reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Mój niespodziewany poród to już tutaj słynny i zakupowe szaleństwo wyprawkowe :-):-):-)

Kamisia straszne te niektóre przypadki, współczuję straty kolegi. Biedny mały, nawet nie będzie pamiętał taty. :-:)-:)-(

Mój szkrabson śpi. :-) Wczoraj to ją jakaś mega śpiączka dopadła i spała łącznie 4,5 godziny przez co poszła spać o 22. A dziś spała mniej i poszła o normalnej porze spać. Więc wieczorek uważam za rozpoczęty. Czekam na P., dziś ma urodziny i to okrągłe, a jest w pracy do 22 :-( Ale weekend wolny, więc się nadrobi stracony czas
 
reklama
Szukam odpowiedniego tematu na moje pytanie, ale nie widze, wiec zadam tutaj. Co warto/trzeba wziac na wczasy z dzieckiem nad morzem? Na pewno zabawki do piasku, parasol, koc, parawan. Czy cos jeszcze jest przydatne? Wyjezdzamy w lipcu, ale juz powoli zaczynam zbierac wyprawke :-)
 
Szukam odpowiedniego tematu na moje pytanie, ale nie widze, wiec zadam tutaj. Co warto/trzeba wziac na wczasy z dzieckiem nad morzem? Na pewno zabawki do piasku, parasol, koc, parawan. Czy cos jeszcze jest przydatne? Wyjezdzamy w lipcu, ale juz powoli zaczynam zbierac wyprawke :-)

Krem z wysokim faktorem, coś na głowę ;-) no i nie zapomnij o jakichś zabawkach w razie niepogody.

Ja dzisiaj nawet palcem nie kiwnęłam... a jestem zmęczona jakbym nie wiem co robiła cały dzień... dobranoc
 
Onka na pewno Kittek, Annaoj kce i Aniez pomogą Ci w tym temacie, są świeżo po wczasach, więc wiedzą co zabrać
 
Jestem, nadrobiłam,ale padnięta jestem po intensywnym dniu...
Najpierw w pracy, później zakupy, później zostaliśmy u mamci na obiadek i torcika.
Po obiadku w ogródku troszkę porządków zrobiłam po pracy, Maja spała w wózku na dworze więc wykorzystałam okazję.

Od Mai dostałam bukiet tulipanków i winko (hehe tatuś próbował mi wmówić,że sama kupiła) więc idę spróbować czy córcia ma dobry gust :)

Jutro mam sporo pracy więc w weekend postaram się nadrobić :)))

3majcie się cieplutko dziewczyny!!!


Ps.
Maonka my do wczasów to jeszcze daleko mamy bo na sierpień planujemy, a fotki to były z weekendowego wypadu na plaże :) Chętnie sama poczytam co się przyda na wczasach z maluszkiem :)
 
Ostatnia edycja:
Szukam odpowiedniego tematu na moje pytanie, ale nie widze, wiec zadam tutaj. Co warto/trzeba wziac na wczasy z dzieckiem nad morzem? Na pewno zabawki do piasku, parasol, koc, parawan. Czy cos jeszcze jest przydatne? Wyjezdzamy w lipcu, ale juz powoli zaczynam zbierac wyprawke :-)

Dla mnie ważną rzeczą jest namiot na plażę
Namiot Plazowy Beach Tent osłona na plaze parawan (1613049737) - Aukcje internetowe Allegro
mozna dziecko położyć schować sobie rzeczy czy poprostu mieć cień . My mieliśmy nawet jak jeszcze dzieciaków nie było

Co do wypadków to w mojej pracy koleżanka miała tragiczy z córeczką , jej mama robiła rosół w nocy na imieniny w dzień następny , koleżanka poszła w nocy do klopa , córa się obudziła 3 latnia , poszła do kuchni , i zwaliła sobie ten gar na siebie miała poparzoną buzię , bark , przeszczepiana skórę . Chyba dlatego mam kupioną osłonę matalową na całą kuchenkę
 
Nadrobiłam parę dni ale mam mętlik w głowie i aż się boję odpisać by nie pokręcić wszystkiego ale rozbawił mnie opis Kittek jak Maja robi burzę piaskową i łobuzuje.
Gratulacje dla Polinki za pierwsze kroczki. Teraz drepcze do mamusi a za kilka tygodni to mamusia będzie za nią biegać. Tak robi Zosia, jak tylko podchodzę to piszczy i ucieka.
Maonka dobrze, że mogłaś się wyrwać na spotkanie z kumpelą. A ten wypadek o którym pisałać to straszny. Człowiek tak się stara, pilnuje a chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe.

Dostałam z samego rana trzy bukiety od moich córeczek (wczoraj K przemycił do domu żebym nie widziała), później jeszcze laurki i dużo, dużo całusów i przytulanek. A wieczorem zaprosiłam moje królewny na lody i tak miło spędziłyśmy czas. Cudownie być mamą.
Dobranoc mamuśki.
 
Onka - nie wiem czy ci się przyda ale u mnie ze względu na dużą rodzinę to aby nie nosić kilku toreb na koc, parawan, zawawki itd. to mieliśmy taką torbę na kółkach z ikei (fajna, kolorowa i z dużymi kółkami) do której wszystko pakowaliśmy i nie trzeba było nosić tych wszystkich klamorów. Zawsze ją zabieramy i jest bardzo przydatna. No chyba, że macie pojemny wózek z dużymi kołami to pewnie też się łatwo spakujecie na plażę.
IKEA | Podróż | Torby | UPPTÄCKA | Torba na zakupy/kółka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja sie spoznilam ale zycze wszystkim mamusiom z okazji naszego swieta wszystkiego najlepszego i radosci z naszych malenstw.
Ami dopiero usnela po dwugodzinnym placzu wiecie z jakiego powodu.Plakalam razem z nia.Chodzilysmy po polu i tak mi w koncu zasnela na rekach.Czemu takie male dzieci musza tak cierpiec.Nie mam sily ledwo zyje bo nie spie prawie nic w nocy.Pobudek mamy coraz wiecej.Ami strasznie sie meczy.Juz nawet nie chodzimy na plac bo raczki ma tak zmasakrowane ze szkoda gadac.To jest jakis horror i juz trace nadzieje ze minie.
Jutro sprobuje nadrobic bo naskrobalyscie sporo dzis.
Buziaki i lece sie polozyc bo zaraz trzeba wstawac.
 
Do góry