reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dziewczyny przepraszam ze jeszcze nie dotarlam i nie nadrobilam ale dalej ledwo zyje, Olka na szczescie zdrowa, chociaz sporo wymiotuje jeszcze...nie dosc ze jestem chora to jeszcze mialam ambicje pozalatwiac wszystkie niedokonczone sprawy przed koncem roku i mialam zapieprz ogromny i w Ilawie i w Olsztynie, ale przynajmniej wchodze z czysta karta w nowy rok.

Wpadlam zyczyc Wam szampanskiej zabawy i wszystkiego, wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku, oby przynosil same dobre wiadomosci i nie byl gorszy od tego ktory sie konczy.

B w poniedzialek juz wyjezdza wiec bede miala wiecej czasu dla siebie i dla Was:)

jeszcze raz wszystkiego dobrego!
 
reklama
Witam Witam w ten ostatni dzień roku- to już 3 sylwester z Wami- wow!:szok::-D alez to leci! zaczęłyśmy w 2009 a dzis żegnamy 2011:-D

Dziękuje serdecznie wszystkim za ciepłe słowa i gratulacje- oby kropek sie dzielnie trzymał w brzuszku do września ;-)

Elvie- no zaraziłas zaraziłaś brzuszkiem- bardzo Ci dziękuję za tę "zarazę" :D

Powoli zaczyna dopiero do mnie docierać, że na prawdę jestem w ciąży, choć ciągle w szoku jestem mimo wczesniejszych podejrzeń :] Fakt to jednak fakt.

Katik
-Ja też się dziwię jak kobiety moga nie zauważać ciążyu przez tyle miesięcy. Ja zarówno 2 lata temu (jak było to całkiem planowane to 2 dni po owu czułam że coś się zmieniło), a teraz dokładnie identycznie- juz 2 dni po przypuszczalnym terminie owu zaczęłam się zastanawiac czy nie zaliczyliśmy wpadki bo cyce nie moje :] Potem tylko każdy dzień utwierdzał mnie w przekonaniu że chyba jednak coś się we mnie zmieniło... :) Od wczoraj mm już pewność. Teraz tylko oby ta ciąża nie była naka pogibana jak poprzednia...bóle brzucha, lezenie, cholerny pupp :/ grrr...No i ta waga...taka walkę stoczyłam o sylwetkę i teraz nie chce tego stracić aż tak...oby wszystko poszło w brzusio tylko :p
Anna ja tez dzis spędzam sylwestra zsushi z małżonem we dwoje :-) (choc w sumie to juz prawie we czworo :p )

gosienkag76
- fajnie że już net Ci działa. Ja tez ostatnio miałam takie niespodzianki i nic fajnego byc odcietym od swiata. Poza tym to podziwim- ale z Ciebie cudo żoneczka tyle pyszności nagotowałaś :)

Zielona- co Ty masz zrzucać to ja nie wiem..no chyba, że ubranie dla małzona :p

Wronka -
Dukan faktycznie drogi- Mż+ruch to recepta na wszystko- ja tam zrzuciłam te moje 15kg :tak:... a teraz bede znow tyć :sorry2:

Aniez -zdrówka! Obys w Nowy rok weszła z lepszym zdrowiem :)

Salamandra ciesze się z Twojej spontanicznej imprezy- na pewno bedziecie sie super bawić:tak: Pozdrowienia dla brzuszka tak w ogóle :)

Mamusia kciuki zaciśnięte!
Monia ja nie znoszę pająków- obrzydliwe 8-nozne paskudy..yyyhhh:crazy:
gosiek super że Ami spokojniej śpi:tak:


Poza tym pozdrawiam serdecznie Was wszystkie :) i życzę każdej udanego sylwestra czy we dwoje czy na szalonej szampańskiej imprezie, a potem pieknego udanego Nowego Roku 2012- jak najmniej końców świata, pięknych rodzinnych chwil, rozwiązywania konfliktów i dużo zdrowia :) HAPPY NEW YEAR kochane moje Kwietniówki!!! :)
 
P.s. Mamusie jakie się teraz łyka witaminy dla ciężarnych??:confused: kurde jestem nie w temacie a tylko 2.5 roku minęło :-p
 
Witam,
wpadłam na moment na majówki 2012 życzenia złożyć, a tam nowy temat: Dukan w ciąży:szok: No popieprzyło te niektóre baby i to ostro:no:

