reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ingrid ten wiatr to ma byc od jutra chyba wiec niech se ojciec te donice sam nosi ma dwoch synow to niech dzialaja....boziu dach oderwalo az tak:szok: lo matko...
ale jak masz od jutra wolne to bedziesz tu czesciej bywac....:tak::-) z nami....:-) no to ja juz na prawde udezam na sile spac choc energia mnie rozpiera jak nie wiem co:baffled:
 
reklama
Witam z ranka deszczowego jak diabli.No moja Sofijcia potrafi mnie juz wkurzac w brzuszku jak dwa dni temu fikala koziolki i skrecalam sie z bolu od kopniakow tak dwie noce pod rzad spi w nocy,a w ciagu dnia spokoj jakby dziecka nie bylo:wściekła/y:wolalm ja z tym temperamentem.
Wlasnie kolezanka ma na maj termin,lezy juz ze skurczmi w szpitalu i z torba lekow,a wszystko bylo o.k ja wiecej robie w domu szkola,obiady,sprzatanie.A ona pierwsze dziecko mama jej jeszcze pomaga ugotuje wszystko gotowe i jeszcze taki pech szkoda mi jej:-(.
Niech ktoras laseczka napisze jesli rodzila s.n i c.c jakie ma porownanie tylko szczerze.
 
Dzień dobry z rana!!!!!!!!!!!!

ja dziś miałam okropną noc nie dość,że nie mogłam usnąć to jeszcze obudziłam sie już o ósmej i nie mogę:-(

u mnie też pogoda okropna deszcz wiatr i brzydko za oknem....mam nadzieje,że się zmieni....ale weekend zapowiada się brzydki....mój małż ma przyjechać po mnie w ponidziałek i mam nadzieję,że mu nic nie przeszkodzi jak ostatnio...

POZDRAWIAM KWIETNIóWECZKI:-):-) wstawajcie....
 
Hej babeczki :))

Kolejna ciężka noc za mną, przynajmniej zaowocowała pozmywaniem naczyń. To już się chyba robi moją tradycją hehe. Tym razem nie 3 a 2 godziny i troszkę...
Wczoraj wieczorem mnie nie było bo ok. 18 po przyrządzeniu królewskiego obiadu dla mojego mężusia i synusia (łosoś w sosie śmietanowo-koperkowym z gotowaną marchewką, brzoskwiniami i ziemniaczkami z koperkiem) padłam jak kawka i dopiero na Matriksa 3 się rozbudziłam troszkę :)
Dzisiaj też wpadłam się tylko przywitać. Mamy dziś w rodzinie ślub więc pewnie all day mnie nie będzie.

Zatem miłego dnia moje panie :)) i dobrego samopoczucia :)
 
Witaj Izunia!!!
Twój obiadek zabrzmiał bardo apetycznie.....:-p:-p:-p:-p a ja spałam jakieś 5 godzin i mam nadzieję,że padnę dziś szybko....a moi rodzice mają dziś urodziny i też robią mini party ale mi się chce siedzieć mam taką werwę ale zrobiłam sałatkę...nawet się poświęciłam z tego tytułu hehehe.....a wy idziecie na wesele dziś???????
 
Dziewczynki co wy mowicie kidy ma tak ostro wiac?
ja nic nie wiem....juz na kolejnym watku coso tym czytam ale nic nie wiem....
zapowiadaja w pogodzie silne wiatry? KIEDY? BO BALKON TRZA SPRZĄTNĄC:-D
 
CZARODZIEJKA :-D:-D:-D:-D:-D ta dziewczyna która pisała o tej wichurze mieszka w UK:-):-) no u mnie zapowiadali wichurę ale się rozmyśliła:-D:-D:-D :-):-):-) i póki co jej nie ma
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa bo sie przeprowadzilam i internet mam od niedawna :tak:.Termin porodu mam na 8 kwietnia i chetnie porozmawiam z wami o przygotowaniach:-):-) do przyjscia na swiat naszych pociech dodam ze nadal nie wiem co nam sie urodzi bo chyba nasza dzidzia chce nam zrobic niespodzianke!!
 
Witam Kwietnóweczki

Ada ale ty naprawdę jesteś nocny marek i do tego jeszcze ranny ptaszek jejku ja bym tak juz wykorkowała chyba :confused: zawsze byłam śpiochem teraz faktycznie trochę dłużej mi zchodzi z pójściem spać bo około 23.30 chodz ale wczesniej niż o 8.00to nie wstaję :zawstydzona/y:

czarodziejka ztym balkonem to nie zwlekaj bo podobno dzisaij w nocy ma nad polską przejść coś w rodzaju Orkana więc to nie przelewki a w której części Polski zrobi szkody to trudno przewidzieć

Ja to mam pietra bo my mamy dużorzeczy do zabezpieczenia jakby nie było juz od rana teść z mężem nad tym pracują

miałam mieć jutro gości ale nie bedę miała bo są chorzy więc nie przyjmuje chorych gości hihi
ale ciacho zrobię bo mam na to jakiś ostatnio apetyt pewnie Jabłecznik bo to najlepiej mi wchodzi i jabłuszka swoje mam to najwygodniej:-D

Lady ty się nie przejmuj ja też mam 19+sama się zastanawiam jak to zrobiłam ale po tobie to tego nie widac nawet gdzie ty to masz?te 19kg
 
reklama
Nika witaj to masz zbliżony termin do mojego ja mam na 9 kwietnia szkoda ze tak późno do nas trafilaś ale pisz ile się da
 
Do góry