reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Reniu nie nerwuj sie:tak:;-):-D zawsze w te 10min mozesz sobie isc i herbatke zrobic abo kolacyjke:tak:;-)
my bedziemy jutro jajka malować, zeby było co do koszyczka włożyć:-p:tak: juz kupilismy czekoladowe króliki - mama tata i Michaś no i że nie ma psów czekoladowyc to za to barana i mamy cała naszą rodzinkę czekoladową:-p:tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
tak tak Maju wysiaduje jak kwoka....:-):-):-):-) nasze jajeczko niech dojrzewa....ale mi głupoty przychodzą do głowy aż mi się śmiać chce:-):-) co do tych wysiadywania jaj....:-)
 
Dziękuje za życzonka i też Wam i Waszym rodzinkom....Spokojnych Świat...Smacznego jajeczka...I mokrego Dyngusa hihihi ;):-D

Oj ta nasza Sila...jaby nie patrzec ślicznego kurczaczka dostać moze na same Święta.... ;)



 
A gdzie to nasza Katarzynka....:-):-):-) dziś ona się obija koza jedna...


patrzę na ten mój suwak i nie wierzę,że nie długo będzie baby z nami no pamiętam jak doczołgałam sie na BB w 6 tygodniu zrozpaczona okropnymi mdłościami i wymiotami....ale poleciał ten czas szok....
 
MAJU opanuje się nie będę zbreźna zachowam się jak przystało na kobiete w mym wieku:-D:-D:-D:-D:-D

Lady widzę,że wróciwszy....
 
No wlasnie Ada meczyc sie:-D:-D

Maja jak tu sie nie denerwowac, ja wy przez te 10minut tyle potraficie naklikac ze nawet herbatka wystygnie:-D:-D

A moja rodzinka probuje zrobic pisanki tzn chlop siedzi i se skrobie jajka :-D;-):rofl2: a dzieciaczki maluja cosik na nich:happy:, tylko mama przy kompie:-D
 
reklama
Bym z Wami posiedziała alew nie moge musze mojego do wanny zagonic bny porzadnie swoje jajeczka wyszorował hahahahaha potem ja i tio potrwa jeszcze klacje musze zrobic jakis narwany dzien ) tazke jakby co to milej nocki no ale moze jeszcze wroce mam nadziej ze jeszcze bedziecie ;)

A zauwazylyscie ze Luki mama cos tu slabo?? mowila cos ze gdzies wyjezdza? moze cos ominelam???
 
Do góry