reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Słyszałyście o wypadku Kubicy?:-( Zmiażdżona prawa ręka, grozi mu amputacja:-( Też mu się rajdów zachciało, mógł w formule jeździć..
 
reklama
Kubica jezdzi dalej w F1:) tylko miedzy sezonem jezdzi w roznych innych rajdach:)
mam nadzieje ze wyjdzie z tego obronna reka, jakos lubie chlopaka, a wyscigi F1 ogladam kazdy:)

Ulanka-sondy najszybciej pozbedziemy sie w maju, tak mysle. w listopadzie lekarz mowil ze mam sie nastawic gdzies na pol roku woec wypadaloby na maj... Ola musi chociaz cokolwiek zaczac jesc do momentu wyjecia tej sondy bo inaczej pewnie wrocilabym do gastrologa po paru miesiacach...

moje dziecko dzis konczy 10 miesiecy (Agnieszka najlepszego dla Mareczka! :)
znowu sobie podsumowuje, porownuje...eh oby dalej mala szla do przodu, nauczyla sie jesc i bedzie ok... do tego rozgadalo mi sie dziecko, po swojemu gada ale zawsze to jakis postep..
Nocka u nas byla super, nawet pobudki na piciu nie bylo, Ola pospala do 8.

uciekam teraz na spacerek bo pogoda cudowna:)
 
Kwiatuszkowa Haniu najlepszego! udanej imprezy i spełnienia marzeń!

Gratki Isabela
To tak jak ja. Mam duży wózek, który zajmuje nam mnóstwo miejsca w bagażniku i chcę kupić taki na wyjazdy.
Może do 15 kg faktycznie starczy. Moja ma tylko 8kg wagi, więc nie jest ciężka.

nie masz się co martwić tymi ograniczeniami, moje starsze dziecie ma niepełne 14kg, a tez już dawno w wóziu nie siedział, jeszcze S. nie było, a już sie odzwyczail od jezdżenia

Kici współczuję problemów z łapką, mam nadzieję ze szybko się pozrasta! trzymaj sie!

Marta najlepszego dla Oli! gratuluję 10 centyla!

Tata i J pojechali do babci, a my się z S wykpiliśmy i odpoczywamy:-)

miłej niedzieli!
 
hejka
narazie tylko sie witam jak maly juz zasnie ponadrabiam tjoske.

wlasnie wyszli od nas znajomi dziecmi wiec dziaało sie oj działo.

100 lat dla Hanulki kwiatkowej.

to ze było piekne słoneczko i prawie wiosna to nas podkusilo by po domku cos wypróbowac....... znieslismy z poddasza rowerek małego ktory dostal na chrzsciny i było duzo czadu, mały poraz pierwszy na nim siedział i jezdził wlasnie dzis. jejku jak on sie cieszył.tak szalal. juz niemoge sie doczekac ciepelka i wyjscia na podwórko.
 
Czesc dziewczyny.Wczoraj bylismy z Ami na pogotowiu.Bylam z nia na polku chwilke i juz w wozku mi zaczela plakac.Przyszlam do domu wyciagnelam z wozia i wyla 2 godziny.Nie mogla prawej reki podniesc do gory tylko jej tak wisiala.Dawalismy rozne rzeczy i nic nie mogla chwycic.Lekarz na pogotowiu stwierdzil ze nic tu nie widzi ale przy podnoszeniu raczki Ami wlaczala syrene.Kazal obserwowac i jak tak dalej bedzie to wrocic dzis.
No i dzis juz nie placze,ale dalej ja boli bo nie uzywa tej raczki do niczego.Nawet przestala raczkowac bo sie boi na tej raczce oprzec.
Kurcze nie wiem co robic.Nie placze ale cos jest nie tak z ta raczka.
 
gosiek26 mój Antek tak miał (w piątym) miesiącu, na pogotowiu zrobili prześwietlenie chociaż lekarka też nie spodziewał się niczego zobaczyć, gdyż jedyny objaw to taki jak opisujesz - dziecko broniło rączki - u nas wyszło złamanie w nadgarstku i gips na 3 tyg., oczywiście nie życzę tego, chociaż z perpektywy czasu to nie było tak źle.
Warto zrobić prześwietlenie.

pozdrawiam wszystkich, pewnie mnie tu już nikt nie pamięta, ale kiedyś tu pisałam ...

Alfa
 
reklama
gosiek26 mój Antek tak miał (w piątym) miesiącu, na pogotowiu zrobili prześwietlenie chociaż lekarka też nie spodziewał się niczego zobaczyć, gdyż jedyny objaw to taki jak opisujesz - dziecko broniło rączki - u nas wyszło złamanie w nadgarstku i gips na 3 tyg., oczywiście nie życzę tego, chociaż z perpektywy czasu to nie było tak źle.
Warto zrobić prześwietlenie.

pozdrawiam wszystkich, pewnie mnie tu już nikt nie pamięta, ale kiedyś tu pisałam ...


Alfa


I co u Ciebie slychac?
 
Do góry