reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Judysiu musi myć dobrze Zosia wyzdrowieje napewno !!! nie ma innego wyjścia a skoro po wizycie w domku wyniki się polepszyły to mam nadzieję że jak najczęściej będziecie mogły w nim spędzać czas.

kici oby rączka była w pełni sprawna !!

agnieszka dołączam do klubu koszmarnych nocy dzisiaj całą noc bolała mnie prawa część twarzy i głowy po wczorajszej wizycie u dentysty a do tego Natalka dosłownie co chwilą budziła się z płaczem dopiero krople do nosa ją uśpiły ale to dopiero o 4 nad ranem a o 5 zadzwonił budzik spałam około 2h KOSZMAR!!! dzisiaj wyglądam jak mara nocna :-(

a tak w ogóle życzę wam MIŁEGO DNIA !
 
reklama
Martwi mnie Konstancyjka. Mam nadzieje, ze nic jej nie jest ale... Od kilku dni po wieczornej kaszce wrzeszczy w nieboglosy. Doszlam do wniosku, ze moze za malo i jak podawalam jej mleko, to wypijala troche i zasypiala. Soku/wody/herbaty nie chce, znaczy ze glodna. Od kilku dni budzi sie niespodziewanie i wrzeszczy, lzami sie zalewa, popada niemal w konwulsje... Zupelnie nie wiem co to moze byc. Serce mi peka.
a ząbek nie wchodzi w gre?

J

My bylysmy na kontroli bioderek, zrobili nam rentgena, wszystko wyszlo idealnie. Panewka siedzi juz tam gdzie powinna, i zadnych nawrotow dysplazji nie ma. Cudowne wiadomosci!!!!

bardzo sie ciesze
nasza modelka będzie mogla na wybiegu wystepowac z takimi nózkami, bo pozowanie ma juz w malym palcu :)

Przy dzieciach tym bardziej łajzy spać nie powinny. Wykorzystują fakt, że przy maluszkach są rodzice, którzy się nimi zajmują....ale się zdenerwowałam
tez tego doswiadczylam niestety... :((((

dzień dobry bo noc koszmarna... M katar z nosa się zaczął lać strasznie spać nie umiał, J. też zakatarzony a mnie wszystkie kości i mięśnie z lewej strony na plecach bolą :no:
spadam miłego dnia
zdrówka!!!

JUTRO ZDJĘCIE GIPSU!!!! CIESZE SIĘ NA MAXA... ale boje się czy ręka hbędzie sprawna... bo mnie nadal boli jak nią ruszam w tej langecie... :eek:
no wreszcie... odzyjesz kobieto :)

ja tez niewyspana
Tymoteusz jadl o 19, 23, 2, i 5- makabra
normalnie cuzje ze jestem juz za stara na takie nocki
czlowiek sobie slodko zasnie a tu takie cyrki co chwila i trzeba sie budzic
ech
wytrzymalam juz tyle to wytrzymam jeszcze troche...
z reszta nie mam innego wyjscia
skladam poklon dla mam ktore wychowaly wiecej niz 3 dzieci.... i maja sie dobrze
 
Kwiatek, tez sie zastanawialam nad zabkiem, bo mala slini sie i pakuje lapki do buzi. Dziaselka obmacalam i nie wyczulam zadnej opuchlizny. Gdzies tam gleboko pod spodem jakis zabek jest wyczuwalny, ale mysle ze jeszcze posiedzi w ukryci. Kurcze mala ma juz 8 zeboli, wiec teraz czas na przedtrzonowe...
 
Cześć wszystkim

Miałam wczoraj wolne i byłam z Igorem u laryngologa. Niestety nie ma cudu jakiego się spodziewałam, więc w kwietniu czeka nas założenie drenów do uszek. Zdołowałam się tym troszkę. Niby lekarka powiedziała, żemożemy jeszcze jakieś płukanie noska zrobić i inhalacje pod ciśnieniem (oczywiście wszystko płatne), ale jak już tak długo jest na lekach i nie ma efektu, to raczej i tak skończy się zabiegiem.
Judysiu masz wilekie serce, naprawdę strasznie się wzruszyłam. Teraz musi być lepiej. Szkoda, że w naszym kraju jest jak jest. Szkoda słów po prostu.

Judysiu, prosic o pomoc to nie grzech. Grzechem jest krasc.
Trzymam kciuki za Was dziewczyny, caly czas wierze, ze kolejne badania beda przynosic coraz to lepsze wyniki.


Zielona, a nie zmienilas kaszki? Moze boli brzuszek? Hmmmm... nie wiem co innego moze byc.


My bylysmy na kontroli bioderek, zrobili nam rentgena, wszystko wyszlo idealnie. Panewka siedzi juz tam gdzie powinna, i zadnych nawrotow dysplazji nie ma. Cudowne wiadomosci!!!!

super, że wszystko jest ok
Spóźnione życzenia dla Polinki

Salamandra zdrówka dla Adasia

spadam pracować
 
Kwiatek, tez sie zastanawialam nad zabkiem, bo mala slini sie i pakuje lapki do buzi. Dziaselka obmacalam i nie wyczulam zadnej opuchlizny. Gdzies tam gleboko pod spodem jakis zabek jest wyczuwalny, ale mysle ze jeszcze posiedzi w ukryci. Kurcze mala ma juz 8 zeboli, wiec teraz czas na przedtrzonowe...
calkiem mozliwe

u nas dlugo byly dwa
potem zaczley wychodzic jak grzyby po deszczu
6 na raz
3 juz wylazly
pozostale 3 jeszcze meczą...
 
Aniam ja mam obu w domu dzisiaj :no: bo wczoraj J. tak się katar w przedszkolu lał że dzisiaj mu odpuściłam. Zresztą i tak było ich tylko 2 bo reszta chora :no: :no: musi się wykurować bo w piątek balik mają :tak: także dzisiaj jestem mamą i panią domu na 300% obrotów bo inaczej się nie da przy dwóch zmierzłych usmarkańcach :-p
Do tego w nocy M. nawet krople nie pomogły :no: :wściekła/y: więc od 23:30 spałam z dłuuugimi przerwami a jak już to tak połamana bo M. musiał spać ze mną z głowa wysoko uniesioną więc ja siedziałam a on na mnie... masakra...
obcięłam włosy z rana :-p mam grzywkę ;-)
 
Agnieszka a są wogóle jakieś krople co dają jakąś ulge dziecku , bo mi się wydaje zawsze że czy psikam czy nie psikam i tak jest to samo :(

Anna - biedny Igor :( Ucałuj go od teściowej . Oby mu pomógł ten zabieg i kłopoty poszły precz .

Co do tych pielegniarek na dzieciecych to brak słów normalnie .
Po co traka krowa wybiera taki zawód jak potem kima w pracy , jak nie pasi praca z ludzmi to niech idzie pracować tam gdzie ich nie ma . Tak samo położne , nie raz się słyszy o takich krowach co tak wymecza biedną kobitkę psychicznie że potem taka dzieci wiecej mieć nie chce. NIkt ich nie zmusza do takiej pracy . To się tyczy tak samo nauczycieli , pań w przedszkolach i tego typu zawodów .
 
Annaoj kce
buziaki dla Igorka na pewno bedzie dobrze nie moze byc inaczej my tu wszystkie nad zdrowiem naszych kwietniowych dzieciaczków czuwamy

Agnieszka
dawaj foty w grzywce
 
reklama
Do góry