reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Witam mamusie wieczorowa porą ! :yes:

Dzisiaj dzionek jakoś zleciał mielismy jechac na zakupy i z Kubusiem do figloraju ale skończylo się na sankach prasowani i siedzeniu przed telewizorem jakoś nam się nie chciało jechać:no: a i dobrze zrobiliśmy bo nasz mistrz dzisiaj tak się obkupcył że miał nawet szyję brudna :szok: nie mam pojęcia jak on to zrobił przecież miał papmucha hm... i oczywiście musialam go kapać a mój mąż stwierdził że zaraz pawia puści ale jaja mówie wam ... :-D

a wieczorkiem malutki wariował u nas na łózku w pewnym momęcie nałożył sobie pieluchę na głowę i odjechał w świat snów i narazie spi zobaczymy jak nocka oby spokojnie ;-)

a i jeszcze jedno ucze go pic z niekapka ale jakoś nie chce zabardzo gryzie i bawi sie raz pociągnie i tyle :baffled: a jak mu dam pić ze smoka to wypija wszystko na raz :huh: a jak waszym idzie picie dajecie niekapy czy butle ?



 
reklama
Hej
u nas nocka spokojna..zaraz wcinamy sniadanko i młody oczywiście chce koniecznie na śnieg iść...:-Ddzieci to uwielbiają zimę a ja już tylko odliczam dni aż będzie ciepło:-p

Lene
wiesz a może spróbuj TORMENTIOLem jej posmarować? to taka maśc przyspieszająca gojenie..mi polecila ją pediatra jak miała przy ospie odpażenia ..smarowalam 2 razy dziennie przez 4 dni a w zasadzie po dobie jużbyła poprawa..tam jest napisane że nie stosować u niemowląt ale pediatra uspokoiła że 4-5 dni jak się posmaruje to będzie ok..kosztuje ok 5zł i jest bez recepty: .:: TORMENTIOL MAŚĆ TUBA - leczenie trudno gojących się ran - AptekaOTC.pl - leki bez recepty
hehe no wloski moja to ma..ale syn jak się urodził to byl niemal łysy :-p

Rybusia
niekapek..hahaha...taaa..no mamy w domu Lovi niekapek: k2` Canpol Lovi kubek niekapek 12m+ 250 ml 21/861~ (553088236) - Aukcje internetowe Allegro to mała zamiast pic z niego uskutecznia rzut niekapkiem w dal:-D:rofl2::-Dtrochę go pogrysie i nawet nei ma mowy żebo zassała cokolwiek z niego poki co..ale syn też musiał się "przyzywyczajać"dość długo do niekapkawięc jestem cierpliwa...

zamówiłam nocnik,zwyczajny bez bajerów i pozytywek...nuk'a o taki..najprostszy jaki znalazłam: NUK nocnik 1szt, maluszek (545886764) - Aukcje internetowe Allegro :rofl2:zastanawiam się jak pójdzie przyzwyczajanie córci do tego sprzętu:-Djuż to widze..cuda na kiju jak synek..potrafił dziwne zastsowania dla nocnika wynajdować :-p

wszystkim zyczę miłej niedzieli!!! Pozdróweczka dla Was:happy::happy::happy:
 
Witajcie kobietki
Nocka spoko tylko 2 razy wstawalam, raz tylko mleczko, ale skubany juz o 6 na nogach....kiedy on dluzej pospi....teraz spi, a mamusia ma chwilke zeby chociaz sie przywitac...
Zęby chyba znowu ida bo normalnie az sie trzesie jak cokolwiek wezmie i zaczyna gryzc.

A co tam kochane u Was...jak niedziela mija???

Jak sie obudzi lecimy na spacerek...znowu troszke sloneczko sie pokazuje.

Rybusia - nie wiem wlasnie jak Twoj maluszek to zrobil..musieliscie miec naprawde niezly ubaw...moj maz tez by pewnie pawia puscil...tylko on to napewno :-D:-D:-D jak ja malego przebieram to on wychodzi bo juz mu sie wszystko cofa...hihihi.

Tak wogole to on ani razu nie przebral malego...a jak tam Wasi mezulkowie???

