reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Katik, u nas wczoraj byly placki ziemniaczane :-) No i masz racje, z tym, ze kobiety wiedza. Tez wiedzialam prawie natychmiast, choc malzon wiedzial jeszcze wczesniej. Podobno twarz mi sie zmienila.
Wczoraj bylam usuwac futro ;-) Patrze na dziewczyne, a ona tak jakos inaczej mi wyglada. Po jakims czasie pochwalila sie, ze jest w 3 miesiacu ciazy.

Jutro jedziemy do Tlaxco, do rodziny malzona. Najem sie znowu jak prosiak, a od nowego roku, na diete. hehehe
 
reklama
witam, w końcu wolne

Obiecuję sobie po nowym roku być na bieżąco, takie postanowienie.
Ja też Sylwestra w domu spędzam, troszkę zawiedziona jestem, ale cóż bywa.

Ella ogromnie się cieszę, bardzo gratuluję, miło takie dobre wieści czytać.

Wszystkim życzę udanego Sylwestra i oczywiście wszystkiego naj, najlepszego w 2012 Roku!!
 
Hej dziewczynki.Za mna troche pracowity dzien.Ugotowalam obiadek posprzatalam chalupe i jak Ami padla to poszlam sprzatac piwnice na jutrzejsza impreze.Matko ile tam kurzu sie zebralo od wakacji.Ostatnio tam bylam jak jeszcze cieplo bylo.Teraz tylko do sklepu jechac na zakupy i pare salatek klepnac i to by bylo na tyle.

Ella strasznie sie ciesze z tej wiadomosci.Ale masz niespodzianke na Nowy Rok.No i mamy trzecia kwietnioweczke w ciazy.Super.

e.salamandra ale fajnie ze wam Sylwek wypalil na ostatnia chwile.Zazdroszcze idz i baw sie dobrze.

katik dawaj te placki.Uwielbiam....

mamusiu kciuki dalej zacisniete.

A ja sie chwale dalej.Ami dzis przespala calutenka noc.Nie obudzila sie ani razu.Kochana moja.Jestem mega wyspana i to byla pierwsza przespana cala noc od 20 miesiecy.
 
Brawo dla Ami i zazdraszczam mamie :-D


Jakis czas temu pytalam czym usunac dlugopisowe maziaje z kanapy. Onka podszepnela, ze spirytusem salicylowym. To DZIALA :-D Dzieki Onka. Teraz musze tylko kanape z zaciekow uprac, hehe
 
Ella moje gratulacje! bardzo się cieszę! dbaj o siebie, folik zażywaj!

a ja padnięta jestem, wczoraj posiedzieliśmy trochę z bratem i moją przyszła szwagierką, cały dzień chodzę tak śnięta! czekam tylko, aż dziecko pójdzie spać i uciekam do łóżeczka!
 
Ella – wielkie gratulacje. Uważaj teraz na siebie szczególnie.

gosiek – brawo dla córci za przespaną noc. Oby tak już jej zostało.


annaoj - ja sobie obiecuję być na bieżąco za każdym razem jak tu zaglądam ale jakoś mi ciężko to przychodzi nad czym stale ubolewam.

Zielona – przyłączę się do Ciebie i też zacznę dietę od nowego roku bo coś ostatnio mnie więcej niż bym chciała.

A ja sobie siedzę sama bo dzieci u taty (i babci) i zostaną tam do niedzieli. Nigdzie się nie wybieram na sylwestra a jedyny plus to taki, że się wyśpię.

Pozdrawiam wszystkie drogie panie i wyszykujcie się jutro pięknie na sylwestra nawet jeśli to tylko domowe imprezki.:tak:
 
Gosiek- super, że Ami w końcu przespała nockę :-) dzielna dziewuszka!
Salamandra- Ty baw się dobrze, nie kombinuj, że się nastawiłaś na łóżkowe party ;-)

Katik- qurcze masz rację, ja też wiedziałam, że jestem w ciąży prawie od razu... a biorąc pod uwagę, że skok hormonalny to miałam taki, że zołza ze mnie wylazłą, to nawet mężowi 2 kresek nie musiałam prezentować :-p

Kot-Kot, Anna oj no wpadajcie tu do nas częściej lasencje ;-)

Na Sylwka w domu dawno nie siedziałam.... chyba za czasów szkoły średniej ostatni raz mi się zdarzyło, ale jakbym w domu została to pewnie też bym się nie nudziła :-D przebralibyśmy się ze Starym, żarełko zrobili i też byłoby super.

Ta impreza tematyczna u znajomych bardzo mi pasuje, bo lubie takie klimaty, a że wszyscy lekko poświrowani, więc zapewne będzie fajnie.

Dalej mówię mało... Kuba walnął do mnie dzisiaj następującym tekstem "Mamusiu napij się ciepłej herbatki, bo tak dziwnie skrzypisz..." ... no to na wiedźma- party też mogłabym iść :-D :-D :-D

A! Katik dawaj tego placka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Brawo dla Ami i zazdraszczam mamie :-D


Jakis czas temu pytalam czym usunac dlugopisowe maziaje z kanapy. Onka podszepnela, ze spirytusem salicylowym. To DZIALA :-D Dzieki Onka. Teraz musze tylko kanape z zaciekow uprac, hehe

Zielona, dzieki za cynk. Ja spirytus juz kupilam, ale jeszcze nie zabralam sie za czyszczenie. Po twoim poscie bede miala wieksza ochote, wiedzac ze zadziala :-D
 
Znowu siedzę sama, więc jak Alicja padła zrobiłam sobie drinka i postanowiłam zajrzeć jeszcze raz:-) B pojechał z teściem na ortopedie. Mam nadzieje, że w miarę szybko im pójdzie.
Ja właśnie zamówiłam nam na jutro sushi i już mi się nastrój poprawił, ale mi mało do szczęścia trzeba;-)
Strasznie Wam dziewczyny zazdroszczę tych wyjść, po zeszłorocznym sylwestrze obiecywałam sobie, że w tym roku gdzieś wybędziemy i się nie udało.

Bawcie się świetnie
annaoj - ja sobie obiecuję być na bieżąco za każdym razem jak tu zaglądam ale jakoś mi ciężko to przychodzi nad czym stale ubolewam.
czyli nie jestem sama:baffled:

Ami super, oby tak dalej
 
reklama
Zielona- A'propos zacieków gdzieś kiedyś czytałam, że one schodzą przy pomoc cytryny... nie próbowałam więc może doczytaj, albo spróbuj na jakimś mało widocznym fragmencie :tak:
 
Do góry