reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Alu my karmimiy sztucznym Nan HaSensitive dla dzieci z problemami trawiennymi i kolkami.....

ja tylko na chwilke.... bo mielismy ciezka noc i ciezki dzien dzis ehhhh..........
Michalek wczoraj po kapaniu nie mogl zasnac i marudzil do 22-ej potem zasnol i o 1-szej zjadl butle i o 5 obudzily mnie dziwne dzwieki:no::szok::szok: zerwalam sie jak szalona z wyrka a tu maly w lozeczku czerwony i nie moze zlapac oddechu:sad::sad::sad: boze jak sie wystraszylam myslalam ze wyjde z siebie wzielam go szybko na reke glowe w dol i wrzask na mojego zeby mni pomogl i jakies pianki mu poszly z buzi:no: :szok::szok::szok: niewiem co to bylo:no::no::no: i od rana po lekarzach:no: najpierw pediatra poten skierowanie do poradni patologi noworodka tam pani dr juz na nas czekala i Michal wyglada na zdrowego nie wiadomo co to bylo i mamy nadzieje ze to jednorazowy incydent:-:)-:)-( ale pobrali mu morfologie i bilirubine i jeszcze mamy isc na usg glowki zeby wykluczyc bezdech:no::szok:
i jeszcze jak mu wbily igle to krew nie leciala i krecila mu tam ta igla auuuuucccccc.......... patrzec na to niemoglam jak go mecza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
okropnie sie boje:sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad: i teraz caly czas mam go na oku.......
kolki mu przeszly to teraz mu sie ciagle cos podnosi u usnac nie moze ajjjjjjjjjjjjjjjj:no::no::no:

cholerka jakaś zaraza czy co:wściekła/y::angry::no: :sorry2:
Maju współczuję. Okropne jest to kiedy coś się dzieje z maluszkiem. Oby to był pojedynczy taki incydent. Może mleczkiem się zachłysną. Ech. Mnie od kompletnego ześwirowania ratuje monitor oddechu tanie nie było, ale:-(
 
reklama
wiecie co mam może trochę głupie pytanie ale jakich używacie pieluszek??
Czy wam przeciekają?? Pampersy przeciekały pleckami, happy między nóżkami nam przeciekły. Do tego Leo ma całą pupę czerwoną:-:)-( i za bardzo nie wiem co robić. Myję pupę wodą przegotowaną, po osuszeniu daje mu pofikać z goła pupką, smarujemy penatanem. do tego na plecach te potówki też jakieś dziwne się zrobiły:baffled:
 
tak Malego trzymaly przy tym pobraniu krwi ze ma siniaki na rekach:szok::szok::szok: paluchy odcisniete:no::wściekła/y::wściekła/y::szok::szok:

Masiu okropna jest ta bezsilnosc:no::no::no: no pojedzeniu to on byl juz 4godz wiec niewiem czym by sie mogl zachlysnac moze cos mu sie tam znowu dzwigalo i rzeczywiscie sie zachlysnol:no: mam nadzieje........
wczoraj od 3 nad ranem juz niespalam a dzis znowu z nim czuwalam przez cala noc i juz mi oczy sie zamykaja:dry::baffled::-:)-(
 
wiecie co mam może trochę głupie pytanie ale jakich używacie pieluszek??
Czy wam przeciekają?? Pampersy przeciekały pleckami, happy między nóżkami nam przeciekły. Do tego Leo ma całą pupę czerwoną:-:)-( i za bardzo nie wiem co robić. Myję pupę wodą przegotowaną, po osuszeniu daje mu pofikać z goła pupką, smarujemy penatanem. do tego na plecach te potówki też jakieś dziwne się zrobiły:baffled:
Masiu nam pampersy tez czasem przecieknie ale to jak jest źle albo slabo zapiety;-):tak:
a pupcie smaruje bephantenem albo kremem alpika ktory dostalam w szpitalu, jesli ma bardzo odparzona to moze sudocrem? a na potowki kąpiel w krochmalu, tylko takim zroobinym przez ciebie;-)
 
Jeju ale się u nas dzieje

MAJU trzymam kciuki,żeby było wsio ok....