Anekha - ja tez bylam wczoraj w sklepie i chcialam kupic nocniczek....i nie moglam sie zdecydowac jaki...musze na spokojnie sie przejsc jeszcz raz i cos wybrac

Ok lece....milutkiej niedzieli zycze
 
Dzień dobry!!!

LENE
witaj fajnie,że że córeczka się troszku uspokiła i ty się na pewno więcej wyspiasz bo widamo praca....i współczuję ząbków:-(męczą się bidulki....

AGUŚ Niteczka śliczna na zdjęciach i śpi słodko jak aniołek...buziaczek dla niej....kurcze musze sie zabrać za niekapek ale mam zapał bo nocnik hmmm ja i tak uważam,że za wcześnie

TUSCHUP hehe mój przebra pare razy może dwa razy wykąpał ogólnie sama zajmuję sie małym jego nie ma nigdy w domu wraca 22-23 czasem jest w niedziele i w sumie to przsiedzi cąłą a ja mam tylko podwójną robote:-):-);-):nerd:

u nas nocka ok mały spał ładnie....wstał o 4 na mleczko zjadł i nynał do ósmej etraz po obiadku wtrąbił banana jeszcze i chasa ale zaraz idzie spać....hurrraaa:-D
 
Witam wszystkie mamy :) Jestem na forum pierwszy raz i dopiero sie wkręcam w ten magiczny świat maluchów i mamusiek :) Mam 10 miesiecznego synka Kubusia :) POzdrawiam:-)
 
witam wszystkie mamusie na koniec weekendu:):-( w końcu mam chwilkę, żeby cosik napisać....u nas ok, mała przesypia ładnie nocki, czasem się budzi ale na szczęście rzadko, wstaje zazwyczaj około 8.00...teraz już ziuzia:-) och cudowne są te chwile...cisza, odpoczynek...:-):tak: a jak tam u Was, jak po weekendzie>? jak pociechy? nasza chodzi na całego, tu i tam, potrafi już przejsć z jednego końca pokoju do drugiego, a kawałek drogi jest:) ZAŁĄCZAM WAM FILMIK Z POCZĄTKÓW CHODZENIA, TROCHĘ SIĘ GIBA ALE WAŻNE, ŻE PRÓBUJE....POZDRAWIAM, DOBREJ NOCY, ODEZWE SIĘ JUTRO...PA

Wrzuta.pl...
 
DZień dobry!!

Widzę,że cisza jak makiem zasiał:sorry2:

RUDA jeszcze szaleje na imprezie;-):-)mam nadzieję,że się udała ...

MONIA mi się film nie wyświetla:-(

SIWIUTKA witaj.......:-)

u nas nocka ok mały się standardowo obudził o 4 na mleczko wypił i papusiał do 8 a mi się dalej chce spać:baffled:zjadł i zaraz się na jakieś zakupy wybierzemy codzienne:blink::happy:
 
Dzien doberek koietki

Jak minal weekendzik???
U nas nastapil przelom w usypianiu nocnym. Wczoraj po kapieli bylo mleczko chwilka przytulenia do odbicia slodki buziaczek i niunio wyladowal w lozeczku i bez zadnych przeszkod sam usnal....normalnie bylam w szoku... myslalam ze bedzie strasznie protestowal ze nie lezy ze mna w naszym lozku, a on nic - raz tylko sie podniosl zobaczyl ze wychodze i cos tam zaczal postekiwac, ale podeszlam polozylam go i wyszlam...a on nic - za jakies 5-10 minut zasnal....poprostu SZOK i jednoczesnie zadowolenie. Zobaczymy jak bedzie dzisiaj, czy tez tak samo, czy to byl tylko jednorazowy mily akcent. Mam nadzieje, ze juz tak zostanie.....
Spal mozna powiedziec cala noc, bo ani razu w nocy nie zjadl mleczka tylko dopiero o 6 kiedy wstal, a tak to tylko kilka razy musialam wstac i go przykryc bo sie rozkopywal i ze 2 razy dac smoka, bo cos zaczal plakac...ale zaraz sie uspokoil, smok zostal wyjety z buziaczka i dalej spal....chyba cos zaczyna zmieniac sie u mojego maluszka....NA LEPSZE...oby tak dalej

Witam nowa mamusie.

Ok lece kochane wypic druga kawke.
MIlego poniedzialku.
 
reklama
Do góry