reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
KASIU ja też nie kumam czaczy....o co jej biega....:-D nie wnikam i tak zrobie swoje....ona kaząła mi codziennie werandować na balkon a potem na spacer....boże przeciez jak ciepło to po co mi werandowanie i tak byłam z nim u lekarza już....

Mój też dostał wodę i chyba usnął....tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tu....:-)
no wlasnie juz i tak z nim bylas na polu....:tak::tak::tak:
moj tez zasnol:-)
Reniu no my sie bujamy takim wóziem
 
Hej Lasencje!!!

My dziś pięknie przespaliśmy nockę... po karmieniu o 21 Patrysia obudziła się dopiero o 3:30 i znów o 5 rano ale wtedy była już rozbudzona zrobieniem ogromnej kupy i nie chciała spać... No to o 7 pojechaliśmy zarejestrować się do pediatry na ważenie i udało się, mamy wizytę o 12:30. Wczoraj był cięższy dzionek, bo ukrop lał się z nieba i Pati ciężko było zasnąć w tym upale. Ale dzisiaj jest przyjemny chłodek i śpi słodko moja mała Królewna :)

Dzisiaj znowu po tygodniu żółtawych upławów zalała mnie świeża krew... ja nie wiem, czy tam się coś czopuje że jakiś czas nie leci, czy ćwicząc mięśnie Kegla coś tam naruszyłam (ale w Języku Niemowląt babka pisze, że od 3 tyg po porodzie już można a nawet należy).
No ogólnie właśnie wczoraj brat dostarczył mi tą książkę bo czytałam wcześniej tylko internetową wersję i teraz w wolnych chwilach czytam i podkreślam sobie ważniejsze kwestie.

Renia - zasypuj nas śmiało, lubimy piękne zdjęcia pięknych dzieciaczków :) To samo dotyczy reszty mamusiek :)) Chwalcie się bo w końcu macie czym :)

Asia- jak coś to podeślij mi na maila izawd@wp.pl a ja Ci odeślę zmniejszone, tylko napisz jak małe mają być.

Ada - kikutkiem się nie przejmuj i śmiało jedź na spacerek jak się tam u Was pogoda poprawi. Jak jest ciepło to nawet werandować nie trzeba i na godzinkę można wyjechać śmiało.

A jak tam Lene i Aga? Coś się ruszyło w temacie poród?
 
Właśnie mi peditar powiedział,że moge podać INFACOL ale że on jest od miesiąca to podać 1/4 dawki ale dygam jak mu zaszkodzi...ale chyba wie co mówi....nie wiem sama....
 
Nie wiem, jak tam Aga, ale odnosnie mojego porodu to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, ze skonczę jako majówka.:-:)-:)-(Dziewczyny, dosyc mam jak nie wiem co. W nocy nie mogę spac, chyba mnie stresior dopada:szok::szok::szok:. Byłam dzis na ktg, skurcze jak skurcze, tętno ok, w piątek znowu i jak nic się do tego czasu nie wykluje to w sobotę na oddział i będą kombinowac. Mój gin się zastanawia, czy mnie nie chlasnąć (cc) ja już sama nie wiem, co robic. Moze mała nie moze wstawic się w kanał, dlatego , ze taka duża jest. Cholera wie, w każdy razie po dziurki w nosie mam tej ciąży!!!:baffled::baffled::baffled:, nie odzywam się teraz za często, bo trudno by nam było znaleźć wspólny temat. Zostałam sama na placu boju, bo czuję coś, ze Aga chyba urodziła....nie odzywa się???;-);-);-)Oczywiście czytam Wasze cenne rady odnosnie pielęgnacji maluszków, ale nie mogę się jeszcze podzielic swoimi doświadczeniami, może niebawem, poza tym powiem Wam szczerze, ze mnie trochę dołuje, jak czytam i oglądam Wasze słoneczka i Zazdroszczę jak cholera, bo ja nie wiem kiedy moja panna zdecyduje się wyskoczyc, buuuuuuu
 
Trzymaj się Lene, jeszcze troszeczkę... Zrelaksuj się w ten długi majowy weekend, zadbaj o siebie, bo skoro w sobotę ma oddział uciekasz to już ostatnie chwile "wolności" :)) Potem już będziesz uwiązana pępowinką ze swoją Haneczką, ale już zewnętrznie :)

Mój synek np pyta kiedy pójdziemy do aquaparku albo nad morze, czy wieczorem pogramy z karty albo czy pomogę mu nauczyć się jeździć na rowerze a ja niestety zawsze mówię - nie wiem, zobaczymy czy nam Pati da :)

A czy wolałabyś cc od razu z powodu domniemanych rozmiarów Twojej córci czy chcesz spróbować najpierw siłami natury?
 
LENE trzymam za Ciebie kciuki....:-) mi też po skurczach zrobili CC po pierwsze nic się nie chciało ruszyć mimo skurczy a po drugie ja ponoć za wąska byłam....mało elestyczna a już sama nie pamietam....o co tam biegało...po oxy szedł jeden duży skurcz a wszystko się w środku ścisnęło się i nie chciało ruszyć....ale samą cesrake miło wspominam.....a zwłaszcza znieczulenie po skurczu hehehe....ale potem te maleństwo i ten krzyk oejejej....
 
:-) Witam sie i ja
U nas pobudka po 24 i po 3, pozniej juz o 7 :tak: za to teraz od 7 mała nie spi tylko przysypia, cyc i czuwa :sorry2: znów w nocy nie chwytała sutka i darła sie w niebogłosy wiec buteleczka... ja nie wiem czemu w nocy nie da rady, moze ona spryciula i sie leni bo wie ze dostanie z butelki :dry: ale ogólnie grzeczna :-)
my narazie ani nie werandujemy ani nie spacerkujemy, jak Natalka skończy 2 tydzień to mamy werandować - 10,20,30 minut i pozniej spacerek :tak: przede wszystkim ze względu na to ze malutka sie urodzila i ze ta zołtaczka jeszcze sie jej trzyma :dry:
Renatko śliczny twój synalek, jakie te dzieciaki słodkie w fotelikach ;-)
Iza ze zdjeciami to chyba do Asi :tak:
Lene wiem jak ci ciezko... trzymam kciuki zeby zaczęło sie jak najszybciej!
 
reklama
A faktycznie, sory, już poprawiłam... Tak sobie myślałam ostatnimi czasy często o Tobie i Natalci, może to dlatego :)

Masia jak tam przymiarka sukni i ręka? No i oczywiście mister Leon :)
 
Do góry