A mój dziś obudził się na papu i zaczął jeść ale już przy jedzeniu się tak wiercił prężył to wypluwał to znowu chciał w końcu zjadł ja go do góry do odbęknięcia pochodziłam chwile i on chlust wszystko zwymiotował ale się wystraszyłam nie wiem czemu tak....:szok: boże powiedzicie mi czemu tak bo ja się znowu boje że mu cos jest teraz go karmi moja mama zobaczę co po tym będzie...
 
MASIU ja używałam wcześniej Happy ale mi awsze gdzieś się usikało z boku a teraz używam Hugies i jest ok jestem zadowolona są superr...


MAJU a może mu faktycznie mleczko poszło nie tak albo coś mój nie raz jak śpi to mu sie jakby odbijało i się aż przebudzi nie ulewa ale jakby odbijanie...i to mu sie zdarzy 3 godziny po papu...albo gdzieś mu kropelka mleczka poleci....
 
Ja to tak będę pisać na raty....

ALUNIA mi to samo powiedzieli o tych tabletkach i lekarz nie pozwolił brać...i te same rady co tobie....cóż trza się uzbroic w cierpliwość tez smaruję spirytusem ale troche czasu mini nim się wypali...


A i mam jeszcze jedno pytanie...powiedzcie mi mam ten leżaczek fisher price czy synek nie za mały żeby w nim leżeć co????Bo moja mama mi to już łeb myje że może ma za wysoko i przez to zwymiotował ale w nim nie jadł kuźwa powiedzcie mi co????


 
Jeju Maja udusiłabym te piguły debilki!!! Jak mogą tak ściskac takie maleństwa!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Mam nadzieje że Michas szybko wyjdzie z problemików i bedzie zdrowiuchn. Ściskam.

Aduś nie mam pojęcia czemu tak ma. Może to jeszcze niedojrzeały układ pokarmowy az tak bardzo daje mu sie we znaki.

Masiu my uzywamy pampersów, ale nic nie wylatuje. Powiem tylko że wielka róznica między chłopcem a dziołszką w pieluchach. Mi u chłopaków też nieźle przeciekały ale jakoś do 3 przeszło:-)
 
Hej :-)

My po bilansie. Alanek zdrowy, waży 5150g, czyli od urodzenia przybrał ponad 1 kg :-D tylko jakiś problem z jąderkiem ma :-( Jedno jajeczko jest w porzadku, ale drugie jest otoczone przez jakas wode i jest trzeba to obserwowac... byc moze sie wchlonie, a byc moze trzeba bedzie usunac :-( Mam nadzieje, ze sie wchlonie!

Alunia my od wczoraj tez tylko na modyfikowanym jedziemy :sorry2: Szkoda mi Go kiedy tak się wkurza przy cycu :sorry2: I ja przy okazji też się denerwuję, a to nie o to chodzi :sorry2: Wiem, co czujesz, kiedy nie możesz karmić piersią, kiedy to nie wychodzi, a tak bardzo by się chciało :-( Ale Ala... Nic na siłę !! Przecież nie jesteśmy żadne wyrodne matki!! Głowa do góry !!
Ja daje Malemu Bebilon HA. Cycki też mnie bolą , ale nie jest tak źle... Kupiłam dziś szałwię, będę pić na zasuszenie, ale ja aż tak dużo tego pokarmu nie mam, nawet nie są twarde te moje cycki, a od wczoraj Mały ich nie opróżniał ... No i trzymam kciuki za Dominisia, żeby szybciutko wydobrzał :tak:

majeczko, jejku :-( Mam nadzieję, że więcej się to nie powtórzy i że Michaś więcej nie będzie straszył rodziców :-(

Co do pieluszek to My używamy Pampers. Dwójki trochę Nam przeciekały, ale zmieniliśmy na trójki i jest ok.
 
reklama
No teraz zjadł normalnie pierwszy raz mu się zdarzyło zwymiotować...:-( no nic zobaczę....

MAJU cały czas myśle o Cie...mój nie raz se odbija nawet 3 godziny po papu na śpiąco i też nie moze wtedy se sapnąc normalnie ale w sumie nie dusi sie a ni nic ale może to samo u Michasia...dlatego ja zawsze kładę go wysoko wyżej niż bunio ale żeby główka była wyprostowana a nie zgięta co by mu się swobodnie odychało i zawsze na boku...zresztą on woli na boku spać...
 
Do góry