reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej
An - mi pasuje :tak: ja nie mam jakoś werwy iść do stomatologa :sorry2: współczuję 4 dziurek ;-)
Asiu - a to duży katarek? Natalka też kicha, zasem coś tam słychać w nosku, jak jest mocniej to wpsikujemy tylko wode morską i nic wiecej :nerd: A jak ty sie pieszesz na spotkanko?
Aga - no ja raz daje butle ale może zapodam dwa, bylam u pediatry too mi przepisała bebilon pepti, zobaczymy jak po tym mleczku bedzie ze skórą małej
Masiu - ja to bym zjadła lody :-p zaraz sie zaczną ogórki kiszone i czekolada hihi :-) dobrze że Leoś grzeczny ;-)
Iwonka u mnie bedzie syn w nastepnym tyg, nie sadze by chciał mi towarzyszyć, a głupio mi by było go zostawić w domu samego na kilka godziny - zresztą nie wiem jakie bedzie miał plany, i czy nie rozwinie nam się infekcja (na co chyba się zanosi):wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Asiu - no szkoda, ale najważniejsze wasze zdrówko, więc trzymam kciuki żeby żadnej infekcji nie było!
wiecie co, od jakiegoś czasu na moim balkonie gruchały sobie dwa gołąbki i tak ciągle przylatywały, 3 dni nie zaglądałam na balkon, dziś zdjemuje pranie patrze a tam zajefajne gniazdko z jajeczkiem :-D będziemy mieli dzidziusia :-D:-D mąż będzie zły bo srają na balkon, ale chyba nei wyrzuce na bruk rodzinki :cool2:
 
Lene - to gratuluje susełka :tak:, ile ja bym dała żeby moja niunia przespała chociaż pół nocy... a to 2 budzenia a od 5 to już snu nie ma :baffled: i tak dzień w dzień, kiedy dzieci przesypiają noce?:confused:

Iwonka to niestety bardzo indywidualne :(( jedne dzieci to susełki inne nie lubią dużo sypiać. Gadałam z matką bliźniaków już ok 13 m-cy i jedno śpi w nocy a drugie sie budzi i nad ranem jak widno nie chce spać i budzi drugie. Mówła ze myślała jak przejdziena butelke sie poprawi ale maly jak nie był śpiochem i sie budził tak dalej robi.

ps moja też patrzy na TV, szczególnie jak starszy bajki ogląda lub teledyski

ps2 czy zmieniacie dziciakom w nocke pampki?
 
Asiu - ja nie zmieniam z racji tego że mała strasznie sie rozbudza i płacze, zmieniam już po karmieniu o 5, chyba że czuje że zrobiła kupke to już wtedy zmieniam ale na szczęście robi to bardzo żadko :tak: mojej małej to nawet w dzień nie przeszkadza jak ma zasiusianą albo zakupkaną pieluche ;-) Natalka chyba należy do tych dzieciaczków co nie za bardzo lubią długo spać :dry: mam nadzieje że to sie zmieni choć troche, może jak wrowadze pokarmy stałe:confused: już moge przeboleć to że sie budzi o 5 ale żeby przedtem nie budziłą sie 2 razy w nocy :sorry2:
 
Renia nie wiem:rofl2::cool2:


Dzień dobry:-)


:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Tos mi pomogla;-)

juz sa naprostowani wiec nadazam za nimi;-):cool2:

Dziendoberek

U nas goraco:cool2: ale tez zle:-p bo sie nic nie chce:sorry2:

Ze spaniem to tak juz jest, jedno spi a drugie bryka......to jest urok dzieci:-D
Bartolini spi poki mama spi:-p wiec mama nie narzeka:-), a budzi sie w nocy nawet i 3 razy:-)
A co do telewizji.....dzieci (mlodsze i starsze) nie powinny ogladac TV na lezaco:happy2:, ze wzgledu na oczka, maja bardzo "gibkie":-D;-) .....i w pozniejszym czasie zezem sie moze skonczyc......ale to moje zdanie:-p a Wy wcale nie musiecie go czytac:-D;-) i sie nim przejmowac;-)

No i my po wizycie u zebologa, ale mala se nie dala nic zrobic....a wlasciwie to se nie dala znieczulenia wstrzyknac:baffled: i lipa:dry:, teraz czekamy na skierowanie do kliniki, i porobia jej wszystkie zeby naraz i bedzie ok:happy2:.....mam nadzieje:baffled:

Ide na dwor z Cieciuniem, przynajmniej spac pojdzie, bo jeczy, a ja sie poobijam:-D

Do wieczorka
 
Dobry. Ja już po wizycie u ginka i jestem szczęśliwa.
Fasolka rozwija się bardzo dobrze. Moje wyniki badań kwi są bardzo dobre.
Ciśnienie w normie. I to czego się bałam, bo przy Leonku nie było cudowne, macica jak to powiedział gin "w 100% wydajna"
a i termin z 13 na 3marca się przesunął. No i dostałam pozwolenie na wakacje. Tak więc jadem na mazury:tak::tak::tak:
boziu jaka jestem dzisiaj szczęśliwa:tak::-):-):-):-)

zaraz poczytam co tu u was:-)
 
no i się naczytałam nie za dużo miałam do czytania:-)

Renia ma rację dzieci nasze maluszki nie powinny patrzeć w telewizję, to może uszkodzić gałkę oczną. Obraz w tv za szybko się zmienia. Do tego dzieci do 1roku życia nie powinny oglądać telewizji bo może zostać zahamowany rozwój.
Możecie uznać za przesadzone ale to się potwierdza, dzieci które za wcześnie oglądały tv często mają problemy z nauką mowy co dalej prowadzi do kłopotów z nauką itd.

Lene zazdroszczę takiego spokojnego ludka. No niby nie powinnam narzekać Leon budzi się ze 2razy. I fajnie gdy głodny, albo po prostu się obudził, postęka poje i śpi. Gorzej jak się obudzi bo mu źle na duszy. Choć z W. zaczęliśmy zimny wychów, jeśli Leo nie chce jeść, pielucha czysta, hrabiemu nie za ciepło nie za zimno, to przytulamy i do łóżeczka. Protestuje i protestuje ale jak się okazuje, że rodzice wredni nie reagują to się uspakaja:tak:
 
reklama
Do góry