reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

ladylaila-mozesz miec takie wrazenie, bo mi to tez przez mysl przemknelo, ze tak mozecie myslec. (pisze bez polskich znaków, bo maly spi mi na 2 rece) Mialysmy z masek podobne ciaze, dlatego jestem zszokowana jej wiedza o zagrozonej ciazy, bo miala wielka wiedze, o ktora ciezko bez doswiadczenia. teraz ona znika ja sie pojawiam i to jeszcze z chorym dzieckiem.
Bywalam tu w ciazy a teraz sledzilam Was od chwili gdy zobaczylam, ze masek jest w 2 ciazy, bo strasznie sie boje, ze w nastepnej ciazy bede znowu lezec (a wtedy juz bedzie Filip w domu) i rozumiesz sama chcialam zobaczyc jak przebiega jej ciaza po leonku.
Jestem jej wybrykiem przerazona - moim zdaniem dziewczyna jest chora i ma schizofrenie, podszyła sie pod kogos dobrze jej znanego i zyje zyciem tej osoby.

Lady - nie udowodnie Ci słowami, kim jestem, ale mieszkam pod wrockiem, moge Ci podac telefon stacjonarny na priw albo zapraszam na kawe, a moze masz inny pomysl, bys mogla zdoyc do mnie zaufanie.
 
reklama
Ponadto, moje dziecko urodzilo sie za wczesnie, na Dyrekcyjnej, ale Filip był duzy i calkiem zdrowy, nie mial oznak wczesniactwa wiec wogole nie byl tak traktowany. Jest cudownym, rozesmianym dzieckiem, a chory jest pierwszy raz. Lady na priv wysle ci moje dane do sprawdzenia na naszej klasie.
 
ALA bierze wszystkich pod ostrzał:-D:laugh2::-D:laugh2:


A ja mam pytanie guglag możesz powiedzieć jak masz na imię ile razy piszę twój nick zawsze się mylę:sorry2:

ALUNIA ja dziś tak od 4 i w końcu to padłam hahahaha co wstałam dałam smoka to ten śpi ja pod kołdrę zamykam oczy łeeeeeeeeeeee dobra wstaję daję smoka ok siedze ok czekam ok to się kładę i znowu to ma wyczyucie hahahaha

ANETA najważniejsze,że już z głwoy te urzędy
 
Jestem Gośka, a guglag to ksywka pochodząca od mojego panieńskiego nazwiska.
Jak się nauczę to wkleję zdjęcia.
Mały sypia mi w przeciągu dnia 2 razy po max 1 godz. a dzisiaj pospał 4 godziny - szok, ale go ta temperatura męczy
 
witam z wieczorka..:-)
Gulgag a z ktorej strony wroclawia bo ja tez z okolic jestem ;-)

a gdzie to sie podziewa nasza mamusia z piekla rodem?? dawn:-Do jej nie bylo.. zreszta wogole jakis zastoj tuaj sie chyba zaczna.

ja sie przyznam ze mala na noc biore do lozka bo bym chyba swira dostala jakbym nad nia tak wisiala cala noc... wiem wiem - spioch i leniuch ze mnie straszny:-p

no i dobilam do setki ;D - w postach
 
hehe Ada - zapraszam:-)
 

Załączniki

  • 5cff878cb0523fc7b1c3b93985249938.jpeg
    5cff878cb0523fc7b1c3b93985249938.jpeg
    18,5 KB · Wyświetleń: 11
wlasciwie wracajac do tej nieszczesnej historii to wydazylo sie to w Grecji prawdopodobnie serduszko przestalo bic a pozniej zaczelo znowu..:-( ale tego juz nie ma jak sprawdzic, fakt jest faktem ze tak sie stalo i w sumie to bylo na prawde straszne ...

ja zaczne wprowadzac dopiero jak mala skonczy 6 miesiecy i juz..nie przekonuja mnie te nowe mody.. a wiadomo nie ma nic lepszego jak mamusine mleczko!:-D
do tego nie wiem jak to bedzie bo czytama przedwczoraj ze mleko krowie to dzieciom dopiero kal skoncza 3 lata mozna wprowadzac... i wlasnie troche mi to komplikuje bo chyba az 3 lata to nei chce karmic! a znowu modyfikowane podawac mam jakos opory..:baffled:

kasiak gratulacje 100! :-D ja to juz nawet nie licze.. to tak szybko sie nabija :-D
 
reklama
Hej:-)
Gosiek ;-)widzisz jak traume mamy:-D:-D;-), wycaluj Filipka nich szybko zdrowieje

Kasia juz setka:szok: no popatrz a nie wygladasz:-p:-D;-).....oczywiscie do picis sie przylaczam:rofl2:
u nas znowu dzien w sklepie:crazy:, ale wszystko zakupione:-), i teraz do szkoly:rofl2:
jutro tez zajrze pod wieczor bo sie z koleznka umowilam:rofl2:

nie pisze do kazdej z osobna bo weny nie mam:baffled:

sle buziaki wsiem










 
Do góry