reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

witam wieczorkiem

moje dziecko spi juz od godzinki wiec i ja zaraz uciekam

chcialam sie tylko pochwalic ze wlasnie sprawdzalam siatki centylowe na www.siatkicentylowe.com i wg nich Olka jest z waga na 10 centylu! Nareszcie! (przez ostatnie pol roku bylysmy ponizej 3. centyla). a zeby bylo lepiej to wg siatek z ksiazeczki zdrowia jest ponad 10 a blizej 25 centyla haha:)
mam nadzieje ze tak juz zostanie, ze Olka szybko nauczy sie jesc i bedzie tylko lepiej....

dobrej nocki
 
reklama
marta no to gratulacje, ze w koncu Ola weszła w wyższy cetyl :-) to dobre wiesci

elvie, justa dzieki :-)

elvie - ja jestem uparta baba... nawet zwolnienia nie wzielam :eek: bo przeciez w domu wiecej sie narobie niz w pracy przed kompem... a lewa reka niech sie wyrabia w pisaniu... musze napisac prace do 20 z projektow do UE... a wlasnie... moze mamy tutaj jakas specjalistke od projektow unijnych?? musze porownac poddzialanie 2.1.1 i 8.1.1 z PO KL :eek:
 
czesc dziewczyny!

wronka dzieki ze przekazalas wiadomosc ode mnie...

wszystkim chorowitkom zycze szybkiego powrotu do zdrowia, a niwyspanym aby w koncu dzieci daly mozliwosc wyspania.

przepraszam za litrowki, ale mam trudnosci z pisaniem.

jutro musze znowu jechac na ostry duzur... chyba mi za ciasno gips zalozyli, bo kciuk mi dretwieje i wszystkie palce mam opuchniete... :eek:

skonczylam juz generalnie sesje - czekam na dwa wyniki i mam jedna prace do napisania, ale tak to finito, wiec bede juz z wami na biezaco.
to nie Wronka przekazala info tylko ja :)))
 
kici- niech szybko raczka wraca do formy. z dzieckiem w tym stanie reki to koszmar. przerabialam to ostatnio. licze ze masz tam pomocna dłon w domu przy Kubusiu.

marta- super wiesci.
aga- no to pewnie juz tak ma z tym snem. u nas przez 8 mies koszmar nocny z pobudkami co chwila teraz juz sie stabilizuje czyli nasz maluch dorasta do przesypiania nocek co raz lepiej.zycze by i u Was szybko dziecie doroslo do przesypiania nocek .

isabela- no to pozytywnej licytacji
 
Filonka słyszałam też o soku z cytryny na katar, wkropić parę kropli
uciekam bo mi mały listwy od paneli odrywa !!!! normalnie teraz wszystko musi byc solidne poprzykrecane bo zatrzaski tu nic nie daja. dziecko ma zabawki a woli grysc sciany i odrywac listwy.
A moja uwielbia progi między pokojami. Listwy też odrywała u babci, bo u nas jakoś się mocno trzymają.

Elvie A z czym jest pączek hiszpański??? Pierwszy raz o czymś takim słyszę. A tak poza tym omijam półki ze słodyczami i cukiernie szerokim łukiem. Już miesiąc nie jem słodkości. Sama jestem z siebie dumna. Do tej pory codziennie musiałam zjeść coś słodkiego. Dziś jak miałam ochotę zjadłam suszone morele i śliwki. Pychotaaaaa

Aniam Jak Ola? Lepiej już?
Kittek ja też chcę wiosnę, już mam dość tej zimy, zbrzydła mi się
Kici Jak dajesz sobie radę z jedną łapką?
Marta Brawo. Na pewno będzie coraz lepiej :-)

mialam cos jeszcze napisac ale juz nie pamietam co...
Uwielbiam Cię :-):-):-)
Isabela Też się nad tym wózkiem zastanawiałam, szkoda tylko, że są do 15 kg. Dlatego zdecyduję się na inny
 
Udało się wylicytowaliśmy. Maonka ja potrzebuję tego wózka tylko na zakupy i do szybkich wyjazdów, bo tak to mamy wózek przecież ale ten nasz trochę nie wygodnie nawet do głupiego supermarketu targać a tak to złożymy i jedziemy. Hmm do 15 to jak na moj rozum 2 lata- 2,5 bo moja siostra ma prawie 4-latkę i ma 17. A po za tym zamierzam Antosie do aktywnego trybu życia włączać także 2,5 roku to maks, wolę coś wolniej załatwić niż ją we wózku do 4 lat wozić :-)
 
Gratki Isabela
To tak jak ja. Mam duży wózek, który zajmuje nam mnóstwo miejsca w bagażniku i chcę kupić taki na wyjazdy.
Może do 15 kg faktycznie starczy. Moja ma tylko 8kg wagi, więc nie jest ciężka.
 
reklama
maonka - pączek hiszpański to taka oponka, tłusta i w lukrze, ogólnie bleee.. Miesiąca bez słodyczy gratuluję, ja po tygodniu wymiękłam:zawstydzona/y:
 
Do góry