reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Czesc dziewczyny!
Wczoraj sie nie odzywalam nic bo jakos nie mialam sily ani nastroju :-( byłam wczoraj u endokrynologa bo po ciąży mi wyszło ze mam silna nadzynnosc tarczycy. Bralam leki i niby bylo juz lepiej. A na wczorajszyj wizycie okazalo sie ze pogorszylo sie i wpadlam w niedoczynnosc tarczycy :-( dlatego ostatnio czula sie tak zle :-( Kubuś też mi daje troszke popalić bo idą mu dwójeczki górne. Ale jest juz postęp bo w nocy daje mu do picia wode i budzi sie tylko dwa razy :-) daje mu tylko malutkiego lyczka picia i dlaej spi. Za to ja nie moge spac bo mnie męczą mnie jakies koszmary. Czy ktoras z was ma albo miala moze problemy z tarczyca? Bo troszke mnie przeraza ten problem :-(
 
reklama
Witam z rana:-)

IWONKA nie przejmuj się teściami,jak się urodzi dzidzia to na pewno zmienią zdanie.Zresztą nie rozumiem jak mogą wogóle tak mówic.Podobną sytuację miał mój brat.Mówili,że po co im drugie dziecko i takie tam,a teraz to przepadają za wnusią.Także głowa do góry,najważniejsze,że wy się cieszycie;-)Wydaje mi się,że w żłobku malutka prędzej się nabawi chorób niż w domu.Zdrówka życzę dla twojej córeczki.

LADY ja wczoraj wcięłam paczkę ciastek;-)Zresztą u mnie to nie ma dnia żebym czegoś słodkiego nie zjadła.Taki ze mnie łasuch na słodycze:-)A co do prasowania to ja znowu nie umiem tak rozwiesic prania żeby nie trzeba było prasowac:-)Zawsze prasuję wieczorkiem,bo w dzień nie ma za bardzo czasu na to.

SIWIUTKA to duży postęp z tym piciem i budzeniem się w nocy:tak:Ja też czasami mam problemy ze spaniem a raczej z zaśnięciem.Wydaje mi się,że za dużo rozmyślam o różnych sprawach i to przez to.

DOROTHEE mój mały śpi na płakiej podusi ale właśnie chcę mu zmienic na jakąś inną bo tą już całą zmiętolił:-D

Resztę dziewczyn pozdrawiam.Miłego dnia
 
Czesc jak tam nocka??? u nas spokojnie :)))


zaraz sie biore za porzadki hihihi:pdzieciaki cos sie rozkaszlaly bardziej mi dzis ...wiecx z seba nawet na szczepienie nie ide bo knie odesle babka anawet opierdzilei ze z takim dzieckiem do dzieci zdrowych przychodze........


mam mase roboty dzis znowu takze zaraz mykam ogarnac chate i do pracy...Dominik zostal dzs w domu nie idzie do szkoly bo straszniue kaszle wiec go zostawialam w domku to mysle ze mi troszke pomoze .....juz siedzie na metinie ale ta gra w sieci go wciagnela....:/

dobra lece milego dzionacha!!!!!

Dziewczyny mi jeszcze zostaly jakies mini cukierki w szafie pozniej nie kupuje juz nic buhahahahahahah
 
Dzień dobry!

Po wczorajszym deszczowym dniu nareszcie słoneczko zawitało do Gdyni. Młoda mnie dziś w nocy zmasakrowała, już dawno się tyle nie budziła. Albo zęby bo widzę że przebija się górna dwójka albo wczorajsza wizyta popołudniowa u jej kuzyna, dobrze się bawili, szaleli i może wrażeń moc nie dała jej spać. Niestety mi też nie :sorry2:.

Siwiutka - no niestety ja ostatnio też strasznie chudłam, poszłam zrobić wyniki i okazało się, że tarczyca zaczyna broić. Niebawem idę na powtórkę badań, jak się pogorszą to dostanę leki :dry::baffled:. No ale ostatnio przybrałam trochę na wadze więc może sytuacja się normuje:confused:.

