reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

kurcze ja Wam wczoraj zle napisalam, to miala byc zabawka z FP o taka Fisher Price CHOWAJĄCE SIĘ ROBAKI BAWIAKI V2759 (1617588220) - Aukcje internetowe Allegro
jakby ktoras to miala i niepotrzebowalaby to byloby fajnie:)

co do naszego wyjazdu wczoraj to pani poza tym ze miala kojacy wplyw na mnie to miala tez fajne podejscie do Oli, lezala z nia nawet na podlodze i bawily sie razem. pokierowala mnie w fajny sposob, bede co jakis czas tam jezdzila do OWI, bedziemy tam mialy spotkania i z logopeda i z psychologiem i fizjoterapeuta. dala mi tez namiar na terapeute w Ostrodzie czyli okolo 40km blizej niz Olsztyn, wreszcie tez ktos pokazal mi jak dokladnie masowac cialo Oli, powiedziala co za co odpowiada itp. zadowolona jestem bardzo i mam poczucie ze dobrze wydalam a wrecz zainwestowalam npieniadze ktore wydalam na wizyte. pani dala mi tez namiary na kilka fundacji. musze jakis apel przygotowac i powysylac. okazalo sie tez ze oksytocyna ktora podawano mi na rozkrecenie porodu, a dostalam chyba 3 kroplowki powoduje u dzieci obnizenie napiecia, nospa podana w czasie porodu tez..

milego dnia!
 
reklama
Witajcie, jak zasiadłam do kompa to mi teściowa małą obudziła i teraz mam sajgon :no: może zdążę poprasować bo jeszcze naukę gryzienia mam dziś w planach.
Nie wiem kiedy ja się wyrobię ze wszystkim :-(
Wpadnę wieczorkiem
buziaki;-)
 
Mloda wczoraj zwariowala ;-)

Poszla spac kolo 18ej i po potora godzinie stwierdzila,, ze wystarczy. Zaczela rozrabiac i w koncu padla przed pierwsza. Oczywiscie trzeba bylo sie nia zajmowac, bo jak nie to ryk taki, ze hej.
 
Martus, my mamy taka zabawke

73586-1.jpg


co prawda FP to nie jest, ale Talentoy, no ale dziala na tej samej zasadzie. Jak chcesz to Ci wysle.


A ja na antybiotykach. Nerki bola jak cholera, a bol moge porownac do krzyzowych w ciazy. Nobel dla tego, co wymyslil srodki przeciwbolowe.


EDIT
u mnie przestalo sie wyswietlac foto tej zabawki
http://www.google.com/imgres?imgurl...ch&ei=SEXhTbGXAcfPsgbw__n9BQ&biw=1280&bih=644
 
Ostatnia edycja:
Nie przenosimy sie. W popblizu miejsca pracy malzona jesli nawet sie cos znajdzie, to albo jest to nora, albo cos koszmarnie drogiego... Do tego bez mebli w kuchni... Doszlismy do wniosku, ze nie ma sensu wywalac kupy kasy na kolejna przeprowadzke. Zadzwonil malz do wlasciciela domu z pytaniem, czy juz znalazl kogos na nasze miejsce, bo jesli nie, to my zostaniemy. Wlasciciel tak sie ucieszyl, ze opuscil nam nieco czynsz - hehe z tej obnizki pokryjemy koszt ogrzewania w okresie zimowym... No i jesli malzon wywiaze sie z obietnicy, za okolo rok juz nie bede sie tym przejmowac. Jesli sie nie wywiaze - tez nie bede.



Edit:

Katik, zdrowka. Az szkoda, ze jestes na antybiotyku, bo piwko na nerki samo sie prosi...





u nas tak goraco, ze bez lodowatego piwa sie nie obejdzie...
 
Zielona, dzieki. Sadzac po zapasach w lodowce Ł ma zamiar wypic za moje nerki. I swoja porcje rowniez.
 
Witam:-)
U mnie dzisiaj sprzątanie wielkie, malowania C.D. i wizyta informatyka (niezapowiedziana i dość długa).

Po południu byłam na spacerku z Zosiaczkiem naszym kochanym!! Meeeeeega grzeczna Zosia była, a oczka ma taaaaaaaakie wielkie i piękne jak Judysia, zdecydowanie mamusiowa jest z urody:tak:

Teraz M. Barcelonę ogląda, a ja mojito sączę i net ogarniam;-)
 
Katik - współczuję!! Wiem, co przeżywasz, bo 2 razy w życiu miałam kolkę nerkową i bóle krzyżowe też miałam:-( Pilnuj się by dużo pić, nerki wygrzewaj. No-spa forte mi pomagała wtedy i taka maść, którą się w wodzie rozpuszcza - fitolizyna. Dostałam tez na to antybiotyk, ale już nie pamiętam nazwy. Duuuuuuużo zdrówka!!
 
reklama
Do góry