ale najnormalniej w świecie mi się nie chce...
Zielona ja też pytam co ty chcesz gubić????:baffled:

Mamusiu obie również wszystkiego dobrego życzymy i 3mamy kciuki za Weroniczkę i jej mamę.

Kot-kocie brakuje nam tu ciebie!!!! Pisz częściej. Zrób sobie jutro spa w łazience z winkiem i będzie super :)

Monia
a gdzie ty masz te więcej? Czekamy na zdjęcia w tj kiecce przed kolanko :)
Annaoj przy sushi też może być fajny sylwester. a może Twój małżon chce sushi w takij formie?
images





Dziewczyny ja jestem wolna bo mój T zaczyna przygotowania do sezonu w ferie więc szykuję na babskie spotkania. Która chętna na weekend nad morzem? Planowałam też kuzynkę w Iławie odwiedzić i z Martą się spotkać więc tamten kierunek też możemy obstawić ;)

Dobra mykam (ksiązka Cobana od siostry to jednak nie dla mnie, koszmary po niej miałam więc do lżejszczej lektury wracam)

Dziewczyny jutro pewnie będę zaglądać,ale że ja mam tendencję nocnego pisania a z tym jutro będzie ciężko więc

Życzę Wam szampańskiej zabawy do rana oraz spełnienia Wszyskich marzeń i noworocznych postanowień!
happy-new-year-wallpaper.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry