reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
wojtek skombinowal mi suwaczek i wywalilam bo po malego. mam nadzieje ze go tu przyprowadzi.
co do szwow, bo hcialam isc pod prysznic, a tu nie moge, bo polozna mi mowi ze nie zdjeli mi wszystkich szwow tylko te wieksze. fuck. ale fakt nie ciagnie tak.


do zobaczenia. maluda jest. buziam.
jupi. dostalam go juz nie musimy oddawac
 
No dobra idę do bankomatu, z tym grubym dupskiem się ruszę i zobaczę, czy może już wpłacili. I przy okazji wybiegam pieska, może nawet do lasku się przejdziemy bo słoneczko ładnie świeci :)
a mnie i psie na spacerku deszczyk złapał:baffled::baffled::baffled:

Cytat:
Napisał Renata79
Masiek ja wiem ze to nie teges ale jak na poczatku i tak nie obcinalam tylko obgryzalam:sorry2: (tylko mnie nie zlinczujcie:-D) bo sie balam ze te malenkie paluszki polamie:-D

RENIU :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Maju Ty sie smiej ze starszej pani:-D:-D:-D:-D:-D
Reniu jaka tam z Ciebie starsza Pani:-p:-p:-p:shocked2::shocked2::shocked2: jakbyś była starsza Pani to bys dzieci juz miec nie mogła:-p:-p:-D:-D:-D

Madziujka ja tam sie juz nie oszukuje:-D:-D:-D,a wiesz czemu?
Syn mnie sprowadza na ziemie pytajac- Mamo a jak bylas mala to byly telewizory?, albo -ale ten samochod to staruch ( 1999rok prod.):-D, a jak byla wojna to ile mialas lat?:szok:, i ja mam jeszcze miec zludzenia?:-D:-D:-D
Poczekaj madziujka niech tylko Corcia zacznie mowic:tak::tak::-D
nie no twój synuś to potrafi rozbrioć tymi pytaniami i Asi też nie lepszy:-D:-D:-D:-D

...jutro ide na badania jejuuuuuu... nie chce mi sie wczesnie wstawac mam robione miec obciazenie glukoza 75 szkoda ze podczas pobytu w szpitalu mi tego nie zrobili.... mam nadzieje ze nie bede musiala tam siedziec ze dwie godzinki ..... a po jutrze w srode mam wizyte u lekarki.....na usg i ogolnie kontrola az sie boje co powie na wiesc ze sama sie wypisalam ze szpitala w sumie bym nie mowila ale niesety musze wziasc ze soba moj wypis ...a tam wszystko pisze.....
Lady niestety musze Cie zmartwić :baffled::sorry2: bedziesz musiała tam siedziec iczekać te 2 godz zeby ci pobrali krew po tej glukozie:sorry2: weź sobie jakąś gazetke do poczytanie to czas szybciej leci:-p wiem z doświadczenia bo piłam to aż 4 razy....;-):tak::-D
 
Marta:-) ja wyprałam w pralce na 30stopni i wyprasowałam, bo jak dla mnie to śmierdział nowością ten ochraniacz:baffled::sorry2::-p:tak::-D
 
Kurcze chwilkę mnie nie było a już mam problem z nadążeniem za Wami :)
Majeczka - mnie złapał grad :) Jakaś ta pogoda strasznie kapryśna.
No i byłam w bankomacie a tam awaria buuu...
Przynajmniej pies się po lesie przeleciał, ale mu radochę zrobiłam, skakał wśród liści jak zając młody. No i wiecie co, pod górkę to ja jeszcze jakoś sobie radzę, ale z górki - szok, strasznie mi brzucho stwardniał i musiałam robić przystanki :)
 
Iza a mówiłaś ze u Cie słoneczko hi hihi:-D:-D mam nadzieje ze Cie ten grad bardzo nie obil:confused::confused: no moja psia tez lubi sobie tak pobiegać i poszaleć i ja ją puszczam na trawce pod blokiem, bo niestety laku obok nie mam:no: Iza a tak właściwie to może ty sie zaczniesz zbierać na porodówkę co:confused: :-p:-p bo my łeb w łeb idziemy , a wy tylko mnie wyganiacie:-p:tak::-D:-D
 
Heh Majeczka, marzec jest to pogoda zmienna. Jak szłam do bankomatu to słoneczko świeciło a potem wietrzycho przygnało skądś czarne chmury i jak wracałam z lasu z psem to już grad padał, ale taka lajtowa wersja.

No ja dzisiaj już 3 razy robiłam moje 4 piętro, ale Młodej jakoś się nie spieszy...
Pomijając weekendowy fałszywy alarm to cisza w eterze...
Może jak mąż wróci z pracy i nie zaśnie to coś podziałamy ;))
Wysłałam mu linka do artykułu, gdzie napisano, że organ nie używany zanika - może go to ruszy i ruszy mnie chociaż paluszkiem ;))
 
Machałam przez okno mojemu synkowi jak szedł rano do szkoły i teraz też udało mi się go zdybać jak wracał i też pomachałam :))
 
reklama
Maja to Ty sie tam naczekalas niezle 4 razy? nie no powinno tam byc lozko jakies telewizor i internet przy okazji to czas by lecial mi sie ostatnio dluzyla ta jedna godzinka a teraz dwie mam tam siedziec? jeju nie wytrzymam i jeszcze malego musze ze soba wziasc juz sobie to wyobrazam jak bedzie mi marudzil nie no.....

objadam sie z rana pasta jajeczna i mnie zemdlilo cos po tych jajkach... no nic czekam na pierzki ruskie maz zaraz ma przywiesc mi je pychotka....;)
 
Do góry