reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

RUDA fajnie,że sie imprezka udała:tak:;-):-)

MONIKA u nas też dziś roztpoy i ciapa starszna aż nie miło się chodzi:sorry2: ja chce dać modyfikowane do 2 roku życia ale my skazowcy:-(

SIWUTKA śliczny synuś:-)nie wiem moze mu po prostu nie dwaj on może nie potrzebuje a przyzwyczajony jest....nasz dzieci nie potzrenują dużo picia myślę że maks 250ml na dzień i na noc wystarczy moze wiecej w lato ale tak nie wiem spróbuj ograniczyć....

ASIA pranie sprzątanie gotowanie:-pa kiedy odspaka hehe wieczorem jak dzieci nasz śpią:happy:

ja dziś się namachałam gołąbków i siedzę mały usnął............
 
reklama
Ruda

Ja jeszcze nie wiem jakie bedę dawała małej, a tak wogóle to ja już teraz dodaje to mleko z kartonu do różnych zupek sosów, mała je i nic złego sie nie dzieje, najwazniejsze, że nie ma alergii na takie mleko...ja bede kupowała to z kartonu albo rodzice beda nam przywozić prosto od krówki, ich sasiad ma, to nie byłoby problemu....tylko niecodziennie, bo rodzice mieszkają 30 km od nas...:-( GRATULUJE CZWARTEGO ZĄBKA, MOJA TEŻ MA CZTERY, ALE ZARAZ BĘDZIE PIĄTY, JUŻ PRZEŚWITUJE....:-)

Wreszcie mała śpi, odpocznę troszkę, bo jestem padnięta jakaś taka:( miłego popołudnia życzę:)
 
RUDA - dzieki :) zastanowie sie, moze wysle malego zdjecia na jakis casting do reklamy pieluszek albo cos :)
ADA - widzisz kochana to nie jest takie proste "poprostu mu nie dawaj" wtedy jest taki placz ze szok :] ale poprocujemy nad tym :) Moze zaczne od przestawienia go na wode do picia :)
 
Najpierw poszukaj sobie suwaczka który chcesz wrzucić, stwórz go i skopiuj adres z BBCode do podpisu.

W tym celu musisz wejść na Ustawienia i w tabelce EDYTUJ SYGNATURĘ wkleić ten adres. Potem zjechać niżej i zatwierdzić sygnaturę. Sygnatura to właśnie jest podpis, można tam wklejać suwaczki, glittery (błyszczące napisy), zdjęcia.

Jak nie wiesz gdzie znaleźć suwaczki to wejdź w google albo z któregoś z naszych postów kliknij na suwaczek, który Ci sie spodoba.
 
reklama
Do góry