reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witamy

Kurcze cały dzień chodze jakby pijana głowa mnie boli, najchętniej bym spała Tośka śpi od dwóch godzin jak ja nie cierpie takiej zmiennej pogody grrrr !!!

Dziewczyny mam pytanie czy mamy tu jakiegoś speca albo żone speca od prawa budowlanego, zmian w budowie itp ?? :-) Potrzebuje porady
 
reklama
Kostka doszla do wniosku, ze na nozkach to kazdy potrafi chodzic i postanowila chodzic na kolanach :-) Trzyma w lapkach jakies trofea i na kolanach sie przemieszcza, a jak sie jej znudzi dawaj na czworaka i jezdzi tymi trofeami.
 
hej

jestesmy po wizycie...narazie powiem tylko tyle ze trafilam na wspanialego logopede, wreszcie ktos z ludzkim podejsciem nie tylko do Oli ale tez do mnie, dawno nikt nie zapytal mnie jak ja sie czuje i jak sobie radze psychicznie i wogole z problemami Olki..i dawno nikt mnie nie przytulil pozwalajac sie wyplakac i dodatkowo mnie rozumiejac... wieczorem wpadne i napisze cos wiecej

mam jeszcze pytanko, wiem ze to nie ten watek, ale nie dam rady teraz tam wejsc bo olka juz wyje...moze ktoras z Was ma taka zabawke ze Smily Play, nie wiem dokladnie jak ja opisac, tam sa jakby cztery wystajace "glowki", kazda mozna wcisnac i przed nimi sa rozne przyciski albo pokretla ktore mozna nacisnac/przesunac i ta "glowka wyskakuje....nie wiem czy wiecie o co mi chodzi hehe, pytam bo juz kiedys ktos mial to co ja bym chciala, ola slabo kuma zwiazki przyczynowo-skutkowe i ta zabawka wlasnie by jej sie przydala. jakby ktoras miala prosze o info:)
 
Martuś o coś takiego ci chodzi? Ja tego nie mam,ale widziałam u koleżanki.
images

Ja z tej firmy mam jedynie coś takiego


images

i taką żabkę. Jakbyś chciała to mogę ci wysłać:
images


Co do logopedy to super,że trafiłaś na dobrego specjalistę. Wierzę,że sobie poradzicie z problemem Oli i pozbędziecie się niedługo sondy :)
 
hej

jestesmy po wizycie...narazie powiem tylko tyle ze trafilam na wspanialego logopede, wreszcie ktos z ludzkim podejsciem nie tylko do Oli ale tez do mnie, dawno nikt nie zapytal mnie jak ja sie czuje i jak sobie radze psychicznie i wogole z problemami Olki..i dawno nikt mnie nie przytulil pozwalajac sie wyplakac i dodatkowo mnie rozumiejac... wieczorem wpadne i napisze cos wiecej

mam jeszcze pytanko, wiem ze to nie ten watek, ale nie dam rady teraz tam wejsc bo olka juz wyje...moze ktoras z Was ma taka zabawke ze Smily Play, nie wiem dokladnie jak ja opisac, tam sa jakby cztery wystajace "glowki", kazda mozna wcisnac i przed nimi sa rozne przyciski albo pokretla ktore mozna nacisnac/przesunac i ta "glowka wyskakuje....nie wiem czy wiecie o co mi chodzi hehe, pytam bo juz kiedys ktos mial to co ja bym chciala, ola slabo kuma zwiazki przyczynowo-skutkowe i ta zabawka wlasnie by jej sie przydala. jakby ktoras miala prosze o info:)

Marta ja mam fajną zabawkę z Vtecha tam jest pare takich rzeczy że jak się coś naciśnie to coś skacze , lub się przesówa itp . Mogę Ci wysłać , oczywiście też gra .
Tylko jest z jednej strony ułamany kawałek ale jest sprawna mozna to taśmą poprostu zasłonić .


Mam też taką kulę
MAGICZNA KULA Z NIESPODZIANKĄ V-TECH (1617248369) - Aukcje internetowe Allegro
ona ma stymulować do raczkowania i jak się wciska to ten ludek na górze wyskakuje też mogę sprezentować Oli

coś takiego jest też fajne ja akurat tego nie mam
FISHER PRICE-ZESTAW -KONKRETY-ZEBRA,ZYRAFA,SAMOLOT (1629870396) - Aukcje internetowe Allegro
nr 6 skrzynka fisher price
jak sie wciska te guziki to wyskakują ludki
 
Maonka- o ile temp. w Bałtyku podskoczy, bo na razie to zimny front ;-) chyba, że na basen, albo do ciepłych krajów :-D
Marta- super wieści... dobrze, że logopeda z sercem, oby więcej takich lekarzy :-D
 
Znalazłam coś takiego dla dzieci do pływania, może się przydać nad morzem
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy


polecam kola tego typu : BEZPIECZNE KOŁO Z DASZKIEM I SIEDZISKIEM 2w1 (1625256169) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy lub http://archiwumallegro.pl/ponton_grzybekkolo_do_zabawy_i_plywaniakurier-1047015795.html maja siedzisko, wiec dziecko nie "przeleci" na druga strone kola, a daszek fantastycznie chroni od slonca. My mamy takie w tym stylu i Kostka je uwielbia.
 
Ostatnia edycja:
A moje dzieciaki wogóle zero kółek rękawków i tego typu wynalazków tylko rączki .:-D
Efektem jest nurkujacy i skaczacy sam do wody szymon , Ole też bez problemów można brać pod wodę choć ona czasem dzioba jeszcze otwiera i sie napije .
Kółka niczego nie uczą.

Aniez w naszym morzu to zawsze jest zimno :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniam, jak sie ma basen pod nosem i mozna nan dzieciaki zabrac, to jasne ze wiedza jak raczek uzywac :tak:. Tutaj usilowalam znalezc basen dla mlodej i wszedzie slyszalam, ze dopoki dziecko nosi pieluche to nie ma mozliwosci. Tlumaczenie, ze sa specjalne pieluchy nie pomagalo. Informowanie (bo tubylcy zdaja sie o tym nie wiedziec), ze dzieciaki, i nietylko dzieciaki, nie noszace pieluch z cala pewnoscia siuraja do basenu ile wlezie, tez nie przynioslo skutku... Ale moze to i lepiej, bo i tak tutejsze baseny nie dysponuja odpowiednio wykwalifikowanymi ratownikami, a ja - mimo ze niby wiem jak ratowac tonace dziecko - moglabym nie poradzic sobie z wlasnym, gdyby w takiej sytuacji sie znalazlo...
 
Do góry