reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
tak Malego trzymaly przy tym pobraniu krwi ze ma siniaki na rekach:szok::szok::szok: paluchy odcisniete:no::wściekła/y::wściekła/y::szok::szok:

Masiu okropna jest ta bezsilnosc:no::no::no: no pojedzeniu to on byl juz 4godz wiec niewiem czym by sie mogl zachlysnac moze cos mu sie tam znowu dzwigalo i rzeczywiscie sie zachlysnol:no: mam nadzieje........
wczoraj od 3 nad ranem juz niespalam a dzis znowu z nim czuwalam przez cala noc i juz mi oczy sie zamykaja:dry::baffled::-:)-(


Maju straszne mam nadzieje ze to nic poważnego i mleczkiem sie zachłysnął jak mu się ulało
 
wiecie co mam może trochę głupie pytanie ale jakich używacie pieluszek??
Czy wam przeciekają?? Pampersy przeciekały pleckami, happy między nóżkami nam przeciekły. Do tego Leo ma całą pupę czerwoną:-:)-( i za bardzo nie wiem co robić. Myję pupę wodą przegotowaną, po osuszeniu daje mu pofikać z goła pupką, smarujemy penatanem. do tego na plecach te potówki też jakieś dziwne się zrobiły:baffled:

my pampersy 2 - tylko raz kupa przeleciała ale źle zapiłam, pupe ładna ma i potówek tez nie mamy - kompiemy w krochmalu, potem smaruje parafiną całe ciałko jak sie troche wchłonie pupe tym co Maja (alantan czy coś takiego w szpitalu dostałam na zmiane z linomagiem z cynkiem zółtym i wietrzymy pupe
 
ech pampki, mimo że happy nam przeciekają chyba przy nich zostaniemy bo widzę, że przy niech Leo ma mniej czerwona pupę.


a skoro o pupie mowa, dostałam dzisiaj od mamy Amelki takie jedno zdjęcie:-)
a to drugie dzisiaj przy karmieniu Leo przesyła buziaki cioteczką z BB
 
witam popołudniowo
mój synek dopiero zasnął ale nie wiem jak długo od wczoraj od 2 w nocy do teraz przespał może z 4 godziny, strasznie kwili i dostał wysypkę na buzi:-(
Aduś ja myślę że to ja coś zjadłam najprawdopodobniej coś mlecznego i dlatego Jeremi dostał to wszystko i się męczył i to kolka jest,bo chyba nie po dżemie co??
jak będzie tak dalej to podejdę jutro do pediatry, tylko ja teraz nie wiem czy mam Go karmic piersią czy też sciągnąc ten co mam i narazie dac butlę a dopiero jutro dac cyca,jak myślicie?
a w ogóle powiedzcie mi dieta bez mleczna i bez nabiałowa- co ja mogę jeśc??

co do pieluch to my używamy pampki new born i są w porządku a na odparzony tyłek to rewelacyjny jest termentiol bez recepty i się wszystko szybko goi.
 
Hej :-)

My po bilansie. Alanek zdrowy, waży 5150g, czyli od urodzenia przybrał ponad 1 kg :-D tylko jakiś problem z jąderkiem ma :-( Jedno jajeczko jest w porzadku, ale drugie jest otoczone przez jakas wode i jest trzeba to obserwowac... byc moze sie wchlonie, a byc moze trzeba bedzie usunac :-( Mam nadzieje, ze sie wchlonie!

Alunia my od wczoraj tez tylko na modyfikowanym jedziemy :sorry2: Szkoda mi Go kiedy tak się wkurza przy cycu :sorry2: I ja przy okazji też się denerwuję, a to nie o to chodzi :sorry2: Wiem, co czujesz, kiedy nie możesz karmić piersią, kiedy to nie wychodzi, a tak bardzo by się chciało :-( Ale Ala... Nic na siłę !! Przecież nie jesteśmy żadne wyrodne matki!! Głowa do góry !!
Ja daje Malemu Bebilon HA. Cycki też mnie bolą , ale nie jest tak źle... Kupiłam dziś szałwię, będę pić na zasuszenie, ale ja aż tak dużo tego pokarmu nie mam, nawet nie są twarde te moje cycki, a od wczoraj Mały ich nie opróżniał ... No i trzymam kciuki za Dominisia, żeby szybciutko wydobrzał :tak:

majeczko, jejku :-( Mam nadzieję, że więcej się to nie powtórzy i że Michaś więcej nie będzie straszył rodziców :-(

Co do pieluszek to My używamy Pampers. Dwójki trochę Nam przeciekały, ale zmieniliśmy na trójki i jest ok.
Silka jesli moge spytac dlaczego musisz malego odstawic od piersi???????
Jesli chodzi o czerwona pupcie do brze jest tez przetrzec mocna herbatka,ja tak robilam ale dobry jest sudocrem.
Maju trzymaj sie bedzie dobrze.
Sliczne dzieciatka:)
 
reklama
Masiek fajnie 2 maluchy i buziak od Leonka słodziak :)

Jak patrze mna Wasze maluchy to widze że ostro przybierają na wadze. Moja mała dużo słabiej drobnica z niej straszna, Pediatra widze ze chyba chce żebym jej podawała mieszanke :baffled: bo przez tydzień przybrała tylko 190 g a powinna 210g:crazy: ale wiecie ja już sama nie wiem duzo jest przy cycu, ale strasznie ulewa jej sie. synek też tak miał, zawsze wyglądał na zabiedzonego bo był chydy, nie był nawet jako niemowle pyzunią. Ja znazlazłam w jego książeczce info i patrze że też troche za mało na początku przybierał a róśł zdrowo i rok przy cycu był. jak zaczne dokarmiać to po 3 miesiącach by by cycuś, juz sama nie wiem, a druga pediatra mówi że na samym cycu to w pierwszym miesiącu moze przytyć tylko 400g i wg niej prawidłowo, no ale ja już sama nie wiem......... mozna sie załamać bo każda innaczej gada:-( Jak mi jedak bedzie kazać dawać mleko to się wkurze i powiem ze dzicka nie głodze a chce karmić piersią, mała nie sprawia wrażenia głodnej
 
Do góry