U nas plany sylwestrowe runęły w gruzach i zostajemy w domku, bo mama na kręgosłup narzeka i tylko łazi i mnie wkurza, bo jak siądzie to niby nie wstanie. Wczoraj dobre 4 razy jej zwracałam uwagę, że ma Leny nie dźwigać, bo Lena ma nogi a ta, że nic jej nie będzie i dzisiaj ledwo z łóżka wstała i plecy ją bolą:no: O 16:30 odwozimy ją na busa i wraca do domu, bo tak sobie zadecydowała, więc niech jedzie.Przy okazji zrobiłam jej wykład, że tylko słodycze je, pepsi pije po 1l dziennie i gruba jak cholera, 20kg nadwagi ma to kręgosłup nie wyrabia, nie ma się co dziwić, ale ona z tych, że można im gadać a i tak swoje robią..:baffled:


Lenka właśnie usypia, ja na poczcie z M. nakleiłam się prawie 200 znaczków, bo nam babka dała po 3 na jedną kopertę.

Mam nadzieję, że Nowy Rok przyniesie ze sobą lepszy nastrój, bo póki co tylko się wkurzam. Idę zaraz włosy farbować i wyprostuję to może mi się nastrój poprawi;-)


Życzę Wam samych uśmiechniętych i przepełnionych miłością chwil w Nowym Roku, szampańskiej zabawy sylwestrowej i tańców do rana. Tym, które zostają w domu przypominam, że w domu z ukochanym też się można dobrze bawić:tak: Buziaki!
 
P.s. Mamusie jakie się teraz łyka witaminy dla ciężarnych??:confused: kurde jestem nie w temacie a tylko 2.5 roku minęło :-p
Ella - ja łykam te, co w pierwszej ciąży, bo podczas karmienia je jeszcze brałam i mi dwa listki zostały, teraz mają chyba inną nazwę, o te chodzi: Opinie o Feminatal Metafolin 800, Feminatal Metafolin 400 + DHA Merck - opinie, zdjęcia, informacje - bangla.pl
Te moje są od 13. tygodnia do końca ciąży i podczas karmienia piersią. Najlepiej zapytaj lekarza, a do wizyty jedz zdrowo i folik łykaj.


Powiedziałam M., że Ty w ciąży a On na to: "ale fajnie:-)"
 
Hej
Jestem ,mały u roziców, ja niedlugo zbieram sie na sale przypilnowac porzadku cateringu, a o 20 wielkie wyjscie heheheh

Ella - ogromne gratulacje , spokojnych nastepnych miesiecy.
Salamandra- to sie Wam udało z tym Sylwiek, taak szalej , za rok bedzie gorzej sie wyrwac.
kATIK- masz racje, kobiety mają ten instynkt, ja równiez tak jak Ty i Ella juz wiedziałam ze test to tylko juz formalnosc.

Tak wiec zycze wszystkim udanego Sylwestra.buziaki
 
dziewczynki bo potem nie będę miała już czasu \
Wszystkiego dobrego w nowyn roku , szczęścia zdrówka , dużo kaski , zdrowia dla dzieciaków i dla waszych bliskich :tak:


Katik ogladałam kiedyś taki program na TLC jakoś mi się to w bańce nie mieściło :no:
 
Hejoł :-D

ja dopiero teraz docieram do was bo już przygotowałam wsio co miałam na sylwka...i pogoniłam chłopów do roboty. Teraz mam chwilęk dla siebie.
Zdrówka życze wszystkim chorowitkom!
Udanych zabaw sylwestrowych i domówek ;-)
Ella ja brałam feminatal.
No i Wronia nam się objawiła. Wpadaj częściej ...

Może jeszcze dzisiaj wpadnę ale na wszelki wypadek już wam skaładam życzenia.
życzę wam aby ten nadchodzący nowy rok był jeszcze lepszy niż ten kończący się. Aby w waszych rodzinach, małżeństwach nie było żadnych nieporozumień. Abyście się nie musiały martwić o kasę i o to za co żyć. Abyście miały czas dla siebie. Żadnych końców świata, a jak już to dwa światy z ubawu przy dzieciakach. Zdrowia dla was i waszych rodzin. I w ogóle wszystkiego co najlepsze.
 
reklama
Hej:-)Chata, ogarnieta, dzieciaczki tatusiem wlasnie śpią, bo chca balowac do bialego rana heheheh, a ja korzystam z okazji i wpadlam by złozyc Wam zycznie, bo jeszcze mam żarełko do zrobienia, tak wiec
KOCHANE KWIETNIOWECZKI:Jeszcze chwila, jeden kroki wejdziemy w Nowy Rok.Niech się życie z górki toczy,niech Wam wiatr nie wieje w oczy.Spełnienia marzeń,wielu pięknych wrażeń.
 
Do góry