reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej
Lady - Delfegmin 3x1ml przez 2 tygodnie, Hedelix 3x2ml przez 2 tygodnie, Drosetux 3x1/2lyzeczki przez 4 dni. Życze kochana powowdzenia. najgorsze co moze byc jak maluszki choruja...

Asienko - prawda...najwazniejsze ze sam..

Patryk teraz heheh stoi przy mnie i krzyczy ze nie zajmuje sie nim....boshe jak to smesznie wyglada hehehehihihi:-D:-D:-D:-D i macha tymi raczkami zebym go wziela, ach te szkraby kochane.

Ide kawke strzelic - wrocilismy ze spaceru ale beznadziejnie jezdzi sie po tych chodnikach, chlapa jak nie wiem co buu.

Trzymajcie sie kobietki jak bede miala chwlke to jeszcze dzisiaj zajrze.
 
reklama
Strasznie mi się podoba to dreptanie, już nie mogę się doczekać aż i Pat ruszy na całego :-).

Ostatnio młodej strasznie się suszy skóra na policzkach, ma takie szorstkie. Nie znika mimo że smaruję Emolium i kremem na dwór. Poradzicie coś?
 
Izus ja swojemu smaruje kremikiem LICHTENA - troche drogi okolo 40 zl, ale rewelacyjnie mu pomaga...a Patryk ma AZS takze tez mamy problemy i to czasami duze z szorstka twarzyczka.
 
siemka laski!
Witaj Izunia! w końcu jesteś
Podziwiam maluszki co śmigają, a malutka AMELKA jest bombowa, zaiwania jak pijany zając na miedzy! można boki z niej zrywać!
U nas ok, pupka lepiej, smarujemy tormentiolem od wczoraj, dzięki za wszystkie rady!
Lady witaj morrrrrdo!, a co z Renią?????
Pozdrowienia i uściski dla naszych zafasolkowanych dziewczyne
k!:-):-)
 
Witam:):-) jak dzionek Wam minął, ja jak już pisała wyrwałam się rodziców i jakoś czas zleciał...dziadki zachwyceni Amelką, tylko nosić by ją chcieli non stop...trochę na nich wtedy krzyczę, no bo oni rozpieszczą a my się będziemy męczyć później:no: CIESZĘ SIĘ, ŻE FILMIKI WAM SIĘ PODOBAŁY...MARNA ZASUWA JUŻ NA CAŁEGO, TO TU TO TAM...CIAGLE GDZIEŚ JĄ NOSI...LENE BARDZO PODOBA MI SIĘ TWÓJ KOMENTARZ "PIJANY ZAJĄC PO MIEDZY" ODLOTOWE, DZIĘKI:):-D

RUDA

ty już czujesz ruchy dziecka, superowo:) a kiedy sie wybieracie na usg z rozpoznaniem płci dziecka? pewnie jesteście ciekawi? Pozdrawiam:)
 
Heja heja wieczorowa pora hahahah:)

Dorotka----- oj ja to mojego Dominika tak przyzwyczailam do spania w lozku ze soba ze teraz ma siedem latek i zeby Cie nie sklamac tak naprawde od dwuch dni spi sam naprawde sam w swoim pokoju od wieczora do rana wiec wiesz co ja przechodzilam???? jak sardynka normlanie scisnieta i wlepiona policzkiem w brzeg lozka hahahahahahah ale juz to za mna no kto qwie bo i sebek wyladowal u mnie w lozku ale od 2 nocy daje go do lozeczka bo slicznie mi spi do karmienia i znowu na rekach zasypia i do lozeczka i tak do ranka by mu tak zostalo....
a i fajne niunie ta coreczka po prawej to starsza ?

Anetka ----- ja tez chce do rodzicow hihihihihi


Asia -----widze ze u Ciebie ze spaniem tez coraz to lepiej :)

Marta ----- oklepuje ale czy pawidlowo?:/moj to ciagle maly na mnie wymusza i przy tym takie zalosne krzyczki mamam ma ma mama mamam mamaaaaa

Izabelindo -----ja Ci doradzic nie moge bo Sebek takowej skorki juz zlej nie ma ale mi na te atopki i chrostki popmnagala kapiel w krochamlu jak byl maly i teraz....