Iwonka - a co teściowie mają przeciwko drugiej dzidzi? I jak wogóle można mówić coś takiego w twarz kobiecie w ciąży :crazy:.

Ala - wracając do tych bucików to mam mieszane uczucia.... niby kupa kasy ale jak dobra firma to może warto? Bo DD kupowałam takie zwykłe w osiedlowym sklepiku no i niestety teraz musi chodzić na gimnastykę korekcyjną bo ma płaskostopie (całe szczęście poprawia mu się ładnie). A że młoda może w każdej chwili ruszyć to muszę szybko coś wyszukać.
Mamy biegających maluszków co o tym sądzicie? Jak to wygląda u Was? Macie wrażenie że w butkach dziecko łatwiej uczy się chodzić czy raczej boso?
 
Dzień dobry z rana :)
U nas nocka średnio... mały budził sie kilka razy. Zauważyłam ze Kubuś zaczyna spac na brzuszku, chyba tak mu jest wygodniej. Dzisiaj wstalismy o 7. Ehhh... jaki mi sie marzy chociaz raz tak pospac do 12 :]
A jezeli chodzi o słodycze to ja tez jestem lakomczuszkiem :) usze cos slodkiego w ciagu dnia zjesc bo chyba bym nie wytrzymala :) a w nocy podjadam wafelki śmietankowe :)
KUbus oglada Myszke Miki wiec ja ide sie napic kawki:)
Milego dnia:-) kochane :)
 
Czesc kobietki

U nas nocka super. Cala przespana...fakt ze tylko do 6, ale ani razu pierwszy raz nie wstawalam do malutkiego :-):-) Oczywiscie wieczorem sam usnal...piekna sprawa
Teraz malutki usnal... idziemy dzisiaj do ortopedy, a pogoda pod psem...caly czas leje deszcz na przemian ze sniegiem buu, jak ja nie lubie takiej pogody

Siwiutka - gratuluje postepu u dzieciaczka,a co do mojego usypiania to chyba tak jak Asia, jak sie poloze to za duzo mysle i usnac przez to nie moge...a nie mam problemu z tarczyca takze nic nie podpowiem Ci w tym temacie.

Iza - ja jeszcze nie kupowalam mjemu Patrykowi bucikow...ma tylko takie welniane goralskie zeby mu w stopki bylo cieplutko podczas zimy...a uwazam ze lepiej na bosaczka dzieci ucza sie chodzic - nic ich przynajmniej nie ogranicza...

Lece cos chociaz zrobic. MIlutkiego dnia zycze
 
Witam:) u nas nocka ok, mała popłakiwała kilka razy ale nawet nie musiałam do niej wstawać, bo to było przez sen...obudziła się przed 9...jak fajnie, wyspałam się:):-)

Lady Lajla

Ja też mam ogromny pociąg do słodyczy, miałam nawet zrobić sobie takie przyżeczenie, że w poście od popielca do świąt nie będę jadła słodkości, kilka razy już tak robiłam, ale prtzed ślubem...ale stwierdziłam, że nie wytrzymam tym razem i już od rana w środę wsunęłam pączusia, którego przywiozłam od mamusi;) po prostu jeśli sa w domu jakieś słodkości to długo ich nie ma, bo ja albo mój mąż zaraz je opróżnimy:-D łasuchy dwa:tak:

Izabelinda

Jeśli chodzi o buciki, to ja zauważyłam, że Amelce łątwiej i pewniej się idzie w bucikach, kupiłam jej takie niemarkowe co prawda, ale myślę, że są ok...kosztowały 29zł...zazwyczaj pomykała w domku w skarpetach antypoślizgowych, ale odkąd zaczęła "tuptać" częściej zakładam jej jednak buciki...a jak jej się nóżki zaczęły teraz pocić, aromaty przed kąpielą, że hej:tak: u Waszych pociech też tak jest? jak ściągam jej rajstopki, to są mokre..

Dobra zmykam szykować kaszkę małej, i porządki....Miłego dzionka:)
 
Witam.
Dziewczynki jak zwykle przespaly calutka nocke :-)
LadyLajla
Masz racje Paulinka jest ciut ciezsza, od urodzenia jest ciezsza o te pare gramow.

