reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej kobietki

Jak tam minela nocka????...u nas ok. Maly zasnal sam (chociaz bylo troszke gorzej z zasnieciem niz wczoraj, ale liczy sie fakt ze sam)...przespal calutka noc hurrraaaa - tylko obudzil sie znowu o 6 i juz na nogach :)):-):-) achhh takze troche nieprzytomna jestem

MOncia - super filmik...swietnie malutka drepcze. ciekawe kiedy moj pojdzie sam...pewnie to kwestia kilku dni.

Patryk spi takze zmykam napije sie kawki
Buziaki dla wszystkich.
 
reklama
Hej Hej :)
Moja nocka byla średnia... Chociaz moj maly wstal tylko dwa razy. Niestety nie dal sie oszukac smokiem i musialam mu dac troszke pic. To jednak chyba kwestia jest tak ze w pokoju powietrze mam suche wiec Kubuś potrzebuje sie napic. Ale dzisiaj o 2 maly obudzil sie z przerazliwym placzem :( To byl chyba zly sen :/
a wstalismy o 7:30 :(

Ja juz kawke wlasnie wypilam :) Teraz czas sie wziac za sprzatanie :)

Milutkiego dzionka życzymy :)
 
Czesc dziewczyny....

kuzwa sie wkurzylam jak nie wiem co nie dosc ze tak mam malo czasu by tu szybko zajrzec przeczytac i jeszcze odpisac to jak juz kazdej z wass poodpisywalam juz konczylam to mi bateria siadla szlak normlanie mnie trafil bo czas zmarnowalam!!!!!!!

ok wybaczcie ale nie odpisze juz drugi raz ....... tak czy siak jestem na czasie.... podczytalam....zeby nie bylo hihihi....


a u nas nocka super karmienie w nocy ze dwa:) a tak spi od karmienia do karmienia...wiec ekstra .....

od wczoraj sebek cis mi marudzi strasznie ciagle pojekuje ciagle go cos wkurza i ciagle czuc musi mnie....wiec nie weim czy to dalej zeby czy sie cos powaznego u niego rozwija ... bo katar dalej jak colera i kaszlelek choc sporadyczny to jednak brzydki oskrzelowy taki...... no nic dalej inhaluje i syrop chyba zmienie ze stodal na deflegamin jak myslicie?
 
Ostatnia edycja:
Hej Lady ja swojemu dawalam deflegmin i hedelix + oklepywanie pleckow ( mial niedawno zapalenie oskrzeli) i to mu pomagalo (oczywiscie niestety mial tez antybiotyk), ale po antybiotyku pozostal nieduzy kaszelek i te syropki mu pomogly....pozniej tylko profilaktycznie (mial taki delikatny sporadyczny kaszelek) przez 3-5 dni podawalam mu drosetux i tez bylo ok. Buzka
 
Marta a jaka dawka teraz deflegamin? 5 kropli>? ja zapomnialam a kuzwa niedawno jeszcze podawalam ale opakpwanie wywalilam ostatnio niepotrzebnie a na nim zapislaam sobie

a drosetux jaka dawka? bo stodal dawlalam 5ml a drosetux 2,5?
 
Hej.
U nas nocka super, tzn z Ania super, Paulinka o 1 sie obudzila i wiercila sie po calym lozeczku wiec wzielam ja do lozka i spala z nami do rana, ja zbytnio sie nie wyspalam bo miajsca lezacego mialm ok 30 cm :crazy:
 
Witam ja na wczasach z mala u rodziców , odpoczywamy troszkę
milenka zaczyna coraz odwazniej puszczać się w siną dal ale jeszcze ją czasami zawieje na boki i bach na pupcię , ale teraz to juz przypomina normalne chodzenia czasami najlepiej jej wychodzi jak się zamysli trzyma cos w raczkach i gada nagle idzie gdzies i jak się zoriętuje że idzie to bach na tyłeczek :-D

wszelkie chorubsak sobie poszły kaszlu i kataru już tez w ogóle nie ma na całe szczęście , a wczoraj troszkę na sankach pojeżdzilyśmy:)
Ala ja dawałam deflegmin przez 7 dni 2x5kropli po spaniu i po 30min oklepywanie a później przez 10dni 1x10kroplii oklepywanie po kaszlu i katarze ani sladu
trzymaj sie kobieto

Iza u nas było bez problemu odstawienie bo mała sama reguralnie zmniejszała sobie jedzenie cyca az wkoncu zostały nam tylko nocki więc sam pokazm sobie redukcję przeprowadził i wkońcu przespała nocne karmienie więc już jej więcej nie dawalam a janie czuje żadnego napełnienia w piersiach jeszcze coś tam jest ale to tylko kwestia czasu zeby zanikł całkiem chyba

Siwiutka witaj ja w nocy daje tylko i wyłącznie wodę bo tez czasami mi sie budzi ale rzadko wolę trochę przytulic i zaraz zasypia spowrotem no chyba że pobudki przez zeby to co innego

pozdrawiam całą resztę bo mi juz tu się wspina mala alpinistka
 
Witam!U mnie nocka spokojna, Patryk obudził się tylko raz,dałam mu smoka i od razu odlot:-DTeraz śpi,to muszę sobie szczelic kawkę.

MONCIA super filmiki,słodzizna ta twoja córunia;-)

MARTA mój czasem też od razu nie zasypia,tylko muszę parę razy zajrzec,dac buziaka,ważne,że sam:-)
 
reklama
Do góry