Lene---- niezla jestes hihihi ::mordko Tty moja:: hahahhaa Renia hmm nie jestem teRA NA CZASIE....ale wiecej Ada cos moze nam napisac.....ostatnio chyba wszystko u niej gralo Bartus rosnbie jak na drozdzach :)Kornelka z Fabiane tez sie dobrze mieli ale to wieszic nie z tej chwili hihihi moze do nas zajrzy kiedys :)


Moncia ---wpadl;am przez te fimy w trans i z moim cwiczylam chodzenie hahahahahahahahahahahahahah

tak ogolem to seba nie spi od 15:30 i nie chce spac jeszcze :/ jednej drzemki nie bylo bo za duzo szumu na chacie....a teraz sie kompletnie wybil ze snu...:/

wlasnie ogladam buciki adidaski na alegro dla sebka :)
 
Lady - jak wybierasz buty dla Sebka to jak mierzysz rozmiar?

Hej kobietki, jak się spało?
U nas kolejna noc przespana, Pat obudziła się raz, coś tam postękała, pogadała i zasnęła sama. Za to ja chyba krzywo spałam bo mnie jakoś połamało.
 
Dzień Dobry kobietki:-)Jak tam nastroje.Ja mam dobry humorek,pomimo,że za oknem szaro i ponuro.Dzisiaj mój mąż jest w domu,więc może gdzieś go wyciągnę;-)Patryś właśnie ogląda telewizor z tatą i bawi się pilotem:-)A ja się muszę brac za śniadanko.Zajrzę do was pózniej;-)
Miłego dnia
 
reklama
I Ja się przywitam z Wami:) u Nas nocka rewelacyjna tylko pobodki na kamrmionko :)


Lady - jak wybierasz buty dla Sebka to jak mierzysz rozmiar?

Hej kobietki, jak się spało?
U nas kolejna noc przespana, Pat obudziła się raz, coś tam postękała, pogadała i zasnęła sama. Za to ja chyba krzywo spałam bo mnie jakoś połamało.

Wiesz Ja to biore teraz rozmiarem 21 wkladką 13,5 bo maly ma wlasnie takie buto kapcie.... i sa lekko za duze ale na wiosne juz bede wsam raz a jak mniejsze kupie to skarpeta dodatkowo nie wejdzie..... jeju jak zazdroszcze mamusiom z=co maja creczki takie sliczne bucie sa na te ksiezniczki ajjj....

Dzień Dobry kobietki:-)Jak tam nastroje.Ja mam dobry humorek,pomimo,że za oknem szaro i ponuro.Dzisiaj mój mąż jest w domu,więc może gdzieś go wyciągnę;-)Patryś właśnie ogląda telewizor z tatą i bawi się pilotem:-)A ja się muszę brac za śniadanko.Zajrzę do was pózniej;-)
Miłego dnia


Mój mały juz dawno roppierniczył pilota do dekodera rzucal nim sam se bral wystarczylo ze Dominik polozyl gdzies nizej i pilot byl Sebka juz wikec mamy nowy:)ale tego nawet na horyzoncie nie widzi i nie zobaczy hahaha bo juz mi maz zaalarmował ze jak ten rozpierniczy top bede musiala ruszac te swoje 4 literki i lazic do telewizora kanaly przelanczac hahaha wiec pilnuje go :p


a tak poza tym co tam??? ja mam znowu duzo pracy dzis mezowi pomgam al;e odplatnie tym razem od 2 tygodni jakos haha wiec meczarnie ale to tylko do kwietnia polowy :)

przydalo by sie cos ugotowac a mi sie tak nie chce hahahahah mam w lodowie lososia wiec moze ryba dzis chcociaz dla meza bo ja nie cierpie ryb hahahahah
 
Do góry