reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Justa głowa do góry, u synka mojej koleżanki wykryli to samo i co, ma 3 latka i wszystko jest dobrze, muszą tylko raz w roku jeździć na kontrolę.
Paulka nawilżaj powietrze i tak jak pisze ulanka kladź mała na brzuszku. Będzie dobrze :)

My dziś po kontroli bioderek. Wszystko jest OK,ale mamy profilaktycznie szeroko pieluszkować, oczywiście nikt nie pokazał jak. Czy wystarczy na papka nałożyć pieluszkę tetrową? Jak wy robicie?

U nas lekarka powiedziała, że lepiej założyć pieluchę flanelową, jest grubsza, pod body. Wtedy się nie przesuwa.

\to moze wcale nie byc katar... tylko mleko w nosku, tak bylo u nas, i tez myslalam ze to katar, czyscilam nosek i rzeczywiscie wyciagalam niezle gluty... ale po oczyszczeniu noska, zaraz po przebudzeniu mala miala znowu pelny nos i tak oddychala noskiem glosno tak charczaco, jakby cos tam miala, i dawalam kropeli tej wody morskiej i frida czyscilam, po czym lekarz mi powiedzial ze to mleczko i ze mam rzadziej mala karmic zeby odpoczela troche od mleka i od tego czasu karmie ja co 3.5-4 godziny i problemow z noskiem nie mamy :tak:

Justa współczuję. Myśl pozytywnie, będzie dobrze.

Co do tego kataru, to moja mała też ma. Tylko jest przezroczysty. Cały czas robię jak ty. Nie wiedziałam, że to może być mleczko w nosku. Zawsze przy zabiegach denerwuje się i kończy się płaczem.

13x13 te kamienie mleczne, to może przez to karmi :-):-D

A ja wczoraj w końcu się skusiłam na to karmi. Smakowało jak nigdy. Na razie strasznego nawału nie poczułam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam mamusie!!

wszystkiego najlepszego z okazji dnia matki!!

nadrobiłam, ale mały sie obudził, musieliśmy się oporządzić więc już zapomniałam co miałam odpisać i na którym wątku...

kittek, marciaa nie zazdroszcze przeżyć...

daga koszmarne te babsztyle w przychodni..

u nas nocka całkiem udana, wreszcie moge też pospać w dzień bo siedze u mamuśki zeby jej z psicą pomóc, bo jej się jakieś jajo na brzuchu zrobiło i musieliśmy wyciąć, teraz taka biedna chodzi z tym kołnierzem na szyi, o wszystko zawadza, ale cóż, tydzień do zdjęcia szwów musi wytrzymać

miłego dnia
 
cześć mamusie!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WAM ŻYCZĘ!

Widze że macie zlote dzieci i wam super prezenty sprawiły. Moja niestety tradycyjnie w nocy wstawała po 24, 4 i 7.30 kiedy to okazało się że jest cała zasikana i mama z samego rana miała kupę roboty :-D

Obiadek mi się sam gotuje bo mama moja przyjechała na kilka dni :-) ah jak ja to lubię jak ktoś za mnie ugotuje i ogarnie chałupkę:-)

Co do waszej dyskusji nt szczepień to ja się nie wypowiadam bo jestem zielona w tym temacie i muszę dopiero się dokształcić. Czy ktoś ma jakieś ciekawe artykuły na ten temat?

U nas dzisiaj zajeb... wietrznie i nie wiem czy wychodzić z Olką na dwór, ewentualnie może przed dom wyjdę i posiedzę na ławeczce.
 
