reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej kwietniówki!

Witam ponownie "po latach".
Ala - dzięki za zaproszenie :-)

Zdrówka dla wszystkich chorych i gratulacje dla biegających dzieciaczków!

U nas na razie tylko próby samodzielnego stania, Pati jeszcze nie dojrzała do chodzenia. Za to przy meblach obejdzie cały dom naookoło.
Co do picia to na razie głównie cyc, smoka, butli młoda nie toleruje, z kubka niekapka nie potrafi. Czasem daję więc zwykły kubek jak Madziujka. Najlepiej od małego uczyć dobrych nawyków bo czym skorupka za młodu nasiąknie... :tak:;-)
Jedzonko Patusia je mieszane, bo kaszki, obiadki słoiczkowe (nareszcie zaczęła je porządnie trawić), kanapki, no i od nas z talerza też już prawie wszystkiego posmakowała. Przyprawiam normalnie tylko w mniejszych ilościach niż kiedyś i raczej natką pietruszki, bazylią, koperkiem i innymi ziołami niż solą i pieprzem.

No i rośnie w oczach mój klopsik :-D Ostatnio jak ważyłam to miała 10,160.

A na koniec oczywiście: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ZAFASOLKOWANYCH KWIETNIÓWEK!!!
 
reklama
Hej mamuski
Nareszcie u nas piekna pogoda. Sloneczko od samego ranka swieci, az sie chce zyc....juz z malutkim raniutko bylismy na spacerze...teraz rozrabiaka spi...jak wstanie planujemy jeszcze raz wyskoczyc na powietrze po tatusia na stacje :-)

U nas nocka kiepska co 2-3 godzny na nogach masakra, ajuz myslalam ze bedzie dobrze....nie wiem moze wyczul ze taty nie ma hihii

Lady - zdroweczka zycze Tobie i Twoim pociechom i glowa do gory wszystko co zle kiedys sie konczy....miejmy nadzieje ze niedlugo..trzyamm kciuki

Pozdrawiam pozostale mamuski i milutkiego dnia zycze
 
hej laseczki
u nas wszycho ok
mały tylko troszkę taki marudzący może zębole bo ślinotok straszny

ja nie wiem co wy o tych śnieżycach piszecie bo u nas totalna susza od kilku dni aż jestem zła bo młody ma ferie i nie ma śniegu
ale za to dobrze że stok u nas sztucznie naśnieżają to chociaż tam na narty z nim jeździmy - co za pech jak nie maił ferii to śnieg padał cały czas a teraz nic

u mnie znowu brak czasu
zaraz muszę zasuwać do jakiegoś marketu bo w sobotę mam imprezę
i muszę kilka sałatek machnąć i jakieś mięcho upiec
a mam takiego lenia
jezu jak mi sie nie chce stać cały piątek i sobotę przy garach
ale rodzinka na siłę się wprosiła heheh:rofl2:
na zaległe urodzinki:-)
i nie ma wybacz - jak babcia powie to tak musi być hahaha:-D

wasze dzieci teraz też tylko chcą chodzić :confused:
bo Natan nie daje mi spokoju
cały czas chce żeby z nim chodzić :szok::rofl2:
jak z nim nie chodzę to nauczył się tak wymuszać takim żałosnym płaczem
i podkową na buzi
mały szantażysta :wściekła/y::-D

ok lece bo już mało czasu
a nie chce po nocy smażyć i gotować
miłego weekendu laseczki :-):tak:
 

Załączniki

  • ząbki.png
    ząbki.png
    4,9 KB · Wyświetleń: 71
Ostatnia edycja:
RUDA chciałabym się z tobą zamienic na tą suszę,bo już mam dośc tego śniegu.Codziennie sypie.
Mój też ciągle chce chodzic albo na rękach.Od wczoraj też taki marudny,ani chwili sie sam nie zabawi.
Udanej imprezki:-)My też jutro imprezujemy;-)

Pozdrawiam wszystkie cieplutko i życzę udanego weekendu:-)Odezwę sie kolo niedzieli.Pa
 
Witam:) ostatnio rzadko tu wpadam, odkąd mała ruszyła na nogi to ciągle trzeba mieć ją na oku, boję się żeby się gdzieś nie walła i nie zraziła do dalszego chodzenia...wogóle to ostatnio już mniej śpi w ciągu dnia, zazwyczaj dwie drzemki po 45 minut...bywało więcej, także nie wyrabiam się ostatnio z obowiązkami domowymi...dzisiaj trochę więcej czasu mam, bo obiad wczorajszy, zrobiłam chrusty, mężulo się ucieszy jak wróci z pracy:-) teraz marna śpi, mam wolną chwilę, chociaż muszę jeszcze parę rzeczy ręcznie uprać...

