reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

u nas pol dnia padal snieg i to tak konkretnie, a drugie pol leje deszcz....dobrze ze ostatnio ten moj maz dal sie namowic na kalosze:)
Olka spi juz od 20, miala kilka chwil marudzenia dzis, ale poza tym dosc ladnie sie bawila, jakos nie byla strasznie zajmujaca, wiec moglam troche mieszkaie ogarnac...ciekawe jaka noc bedzie...

Kittek-dziekuje, Gripex srednio zadzialal, gardlo co prawda boli mniej, ale w krzyzu mnie cos lamie i wogole taka jakas do niczego sie czuje, swoja droga chcialabym miec tak wygladajaca pania profesor na studiach :D co ciekawego wykladasz? :)


co do cukierni to ja w ktora strone nie rusze na spacer to zawsze przechodze obok jakiejs cukierni...teraz chyba bede sie czesciej dawala skusic na cos slodkiego bo ze stesu zjechalam z wagi 2kg....:(

ide sie do mojego jeczydla polozyc, nic w tv nie ma ciekawego dzis wiec pojde szybciej spac:) do jutra kobitki:)
 
reklama
Marta jam nie professor :))) Z moimi studentami jestem na 'per ty'. Uczę angielskiego :)
Co do pogody to u nas identycznie, bleee, najchętniej bym z domu nie wychodziła.
 
Ulanka, dzieki za sznurek ;-) Tak mi sie zdawalo, ze wlasnie MSZ. Teraz mam inna zagwozdke. Musze miec apostille na dyplomie, znaczy ze musze go wczesiej uwierzytelnic.
Gdzie sie uwierzytelnia dokumenty?
A my mialysmy kiepska noc, dziadek napalil w piecu jak glupi i Kostka mi sie co godzine budzila i w dodatku krecila sie jak wskazowki zegara...
jejku Zielona, po jakiemu Ty do nas piszesz?!:baffled: Meksyk jakis:-D nie mam zielonego nawet pojecia o co Ci chodzi,ale mam nadz ze uda sie zalatwic:tak:

ja sie melduje ze jestem i czytam i przepraszm ze nie pisze ale Mlody od kilku nocy bardzo slabo spi. budzi sie co godz albo co pol z takim placzem jakby mu nie wiem co sie dzialo. a wlasciwie to sie nie budzi, bo jak placze to ma zamkniete oczy wiec krzyczy tak przez sen. szkoda mi go bardzo jak tak sie meczy i samej siebie tez mi szkoda bo tez mnie to meczy. tak wiec chodze na rzesach. mam nadz ze moze dzis bedzie lepeij...
 
hejka
my juz od 6.30 nie spimy, tak jest prawie co dzien.czasem do 7. ranny ptaszek z małego.

juz po sniad...nic sie nie chce.. pogoda straszna..wczoraj wialo sniegiem po pas ..dzis chlapa a po sniegu słuchu nie ma.
po poludniu na zakupy i do dziadkow w odwiedziny.
a teraz czas z lekka poprawic sprzatanie wczorajsze.
agnieszka- udanych i dobrych wyborów w zakupach.
aga- wiem co mówisz, to raczej jakies koszmary nocne. dziecko se nie umie poradzic z wrazeniami całodziennymi. dlatego warto prowadzic dla dziecka brdziej nudny dzien a to pomoze mu sie wyciszyc na wieczór i dobrze usnac.

miłego
 
dziewczyny mam wiadomość od Kici
nie było jej dawano bo ma ręke w gipsie do 14 lutego i trudno jej sie pisze lewą, ale w tygodniu ma zajrzec i choć troche nadrobic
przesyła pozdrowionka i buziaki dla wszystkich Kwietniówek i Dzieciaczków!!!!
 
Oj biedna Kici, właśnie wczoraj o niej myślałam, dawno się nie odzywała.

Rano mimo wiatrzyska wybraliśmy na spacer, bo tej zimy spacery na palcach jednej ręki można policzyć, po 20 minutach deszcz nas z powrotem do domu zagonił:baffled:

Współczuję wam tych nocek. Ja raczej do wyspanych się zaliczam, Zosiek śpi od 20 do 7.30 w zasadzie bez pobudek
 
Kici zdrówka dla ciebie! Wracaj szybko do nas :)))

Ja mam oczy na zapałkach i jeszcze dziś do pracy na 2 godz muszę pojechać, a tak mi się nie chce. Pogoda taka,że najchętniej posiedziałabym przy kominku z herbatką i dobrą książką... a tu trzeba ogarnąć w domu i na miasto się wybrać....
Ja kcem wiosnę!!!!
 
witajcie dziewczyny, wybaczcie, ze tak malo sie odzywam, podczytuje Was codziennie, ale na pisanie juz nie moge znalezc czasu. 22 lutego bronie sie na podypolomowce i wlasnie skonczylam pisac prace!! powiem szczerze, ze juz nigdy wiecej! szlo mi to pisanie jak krew z nosa! juz sie chyba nie nadaje!! wazne ze mam juz prawie po!
kittek tak mamy wspólny cel ferie i oczywiście wiosna!! mowisz, ze musisz odbyc staz, tylko nie idz do gimnazjum!! dzieci w tym wieku sa strasze!! Mojej kolezance anglistce tak jeden powiedzial ostatnio,po tym jak wstawila mu jedynkę, ze przyjdzie z prawnikiem! masakra
Biedna Kici jak ona sie teraz dzieckiem zajmuje! zdrowka zycze!
pozdrawiam wszystkie kwietniowki
 
reklama
Witam i ja;-)
Nocka u nas ok, ale Lenka wstała o 6.20 i więcej spać nie poszła:baffled:
Zajęłam się nią do 8.30 a później obudziłam Pana Tatę, wręczyłam mu córeczkę wraz z jedzeniem, piciem i pampersami i poszłam do pokoju młodej spać. Pospałam do 11.00:happy: Wstaję, dziecię żyje i ma się dobrze, chociaż umazane całe z biszkoptów i makaronu ogląda Władców móch:szok: Naczynia po wczorajszych wieczornych muffinkach wymyte, śniadanie na stole, żyć nie umierać:-)

kici - zdrówka, niech łapka szybko do siebie wraca!!

Miałam więcej napisać, ale młodej się wyjec włączył..
 
Do góry