reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

hej hej wszystkim:-)
oo nowa mamcia:-)witam siwiutka,fajna dzidzia..tez kudłata..hehehe jak moja córcia ;-)
co tam kochane tu popisałyscie?musze sie zmobilizowac do czytania i zagladania czesciej....ostatnio jakos milion zajęć i cierpię na chroniczny brak czasu na cokolwiek////

u nas w zasadzie bez wielkich zmian..
no doczekałam sie u córci robienia brawo brawo w końcu i robienia(przy tym mówienia)papa:-)
coraz smielej stoi na nóżkach sama..jeszcze iść nei chce..tylko trzymając sie czegos lub kogos..ale postepy robi wiec czekam na pierwsze samodzielne kroczki....:-)
troszke ma uczulonka znowu:baffled:krostki i czerwone poliki..bo sie dorwala do makaroniku i ciasteczek..wiec spala niespokojnie tez wczoraj..dzis dalam ketotifen i jakby lepiej...

mlody zadowolny z tego ze nie choruje i moze chodzic do zerowki..poki co niech taksobie trtwa:-):-):-)

Lady
jak u Was ze zdrowkiem?

Ada
jak tam maly Amirek chodzi dobrze?

ruda,Iwonka ,Lucy..jak fasolki????

pozdrawiam wszystkie bez wyjatku Was kocahne i zmykam na dzis..odpoczywac..poki sie da:-p

papa:happy::happy::happy::happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam...wrzucam jeszcze raz filmik z pierwszymi kroczkami Amelki, mam nadzieję, że tym razem bedzie odbierał...trochę niestabilne kroczki, ale to filmik sprzed tygodnia, od tego czasu mała chodzi o wiele sprawniej:tak: teraz właśnie buszuje po podłodze z tatusiem, bawią się....a jak Wam mija wieczór? ja jutro wybieram się do rodziców, także pewnie odezwe się pojutrze i znowu bede nie w temacie...PODOBNIE JAK ANEKHA CIERPIĘ NA BARAK CZASU NA COKOLWIEK...WIECZNIE COŚ I COŚ...

MIŁEGO WIECZORU:):-)

http://www.wrzuta.pl/film/X2zAvokC6T/pierwsze_kroki_amelki

 
Ostatnia edycja:
heheh :) ja tez sie dopiero nauczylam :) tak wiec... np Suwaczki dziecięce, suwaczek dziecięcy - Ślub-Wesele.pl na tej stronce zrob sobie suwaczek (tam wszystko jest wytlumaczone.nastepnie wyskocza ci takie linki i tam gdzie bedzie napisane "
Forum z obsługą UBBCode/BBCode (np. nasze forum: forum.slub-wesele.pl) - w polu podpisu dla Twojego profilu wklej poniższy kod (nie zapomnij ustawić opcji "Zawsze dodawaj podpis"): skopiuj ten kod w ramce. Pozniej wejdz w ustawienia na swoim profilu na forum babyboom. Wciśnij opcje Edytuj SYGNATURĘ i tam wklej ten kod ktory wczesniej skopiowalas (wklej w to pole tekstowe) i na koncu wcisnij "zapisz synature" Daj znac czy ci sie udalo :)
 
reklama
Monia filmik extra - malutka ślicznie chodzi
jak to oglądałam to mi się przypomniało jak mój pierwszy syn zaczął stawiać te pierwsze kroczki :)
równo na 10 miesięcy
jakie śmieszne są te pierwsze kroczki :-D

Aga
moja fasolka super :tak:
już tak mocno wali że myślę coraz częściej że to chłopak :-D:tak:


dobrej i spokojnej nocki życzę wam i dzieciom :-):tak:
 

Załączniki

  • ząbki.png
    ząbki.png
    11,2 KB · Wyświetleń: 27
Do góry