Napisze cos wiecej po poludniu, teraz ide sprzatac bo przyjdzie do mojej siostry kolezanka na pourodzinowa kawe..

Milego dnia:-)
 
Poczytałam troszkę w necie:

"[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]Należy dobrać odpowiedni rozmiar poprzez dokładne zmierzenie wkładki wewnętrznej bucika. Przy każdym rozmiarze buta będzie podana długość wkładki.[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] Wkładka powinna być większa od stopy dziecka od 0,6 cm do 1 cm a stopę dziecka najlepiej zmierzyć odrysowując jego nóżkę np.na kartce papieru a nastepnie mierząc ten ślad. Ważne jest aby dziecko w momencie odrysowywania stópki stało całym ciężarem na ziemi."[/FONT]


A tu znalazłam firmy ze znakiem "Zdrowa stopa":
Producenci obuwia ze znakiem Zdrowa Stopa - zdrowe obuwie dla dzieci - obuwie, usługi, szkolenia, kursy, ocena obuwia, reklamacje obuwia, ekspertyzy obuwia, obuwnictwo, Centralne Laboratorium Przemysłu Obuwniczego


Umówiłam się z mym lubym, że po pracy jedziemy na poszukiwania :-)


 
reklama
hej laseczki :-)
widzę ze u was forum działało bo pisałyście :tak:
a u mnie nie działało wyskakiwał mi jakiś błąd :-:)tak:

co do nocek to u nas ok
ale od wczoraj pojawił się u Natana straszny kaszel nie ma go często ale słychać jest taki odrywający się :-:)szok: niby w niczym mu to nie przeszkadza bo przesypia nocki nie marudzi za bardzo w dzień
dla tego powiązałam go od razu z ZĘBAMI
ostatnio jak miał taki kaszel to osłuchowo był czyściutki i pediatra stwierdził że to zęby
więc teraz pewnie jest to samo :tak:

Iwonka
co za teście wrrrrrrrrrrrr - już nic nie dodam
bo u mnie się wszyscy cieszą :tak:
co do chorób w żłobku - to jest normalne że dziecko od dziecka łapie
jest to niepokojące jak dziecko kilka razy w miesiącu choruje
ale ponoć się uodparnia
no i trzeba dawać w miarę możliwości szczepienia i leki uodparniające
wiem że tak mamy żłobkowych dzieci robią

Izabelinda

z tymi bucikami to tak jak piszesz odrysować stopkę i zmierzyć
ja już teraz wiem jaki Nati ma rozmiar i kupuje wszystkie buty w tym samym rozmiarze
Natan obecnie nosi 20 i są troszkę za duże tak jak należy

Lady

co do czekolady :-)
to ja też mam straszne pociągi do niej
ostatnio stała miseczka na stole z orzechami w czekoladzie
a ja siedziałam o bok i oglądałam coś w tv
i tak bez kontroli ta ręka mi chodziła od miski do buzi
no i po filmie w miseczce było widać tylko dno a zawartości żadnej :tak::-D
ja normalnie nie lubię słodkości
ale teraz mam jakieś bum na nie - jezu dupa rośnie na maxa
wcześniej jadłam coś słodkiego tylko krótko przed okresem
a teraz jak coś widzę słodkiego to chętnie bym sobie skubnęła :-D

siwiutka

gratki dla postępów z nocnym piciem :-)

dorothee83

fajne masz te córcie :tak:
i jaki sukces pierwszy raz na nocniku i od razu siusiu
super :tak:

Tuschup

po co idziesz do ortopedy :confused:
bo nie doczytałam dlaczego :confused:

Monia

mój młody to prawie codziennie wstaje o 9 :-)
tylko o 7 mleko na śpioszka
ale kładzie się bardzo późno bo między 23-23.30
tak sobie teraz poprzestawiał :-(

Aga

a ty gdzie się podziewasz
co u dzieciaczków
jak tam moja Kiteczka :confused:

resztę buziam :-):-):-):-):-)
miłego dnia laseczki :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry