reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Dziewczyny współczuję tej opieki dajcie spokój....

byłam moczyc ręcę i nogi w zimnej wodzie troche mi lepiej moi rodzice pala jak nienormalni.....:no:
 
reklama
Hej dziewczyny, u nas wieje strasznie, aż sie boje że jakieś drzewo w blok walnie,

Witaj Ingrid widziałam ze ty też czekasz na Helenkę :-):-):-)
 
ASIU witaj wieczorkiem.....:-) u mnie też wieje brrrrrr.....

INGRID gdyby moi rodzice tak nie palili było by ok a oni sadż w ten piec jak nie normalni a nie jest zimno przecież i mam okno uchylone mimo,że wieje bo nie dam rady.....
 
INGRD im zimno....a w domu 26 stopni....:baffled: dużo za dużo dla mnie temperatura 20 stopni to normalna....
a masz juz wszystko kupione.....mi pare piedołek zostało ale właśnie za te pierdołki nie mogę się zebrać
 
Hej dziewczynki :-)
witam po mojej znowu nieobecności
zawiadamiam wszem i wobec że u mnie wszystko ok, po prostu zostałam ruszona z ciepłego domku i muszę wykonywać różne prace. Za mną kawał dobrej papierkowej roboty, ma do czynienia z NFZ a dokładniej z kontraktacją i rozliczeniami ten mnie zrozumie heheeh :-D
a poza tym ogarnął mnie syndrom wicia gniazda (książkowo), zaczełam ostro nadrabiać zaległości w zakupach no i zaczynam już pomalutko trząść portkami - TO JUŻ KOŃCÓWKA 31. TC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
więc proszę Was o wybaczenie że tak długo mnie nie było i odpuszczenie mi czytania wszytskiego co tu naskrobałyście przez ten czas, trzeba Wam przyznać że jesteście nad wyraz produktywne :-):-D
póki co pozdrawiam wszystkie bardzo gorąco, witam też serdecznie nowe kwietnióweczki :-)
 
A gdzie tam! - pewnie że nie wszystko kupione.
Brakuje:
fotelika samochodowego (i samochodu),
łożeczka dla dzidzi (i pokoju do którego mogłabym je wstawić i domu w którym ten pokoik by był),
hehehe dobre fotelika i samochodu......dobre.....

BRATKA;-):-) zaglądaj kiedy mozesz choćby raz w tygodniu ale zawsze coś całuję
 
Dzien doberek mamusie i dzidziusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Widze że nie tylko ja mam problem z temperaturą w mieszkaniu. moja mamuśka to okropny zmarzluch wychowana była pod grubymi pierzynami,musi miec co najmniej 26 stopni normalnie szok,a ja biedaczka się męcze :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nie idzie jej przepowiedzieć że ciepł jest:angry: a ona swoje że jeszcze zima jest.................
 
reklama
Wojtuś przyjechał i kazał mi siedzieć w pokoju bo jakąś niespodziankę szykuje.
No to co mam robić lukam na bb:-)

Maju no przeglądam na allegro, mierzę się, ale jakoś nie potrafię dojść do tego co i jak. A chcę przymierzyć najpierw by wiedzieć jaki typ stanika mi podpasuje.
Nie chcę tak w ślepo, bo ja mam dość mały biust i szerokie ramiona i nie zawsze ramiączka mi pasują.
Ta kupię stanik do karmienia a jak się okaże, że po cc nie da rady karmić:baffled:

Masiu kochana, położna radziła aby kupić jeden stanik do szpitala, większy niż rozmiar aktualny, bo piersi pod wpływem mleka się zwiększą, zwłaszcza na 3 dobę :) A drugi kupić już potem po nawale (hmmm łatwo radzić, ale jak potem z dzidzią malusią się do sklepu wybrać???). Eee nie będę kasować, zostawię, najwyżej mnie zakrzyczycie heheh.
 
Do góry