reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
O losie co za noc...
i to nie narzekam na spanie mojego dziecka
musiałam ją budzić bo prawi mi cycki rozwaliło:szok: :szok: :szok:

zasnęła o 20.20 -mama więc włączyła filmik nalała sobie pół szklaneczki karmi i zasnęła przed tv:sorry2:...
po 12 przeniosłam sie do sypialni -a o 2.30 wstałam z cycami jak kamienie -obudziłam Alicję przebrałam i myślę -dam jej z dwóch poiągnąć bo zejdę...
ale gdzie tam -z jednego ledwo possała i śpi...
No to idę spać dalej ale budzę się o 5.30 bo nie ma nawet jak się położyć z tymi kamieniami pod pachą -słyszę qpa -hura!!!! jest powód żeby obudzić -przebieram przystawiam -a Alicja śpi (przebieranie karmienie odbicie trwało 18 minut):cool2:
chcąc nie chcąc uruchomiłam laktator -w drodze po wkładki suche ściągnęłam 50ml z jednej piersi... no i spałyśmy do 9...

kurde -skąd ja mam te skoki??? ponoć powinnam mieć mniej w pewnych okresach a mi właśnie wywala cyce regularnie co parę dni -ale jak!!!

Zielona dokładnie -maluchy nie chcą już tylko spać -moja np leży teraz od 40 minut i patrzy w okno:sorry2: nie przeszkadzam Jej bo po co -będzie chciała mamę to zawoła:tak:no i zaczęłam w związku z tym pilnować pór karmienia (choć jest bardzo regularne moje dziecię uważam) -bo na życzenie do mnie nie przemawia:sorry2:

Kamisia u nas na brzuchu mamy noszenie jest nierealne:-( dziś już chciałam na siłę Alicję poprzytulać i tłumaczę Jej ze dzień matki, żeby pozwoliła trochę się nacieszyć -no way:no: 30 sekund i już stęka i się krzywi na rękach

Kici super:-) cieszę się bo to znaczy ze odzyskałaś siły:tak: teraz trzymam kciuki zeby już było tylko lepiej:tak:

Daga
dokładnie... kolki to było to co opisywała kicki... aż się włos jeżył -nie znam dziecka które nie ma problemu z brzuszkiem -tak to już jest -ale nie wszystko to kolki i nie wszystko trzeba traktować chemią

No dobra dziecię znowu śpi wiec uciekam coś na obiad szykować -jako ze ciąle głodna jestem:-p
 
te cale szczepionki nieco mnie przerazaja musze przyznac... tutaj podaja 6w1 + pneumokoki jak dziecko na 2 miesiace. Wogole widze, ze w Pl podaja 6w1 az 4 razy:szok: tutaj 3 i juz zglupialam... bo roku to my tutaj siedziec nie bedziemy i nie wiem ktorym kalendarzem szczepien mamy isc:-( Musze z lekarzem pogadac...

Dzis sebek tez tylko raz jadl w nocy. Poszedl spac ok 22, obudzil sie o 0,40 i szybko zjadl (bo o 1,20 juz spal - u niego to tempo expresowe) i spal az do 7!! niby zadna to rewelacja, bo raptem 5 i pol godzinki, ale jaka radosc rodzicow z tego powodu:-D
 
Witam mamusie i wszystkim życzę najleszego z okazji naszego święta:-D
Jak czytam ile wasze dzieci śpią, to się zastanawiam czy z moim Antolkiem aby wszystko ok, bo u niego max 3 godziny w nocy to sukces a pobudka o 5.30 to standard....zauważyłam że od kilku dni z rana o tej samej porze męczy się przy puszczaniu baczków i juz spać se ne da:no:
a dziś jest jakiś taki cycusiowaty....właśnie kima , ale trochę mi zajęło jego uspanie, bo jak tylko go odkładałam do kołyski zacząl tak przeraźliwie kwękać- ale tak jak nigdy- z takim jakimś żalem- więc od razu wzięłam go do siebie na brzuchol i po minucie kima....aż żal mi go było odkładać....więc śpi na kanapie a ja trzymam go za rączkę żeby czul że jestem blisko:tak:mój cycuś kochany

a tak wogóle to aż ciężko uwierzyć że mój skarbuś kończy dziś już miesiąć:shocked2::shocked2::shocked2:

kici super że Kubolek tak ładnie spał i dał ci zregenerować siły..
a co do kolek u nas odpukać spokój- podawałam kilka dni sa simplex i widać poprawę, męczą go tylko te wzdęcia....może jednak powinam zrezygnować z tego nabiału jak pediatra przykazał??
 
Hello Mamuśki...

WSZYSTKIEGO NAJ DLA WSZYSTKICH MAMUŚ Z OKAZJI NAJPIĘKNIEJSZEGO ŚWIĘTA W ROKU :-)

Ja już dziś z rańca dostałam piękny prezent od Hani (zrobiony rękami mojej starszej córci - zaskoczona jestem bardzo, że tak pomogła siorce, bo Ona raczej z tych zazdrosnych) - to była laurka i jest tam napisane tak:
"Mamo, chcę być grzeczna. Chcę dużo urosnąć. Chcę żebyś była wesoła latem, zimą i wiosną..." sweet :-)...
Czekam jeszcze na bezzębny uśmiech,a po południu czekam na moją starszą - ciekawe co w tym roku wymyśli ....

miłego dnia, Mamuśki :-)
 
Kamisia, Sebie dopiero 2gi raz zdarzylo sie wstac tylko raz na jedzenie w nocy. do tej pory bylo tak, ze budzil sie ok polnocy, jadl do 1, potem spanko 3-4 godz i znowu pobudka, wiec moze to "z wiekiem" przychodz:-p w sumie jest kilka dni starszy od Antka:tak::-D
 
witam sie i ja, chociaz zaraz uciekam... do lozka:zawstydzona/y:
Dziewczyny, czy tylko ja sypiam w dzien? bo tak czasami jak Was czytam to az mi glupio, ze ja spie w dzien a Wy tyle rzeczy przez ten czas robicie...
 
reklama
Do góry