Haha maonka- ja to samo!dziewczyny skusiły mnie na piffko ...ale chyba mi nie wchodziło za bardzo bo po połowie flaszki odpuściłam....za to pożarłam paczkę piegusków i michę lodów:)
 
Dla nas
żebyśmy nie miały wątpliwości ze jesteśmy wspaniałymi mamami:tak::-)
 

Załączniki

  • mama.jpg
    mama.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 21
Widze że macie zlote dzieci i wam super prezenty sprawiły. Moja niestety tradycyjnie w nocy wstawała po 24, 4 i 7.30 kiedy to okazało się że jest cała zasikana i mama z samego rana miała kupę roboty :-D

Obiadek mi się sam gotuje bo mama moja przyjechała na kilka dni :-) ah jak ja to lubię jak ktoś za mnie ugotuje i ogarnie chałupkę:-)

U mnie też rano niespodzianka, materacyk i ubranka zasikane.
Moja mamuśka przyjeżdża 1 czerwca, aż na 3 tyg, więc trochę odpocznę.
 
a wogole najlepsza byla pielegniarka, ktora szczepila Ole, bo mala w ryk a ona z tekstem "no widzisz, rodzice nie chcieli kupic szczepionki to zamiast jednego klucia masz 3 do wycierienia":sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry: no i kolejny raz moja wiara w ludzi i sluzbe zdrowia poszla sie j****:wściekła/y::wściekła/y:. uslyszelismy jeszcze, ze dziecko przyszklo z obojgiem rodzicow i zadne go uspokoic nie potrafi:wściekła/y::wściekła/y: z tym ze ta tlusta krowa zamiast ja zaszczepic to najpier kaligrafowala sobie jakies notatki i musiala sie kawy napic:wściekła/y::wściekła/y: dobrzee, ze K. z nami poszedl bi chyba bym jej w pysk strzelila

qrcze to jest dla mnie nie do pojęcia
szczyt chamstwa!!!
oni mysla ze to sie wszystjo wokol kasy kreci
a przeciez my robimy to co uwazamy za dobre dla dziecka a kasy bysmy dali wiecej niz mamy gdyby to mialo wedlug nas sluzyc dobremu

kittek
az mnie ciary przeszly
straszna historia ale dobrze ze Z happy endem

Marciaa
u Ciebie tez widze chwila grozy
ech... zawsze cos

Hello Mamuśki...

WSZYSTKIEGO NAJ DLA WSZYSTKICH MAMUŚ Z OKAZJI NAJPIĘKNIEJSZEGO ŚWIĘTA W ROKU :-)

Ja już dziś z rańca dostałam piękny prezent od Hani (zrobiony rękami mojej starszej córci - zaskoczona jestem bardzo, że tak pomogła siorce, bo Ona raczej z tych zazdrosnych) - to była laurka i jest tam napisane tak:
"Mamo, chcę być grzeczna. Chcę dużo urosnąć. Chcę żebyś była wesoła latem, zimą i wiosną..." sweet :-)...
Czekam jeszcze na bezzębny uśmiech,a po południu czekam na moją starszą - ciekawe co w tym roku wymyśli ....

miłego dnia, Mamuśki :-)

no to widac ze Laurka juz w pelni pogodzona z posiadaniem rodzenstwa i jaka utalentowana :szok: piekne zyczenia

witam sie i ja, chociaz zaraz uciekam... do lozka:zawstydzona/y:
Dziewczyny, czy tylko ja sypiam w dzien? bo tak czasami jak Was czytam to az mi glupio, ze ja spie w dzien a Wy tyle rzeczy przez ten czas robicie...

z Hania spalam
teraz przy dwójce nie ma szans
nawet jak maz wezmie ich na spacer to trzeba obiad robic, pranie itp
 
Witam i ja w ten najpiękniejszy dzień w roku:-)
NAJLEPSZEGO, MAMUŚKI!! Abyście zawsze były tak radosne jak dzisiaj:-)

Moja Kochana Kruszynka też spała (w ramach prezentu) w nocy 6h, ale za to od 5:00 już kompletnie o spaniu nie myślała - za to teraz leży obok i słodko lula. Tatuś szybko pojechał na pocztę załatwić sprawy służbowe, a jak wróci to idziemy na spacer.
Miłego dnia Wam życzę!!
 
reklama
Witam mamusie w dniu Naszego święta... przepraszam, że nie odpisze, ale jakoś czasu brakuje, więc tylko złożę życzenia skoro jeszcze nasze maleństwa nie mogą tego zrobić osobiście;-)
Dzien_Dziecka.jpg
 
Do góry