RUDA

WSPÓŁCZUJĘ STANIA PRZY KUCHNII, JA TEŻ TEGO NIE LUBIĘ, GOŚCIE LADA CHWILA A CZŁOWIEK SIĘ POCI ŻEBY ZE WSZYSTKIM ZDĄŻYĆ I DO TEGO JESZCZE BOBO UCZĄCE4 SIĘ CHODZIĆ...JA NA SZCZĘŚCIE NIE MUSZĘ CHODZIĆ Z MAŁĄ ONA SAMA Z SIEBIE IDZIE GDZIE CHCE...POKONUJE CORAZ DŁUŹSZE DYSTANSE, JESTEŚMY W SZOKU Z MĘŻEM...:tak:

dobra zmykam narazie, lekkie pranko...miłego popołudnia...

 
Dobry wieczór!!

IZA a nie bedzie ci przeszkadzało wzajemne lizane rowków:crazy:

ALA nasz się przebił raz dwa teraz idą górne ale jeszcze trochę do wyjścia mają...

RUDA susza u cię to cię prześlę trochę śniegu...jak chcesz a mi daj swój susz:-)...ja mojego nigdy za ręce nie prowadzam ot za leniwa jestem:-p;-):-)a czyje urodzinki:-)

MARTA przeslij trochę słonka do nas....

pozdrawiam resztę...wpadne wieczorekim:-):happy:
 
Hejka

Ada to ty taki leń ja ostatnio żeby nie schylać się zabardzo próbowałam małął uwiązać na szaliku pod pachami i tak sobie ładnie szła ale za bardzo ją ten szalik interesuje i nie patrzy gdzie idzie :wściekła/y:, więc poprostu dalej sama musi próbować jak ma ochotę na pionowe chodzenie to podnosi się przy czymś i maszeruje ile się uda a potem bęc na tyłek , a jak niema ochoty na pion to niema zmiłuj nawet za ręce nie pójdzie tylko odrazu ugina kolanka do raczkowania

Izabelinad witaj faktycznie sto lat Cię nie było, byłam ciekawa co u was fajnie zę mała się super rozwija a do chodzenia dorosnie w odpowiednim momencie , a raczkouje czy raczej jest z tych nie raczkujących , podziwiam że jeszcze karmisz my rozstałyśmy się z cycem tez niedawno bo 14 lutego poprostu przespała karmienie nocne i tak juz zostało

Alu jeju kiedy cię ominą wkońcu te choróbska , przecierz ty nawet nie masz czasu odpocząć biedulko a mały niedość zę ząbki to jeszcze katarzysko i inne współczuję i mam nadzieję zę szybko minie

Ruda śniegu to i ja mogę wam podrzucić u nas dość sporo dzisiaj miałam problem wóżkiem przejechać aż się zasapałam

Asia to twoje maleństwo tak codziennie cię rozpieszcza wstawaniem o 5 i co ty znim wtedy robisz ja bym się wściekła jakby mi wstawała moja o 5 jeju ja bym na rzęsach chodziła chyba , Milenka wstaje zazwyczaj o 7,00 +-30min, ale dzisiaj to kurcze zęby ja wkurzały i obudziła się o 4 a zasnęła dopiero o 5,30 już miałam dość a ta wędrowała po łóżku w tą i spowrotem

Ale mamy kolejne dwa ząbki były dwa na dole teraz dwie piękne jedyneczki na górze sę pojawiły
Pozdrawiam
 
reklama
hehe dziewczyny jak macie problem ze śniegiem to dawajcie go do Bydgoszczy
ja go z chęcią wezmę bo nie lubię zimy a tym bardziej bez śniegu :tak::-D
Ada
a moje urodzinki :) :tak:
i nie chciałam nic robić ale babcia prawie beksę walnęła jak to usłyszała :-Dno i nie mogę takiej przykrości robić jedynej mojej babci :tak:
dobra zmykam do kuchni kroić i smażyć dalej :tak:
dobrej nocki laseczki:-)
 
Do góry