reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Renata u mnei etz mala jakoś tak dziwnie lezy, glowke ma w dole, pozniej grzebiet idzie nad pępkiem od lewej do prawej strony a nozki mi wpycha maksymalnie z prawego boku, troche pod żebrami :tak: no i przez to czasem wlasnie brzuch tak wyglada ze jakby z jendej srtony troche bardziej :-p
 
Lady, skurcze, ja mam cały czas... Ale w szpitalu mi powiedzieli, że te, które mam są przepowiadające i dopóki się nie nasilą i nie będą regularne, to mam nie przyjeżdżać... A do szpitala mam się zgłosić dwa tygodnie po terminie, czyli 14-tego kwietnia, gdyby nic się nie działo... W prawdzie powiedzieli mi, że raczej szybciej przyjdę, bo poród powinien się rozkręcić, ale jak widać na razie w miarę spokojnie :baffled: Czop zszedł mi już do końca, tej wydzieliny, którą miałam z krwią, już nie ma... Czekam.... Tylko spokój może mnie uratować :-D:-D:-D

Ada, bidulko, kuruj się :sorry2:

Iwonko, najważniejsze, że wsio ok :tak: Pozostaje Nam tylko czekać ;-)
 
A no i waże już 71,5 kg :baffled: to prawie 16 kg do przodu :baffled: ale sie nie dziwie, bo łakomczuch ze mnei straszny:zawstydzona/y: wlasnie kupilam hałwowe wafelki no i takie kulki rafaello - oczywiscie wszystko zjedzone na raz :zawstydzona/y:
 
:-DOj Sila Sila..... te czekanie... ja spokojna bym nie byla....opanowanie po terminie ? u mnie nie mozliwe... no ale tak niesety czasem bywa trzeba byc silnym..i spokojnie czekac az Alanek sie wynozyyyyy :-D

Ok sloneczka ja juz mykam bo niesety siedze na kompie a nie alptopie i plery juz napazaja mnie...a laptop zwolni sie jak mojemu synkowi sie znudzi a u nas zasada kto pierwszy ten lepszy... hahahahah wiec do pozniej a moze nie tak pozniej hahahahahahah:-D
 
:-)?No wlasnie ja teraz mam tak jak Ty Iwonka ale do tej pory miala po drugiej stronie i sie tak zastanawiam czy on mi jakies piruety na glowie odstawia:-D, i kreci sie w kolko jak rapowiec czy jak;-):-D

Ada juz biedna zyga na to wszystko;-), trzymaj sie bidulo, teraz to mnie juz zadne dolegliwosci nie dziwia:crazy:, ah ta koncowka

A wiecie co czytalam na marcowkach i w sumie sie nad tym wczesniej nie zastanawialam, ze podczas porodu oczy trzeba zamknac czy nie wolno zamykac, zastanawialyscie sie nad tym? ja z tego co pamietam to mi nie pozwalaly zamykac, ale teraz....ktora idzie najszybciej do lekarza? moze podpyta:-)?
 
Anrusku, super, że z Malutką już w domku jesteście :-) Czekamy na wieści :tak:



Lady, ja pisałam, że ma być delikatne szczypanie i nie przez godzinę !! Jeju... Mam nadzieję, że Ci przeszło na dobre, bo będę miała wyrzuty sumienia, że taką radę napisałam :-(



Kasia, a ja tak Ci już zazdroszczę, że masz Maksia przy sobie :tak: Nawet jeżeli, to kosztuje brakiem czasu na BB ;-)

Lene witaj :-)

Kachurku,
wiem co czujesz :tak: Mam dokładnie to samo, tylko, że ja już PO terminie :crazy: i czekam... A lekarze mówili w szpitalu, że w ciągu kilku dni na pewno urodzę, a tu widzisz... Duuuuuuuuuuuuupaaaaaaaaaaaaaa :crazy: Myślę, że nie zostaje Nam nic innego jak trochę wyluzować, bo Nasze zdenerwowanie nic nie przyspieszy, a Dzidziusiom może zaszkodzić :sorry2: Musimy się trzymać, już nie długo !!!

A ja biorę się za sprzątanie, potem zakupy... Czyli codzienny rytuał :laugh2:

Katja,
jak samopoczucie dzisiaj ?? Widzę, że chyba troszkę lepiej ??
Dzieki Silka ze sie martwisz,ale ze mna co raz gorzej ,mam tak jak Ada wiecej dolegliwosci przed ciazowych ( wymioty,zgaga)boje sie jesc zeby noc odrobine przespac,a tu niby koncowka,a my jak mutanty i to w nie zlym humorze.Ja mam dosyc wyczekiwania to jest najgorsze,a u mnie Sofija dzis spokojna:wściekła/y:nic nie rozumiem wczoraj malo co mi nie wyskoczyla,a dzis ???????????.
Silka trzymaj sie.
Witam nowe mamy Kwietniowe
 
Witam się i ja!!!

LENE witaj!!!!!

LADY ty łobuziaro nie strasz nas więcej...miałam jeszcze wieczorem sprawdzić co u cię ale mój jak się dosiadł do siedział do 3 rano.....

boshhhe ja w nocy miałam taka zgagę ,że nie wiedziałam co mam robić nie wykończy to mnie...
kochanie nie martw sie nie sama,ja to juz mysle na rozne sposoby jak zalagodzic te rozne dolegliwosci,i stwierdzam jak dalam rade 9 miesiecy to jeszcze troche przede mna dam tez rade,a potem nic nie bede jadla bo mam dosyc garow,sniadan,itp......I wszytsko jak zwykle u mnie do bani.:wściekła/y:
 
Heh... Renia, z tego co ja wiem, to właśnie trzeba zamykać oczka podczas parcia, żeby żyłki nie popękały, ale większość kobitek i tak tego nie robi, bo woli widzieć co tam się dzieje :-D:-D:-D Moja koleżanka mi opowiadała, że w ogóle nie zamykała i po porodzie wyglądała jak jakiś zombie, bo całe czerwone białka miała :-D:-D:-D:-D

Dobra, ja idę na zakupy :tak: Buźki !!!!!!
 
reklama
No wlasnie dlatego zglupialam, wiesz to jest cos nad czy juz w trakcie sie nie zastanawiasz, mi sie wydawalo ze mi nie pozwolily, ja mialam oczka cudne;-), ale i porod lekki, takze... a teraz:baffled:???? ja urodze przed wami to dam znac co i jak;-)

To ja tez mykam za obiad sie wziasc:nerd:, i cos porobic:laugh2:

Do potem:rofl2:
 
Do góry