reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Witam, witam, ostatnio nie często tu zaglądam.. ale odpoczywam więcej więc tym samym ograniczam czas spędzeny przy kompie. Ale się rozpisałyście, aż miło poczytać.
Jak tam Wasze samopoczucia i dzidzie w brzuszkach- broją? moja to chyba ring bokserski sobie urządziła w brzusiu bo czasem tak mocno daje znać o sobie:-):-):-)
Hehe, czasem dęba staje i mój brzuch wygląda jakbym miała w nim jakieś góry :-D
Poza tym jest raczej dobrze, w środę idę porobić badania, potem z wynikami do lekarza i zobaczymy... ale jestem dobrej myśli, że wszystko bedzie ok:tak::tak::tak:
Synkowi udało się poczuć siostrzyczkę i czasem go kopnie w rączkę a on jest zadowolony niesamowicie;-);-);-)Dodałam troszkę fotek z kolejnych tygodni ciaży do swojej galerii;-)Pozdrawiam Was serdecznie wszyskie bez wyjątku, postaram się zajrzeć niebawem znowu do Was, papa:happy2::happy2::happy2:
 
Witam!

Wreszcie się zwlekłam z łóżka... normalnie odleżyny mi się porobiły przez ten tydzień ;-) Ale za długo nie będę siedzieć, bo już czuję, ze brzuchol twardnieje... więc nie nadrobię zaległości forumowych :-(

No więc mam już pessar, w ogóle go nie czuję (chciałoby się napisać a szkoda, bo zawsze to jakieś doznanie :-D:-D:-D) he, he... Zakładanie też nie było straszne, choć denerwowałam się okropnie (co będzie przed porodem w takim razie :szok:) :-) No i dalej mam się bardzo oszczędzać, nie wolno mi chodzić dłużej niż 20 min :-( Stanę się niebawem wielką, nieruchawą kulką :-D

Co tam piszecie, ze nie wolno gładzić brzucha:confused: Też o tym słyszałam, ale wydawało mi się, ze chodzi raczej o jakieś intensywne masaże... No bo skoro głaskać nie wolno, to jak tu sobie wcierać krem przeciw rozstępom:confused: Zapytam się mojego gina następnym razem...
A teraz wybaczcie, idę przyjąć pozycję horyzontalną :-) Wpadnę jutro na chwilkę :-)
Ściskam i dziękuję za wszystkie ciepłe słowa otuchy :happy2:
 
Niebo
no to odpoczywaj kochana
ja też nie mogę sieprzemęczać, lekarz nie pozwolił mi jechać nawet na chrzciny do szwagierki...wiec cóż pozostaje oszczędzać się i być dobrej myśli
Głaskać chyba można, tylko tak jak piszesz.... no bo faktycznie jak tu sięchoćby wytrzeć ręcznikiem czy posmarować kremikiem ...hehe.
Pozdrawiam ciepło.:happy2::happy2::happy2:
 
Witam!
dziekuje renatce za przyjęcie. Widze ze karola tak samo jak ja jest troszke spozniona ale moze bedzie mam razniej WITAJ KAROLA mam nadzieje ze się jakoś tutaj wdrazymy:-) pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamusie i mysle ze bedzie mi tutaj z Wami dobrze :-)
 
Dziewczynki dzień dobry!!!!!

RENIA jak zwykle po nocce buszowała aha i masz rację superanckie jesteśmy nie ma co!!!!!!:-D

KAROLA witaj i odzywaj się tu często do nas....

ANEKHA witaj po dłuższe przerwie....

NIEBO dasz radę kochana przesyłam pozytywne fluidy....a jak minie gdzieś dwa i pół miesiąca i ściągną ci pesser to urodzisz raz dwa...tymczasem niech mąż smaruje odleżyny...:-D:-D:-D

A tym głaskaniem to dziewczynki mi się wydaję,że bardzo częste głaskanie bo wiadomo wycieramy ręcznikiem i nakładamy balsamy itp...ale pewnie to chodzi o częste głaskanie i mocniejsze....

Mój syn mknie do góry i nie mogę dużo zjeść oczywiście na raz bo zołądek mi rozpycha powietrze i eksplozja:baffled::baffled::baffled:

Ok ja sie wypacykowałam i idę na krótki poranny spacerek....:-)
 
ADA04 ja tez nie moge na raz zbyt duzo zjesc a co do masowania brzuszka to masuje i wcieram balsamy jak narazie nie ma rozstepow ale zawsze moga sie pojawic:-( no trudno takie juz sa uroki ciazy

AHA spytam Was o cos czy kazda kobieta w ciązy ma taka kreske na brzuszku?? czy moze jest szansa ze sie nie zrobi??
 
reklama
Do góry