reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Kittek - paranoja z tym stażem

dziewczyny mam wiadomość od Kici
nie było jej dawano bo ma ręke w gipsie do 14 lutego i trudno jej sie pisze lewą, ale w tygodniu ma zajrzec i choć troche nadrobic
przesyła pozdrowionka i buziaki dla wszystkich Kwietniówek i Dzieciaczków!!!!

Bidulka niech szybko do nas wraca .

Ola sie wczoraj nawyła z wieczora ale potem padła nagle i spała już tak do rana .. zobaczymy jak będzie dziś , na rączki by cięgle chciała ,. nawet SZymek ją dziś mało interesuje
 
reklama
matko co za noc...spalam jakies 40 minut...:( Ole brzuszek bolal, nozki podkurczala i poplakiwala sobie z zamknietymi oczami co prawda ale dosc donosnym glosem. i tak cala noc...jak tylko zdazylam glowe do poduszki przytulic z mysla ze teraz zasnie to niestety znowu wlaczal sie jej alarm...w koncu po 7 zrobila kupke i sie zdrzemnela, no ale ja o 8 musialam juz wstawac...tak wiec nocka mowiac krotko do dupy...

teraz chyba sie zdrzemnie wiec ide i ja sie polozyc, woadne pozniej
milego popoludnia mamuski

EDIT
moje dziecie po 10minutach "snu" wstalo z usmiechem na ustach, teraz trzyma palca na swoim zebie i warczy...ona to ma dobrze...ja padam na twarz
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj tak duzo tu bylo wyspanych mamusiek,ale dzis juz mniej.
Ja raczej z tych wyspanych.Mala usnela wczoraj o 23 jak nigdy i dospala do 9 rano oczywiscie z przerwami na lapniecie cyca.Takze dzis nocka znow super.Moze w koncu bedzie lepiej spala i da mamie sie wysypiac.Oby.

Ile kwietniowych dzieciaczkow nie ma jeszcze uzebienia???Wiem ze Ola aniamowej i kto jeszcze?
U nas tez nie ma i sie zaczynam martwic bo podobno im dziecie starsze to gorzej znosi to zabkowanie.
 
Wczoraj tak duzo tu bylo wyspanych mamusiek,ale dzis juz mniej.
Ja raczej z tych wyspanych.Mala usnela wczoraj o 23 jak nigdy i dospala do 9 rano oczywiscie z przerwami na lapniecie cyca.Takze dzis nocka znow super.Moze w koncu bedzie lepiej spala i da mamie sie wysypiac.Oby.

Ile kwietniowych dzieciaczkow nie ma jeszcze uzebienia???Wiem ze Ola aniamowej i kto jeszcze?
U nas tez nie ma i sie zaczynam martwic bo podobno im dziecie starsze to gorzej znosi to zabkowanie.

ja bym raczej powiedziała ze jak dziecko malutkie takie np. 4 miesięczne płacze to to człowieka mniej irytuje niż płaczący 10-11-12 miesięczny a jak jeszcze potrafi mówić i wiemy że go boli to tym bardziej odczuwamy to bardziej bo mamy ukierunkowane myśli że to konkretnie TO i jesteśmy wyczuleni. Wiadomo małe dziecko płacze jak jest głodne, ma zafajdaną pieluchę, jest zmęczone itd... po prostu leży i płacze starsze potrafi się soba bardziej zająć i każdy płacz jest mocniej rejestrowany przez nasz mózg...
to tak wg mojej filozofii ;-)
 
witam
współczuje niewyspanym
zazdroszcze wyspanym :)

po raz pierwszy w swoim trzyletnim zyciu moja corka pojechala na weekend do dziadkow
caly czas sie balismy ze ja w nocy przywioza bo bedzie ryk a to jednak 60 km
no ale cora zadowolona nawet o nas nie pyta
obkupili ja, biora ja na basen my tu bardzuej przezywamy niz ona
moja dorosla kochana córunia :)
no a ja w robocie po pachy
wlasnie wrocilismy z zakupow
i musze przygotowac wyżerke na jutrzejze urodizny córci
o wiele trudniej robi sie pysznosci jak nie mozna ich jesc :(((
ale bede twarda
nie poprobuje
nie napije sie winka
poczekam do marca jak bede mogla :)
 
aga- wiem co mówisz, to raczej jakies koszmary nocne. dziecko se nie umie poradzic z wrazeniami całodziennymi. dlatego warto prowadzic dla dziecka brdziej nudny dzien a to pomoze mu sie wyciszyc na wieczór i dobrze usnac.
tez slyszalam o takiej teorii, tylko ze u nas juz bardziej nudno chyba nie moze byc. caly dzien uplywa na zabawie, jedzeniu, spaniu, zabawie, spacerze, jedzeniu i spaniu. czasami do sklepu skoczymy, czasami z dziedkami pogadamy na skype i tyle.
na szczescie dzis juz lepiej bylo, nie budzil sie z takim krzykiem/placzem, co nie znaczy ze sie nie budzil:sorry: ale nie bylo tak zle, tylko 3 razy wiec w miare wyspana jestem. ide podczytac co na innych watkach, milego wieczorku zycze:)
 
czesc dziewczyny!

wronka dzieki ze przekazalas wiadomosc ode mnie...

wszystkim chorowitkom zycze szybkiego powrotu do zdrowia, a niwyspanym aby w koncu dzieci daly mozliwosc wyspania.

przepraszam za litrowki, ale mam trudnosci z pisaniem.

jutro musze znowu jechac na ostry duzur... chyba mi za ciasno gips zalozyli, bo kciuk mi dretwieje i wszystkie palce mam opuchniete... :eek:

skonczylam juz generalnie sesje - czekam na dwa wyniki i mam jedna prace do napisania, ale tak to finito, wiec bede juz z wami na biezaco.
 
czesc dziewczyny!

wronka dzieki ze przekazalas wiadomosc ode mnie...

wszystkim chorowitkom zycze szybkiego powrotu do zdrowia, a niwyspanym aby w koncu dzieci daly mozliwosc wyspania.

przepraszam za litrowki, ale mam trudnosci z pisaniem.

jutro musze znowu jechac na ostry duzur... chyba mi za ciasno gips zalozyli, bo kciuk mi dretwieje i wszystkie palce mam opuchniete... :eek:

skonczylam juz generalnie sesje - czekam na dwa wyniki i mam jedna prace do napisania, ale tak to finito, wiec bede juz z wami na biezaco.
Kiciula - zdrowiej i wracaj do nas szybciutko!! I podziwiam za to, że mimo gipsu do nas kilka zdań napisałaś:-)
 
i ja sie witam
zazdroszcze wyspanym... ja powoli wogole nie wiem co to znaczy
zdrowka dla chorowitkow!!
kici - oj ty bido mala, niech sie szybko goi!!
 
reklama
Do góry